Avril Lavigne, de Canadese zangeres die in 2002 wereldberoemd werd, is volgens een Braziliaanse website al jaren dood. Op AvrilEstaMorta.blogspot.com valt te lezen dat ze in 2003 had besloten om uit de schijnwerpers te verdwijnen.
Lavigne zou dubbelgangster Melissa Vandella hebben ingehuurd om voortaan haar plaats in te nemen. Volgens de website werd het de zangeres alsnog allemaal te veel en stapte ze na het overlijden van haar opa en door de tol van de roem uit het leven.
Op de website worden foto’s en video’s van de zangeres van voor en na 2002 met elkaar vergeleken. Er wordt onder andere beweerd dat het handschrift, de persoonlijkheid en de lengte van de zangeres van de ene op de andere dag drastisch zijn veranderd.
Eind vorig jaar werd Lavigne tijdens een bezoek aan Brazilië geconfronteerd met de website. “Ik ben hier,” lachte ze. “Ik ben hier in Brazilië.” Haar reactie was echter koren op de molen van de maker van de website. Op YouTube legt hij uit waarom ze gelogen zou hebben.
Het management van de zangeres vond het niet nodig op de site te reageren. Op internet gaan ook vele verhalen rond waaruit zou blijken dat verschillende artiesten, waaronder Elvis, Tupac en Kurt Cobain, nog in leven zouden zijn.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Regering komt met ‘schokkend’ wetsvoorstel voor versnelde gereedheid Defensie: ‘Dit mag geen Kamermeerderheid krijgen’
Binnen enkele minuten verwijderd door YouTube: ‘Het vaccin veroorzaakt de echte pandemie!’
#DeleteFacebook: het is tijd om Facebook te verwijderen. Voor velen was dit de druppel
Waarom krijgen baby’s een vaccin tegen een ziekte die zij niet kunnen oplopen?
Beelden autopsie op Roswell-alien gepubliceerd. Is dit een echt buitenaards wezen?
NPO waarschuwt dat zeespiegel steeds sneller stijgt: ‘Dat is pertinent onwaar’
Paranormale regeringsspionnen en buitenaardsen
In een tijd van ernstige woningnood worden hardwerkende Nederlanders uit hun huis gezet: ‘Ongehoord is dit!’
Ex-huisarts trekt aan alarmbel: We moeten opstaan tegen het systeem voor het te laat is