Buitenland

Oekraïense ‘fascisten’ schieten in Rusland op alles wat beweegt: ‘Burgers zijn makkelijke prooi’

Help mee door dit artikel met jouw vrienden op je social media te delen!

Journalist Patrick Lancaster sprak nabij de frontlinie in de Russische regio Koersk met Viktor, die als één van de weinigen niet geëvacueerd is, maar achterbleef om samen met zijn vader voor het vee te zorgen.

In Koersk woeden op dit moment hevige gevechten. Viktor doet ’s nachts geen oog dicht en er zijn constant explosies te horen. Ook vliegen er talloze drones rond.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Zwangerschapsverlof

Viktor moest naar het stadje Soedzja om mensen te evacueren en onderweg zag hij dode mensen op de weg liggen. Hij zag ook het lichaam van een verpleegkundige waar hij eerder mee samenwerkte. Ze was met zwangerschapsverlof.

De man zag daarnaast een brandende auto waar nog iemand in zat. Oekraïense soldaten schieten op burgers en nemen mensen gevangen, zei hij.

Onderstaande beelden kunnen als schokkend worden ervaren:

Ze schieten op alles wat beweegt

Op de vraag waarom de Oekraïners op auto’s en burgers vuren, antwoordde hij: “Het is fascisme, gewoonweg fascisme. Ze vechten tegen het leger en burgers zijn een makkelijke prooi voor hen.”

“Als je ziet dat het een burgerauto is, waarom schiet je er dan op? Het boeit ze niet of het een militair of burgerdoel is. Ze schieten op alles wat beweegt,” voegde Viktor toe.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.9 99 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je dit artikel waardevol?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

50 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Werner
Werner
7 maanden geleden

Wat is een mensenleven nog waard…?

Nelis
Nelis
7 maanden geleden

En elke nederlands schaap is er verantwoordelijk voor zijn jullie belasting centen waar ze mee schieten.

Frans Peeters
Frans Peeters
7 maanden geleden

De duivel (satan) is terug onder ons dat zie je vandaag ook in Libanon, vreselijk wat er gebeurd in deze wereld

Helga
Helga
7 maanden geleden

De mensheid,is grotendeels verworden tot alles wat verwerpelijk , dmv geld , verslavingen en macht, dat alles in grote quantiteit verstrekt door de elite. Met als doel , de mensheid in zn totaliteit te vernietigen.
Blijft de grote vraag…. waarom en voor wie…. Kennelijk zijn de entiteiten die dit verlangen van hun helpers, zelf geen mensen.

Dit sterkt het idee, dat de overtuiging van David Icke die al heel lang gelooft in het bestaan van reptielen, (die alles controleren en alle macht over het vee ( de mens) bezitten) correct is.
Neemt niet weg, dat de mens de verantwoordelijkheid heeft, om alles wat corrupt is en vernietigend werkt op mens en dier , te beschermen. En dat de mens zijn waardheid tav het leven niet mag verliezen. Helaas zie ik steeds meer dat de menselijkheid aan de verliezende hand is en dat de hoop op ommekeer in mentaliteit van volkeren nog lang op zich zal laten wachten.

Een klein dorpje, omringd door de romeinen, blijft dapper weerstand bieden….

Ik blijf dromen..

Robb
Robb
7 maanden geleden

En Eurotupia schenkt miljarden. Het is te bezopen voor woorden!

Jeroen
Jeroen
7 maanden geleden

Dit soort verhalen heb ik ook over andere oorlogen gehoord op het moment dat een partij echt in de knel zit en teruggedreven wordt en men zich nog één keer wil laten gelden. Nu hoeft dat hier niet de kwestie te zijn, maar dat is dus wel de eerste verklaring die bij me opkomt.

Omdat ik wel weet dat wreedheden jegens Russische burgers al vanaf het begin van deze oorlog aan de orde van de dag waren, wil ik nog wel even voorzichtig zijn en daarom ben ik ook voorzichtig in mijn analyses, want zeker in deze kwestie zijn er meerdere scenario’s mogelijk.

Wat de reden ook is, je focussen op burgers is altijd het laagste van het laagste en het lafste va het lafste.Het geeft dus wel aan met wat voor “strijders” we te maken hebben.

Jessica
Jessica
7 maanden geleden

Vandaag of morgen een tactisch kernwapen op Oekraïne, houd er maar rekening mee dat het vandaag of morgen echt los gaat dat Oekraïne niet meer weten waar ze moet kruipen!
De wereld is een Kruidvat , het mensdom heeft niets geleerd!

Henk R
Henk R
7 maanden geleden

Dan zullen we j paternotte wel snel horen. Toch? Schieten op burgers tolereert hij immers niet.

Wakkere Tinus
Wakkere Tinus
7 maanden geleden

Dat doen ze al sinds 2014 onder leiding van de Amerikaanse democraten …..

Sjaakkoesto
Sjaakkoesto
7 maanden geleden

Nog netjes van de Russen dat ze krijgsgevangenen nemen…

Dutch warrior
Dutch warrior
7 maanden geleden

Ik vind het maar een apart iets, dit zou niet moeten kunnen gebeuren

Charlotte
Charlotte
7 maanden geleden

Het wordt tijd dat Putin harde maatregelen neemt, het moet eens afgelopen zijn!!!!….

Ray
Ray
7 maanden geleden

Maar Putin is degene die ‘onze’ westerse waarden bedreigd.
Deze waarden kunnen me gestolen worden Schoof.

malion
malion
7 maanden geleden

Het zijn wilde en mercenairies die dat doen want na vier jaar zijn er niet veel normale Oekraïense soldaten meer over. DIE OORLOG IS VERLOREN, maar dat kunnen de verliezers niet toe geven.
Lindsey Graham zei onlangs, er zit voor miljarden aan bodemschatten in Oekraïne dat gaan we toch niet opgeven. En dat is echt niet de enige rede waarom het door blijft modderen met deze proxyoorlog, WERELD DOMINANTIE van het westen.

Marinus.
Marinus.
7 maanden geleden

Ukraine,is aant verliezen.Dan gaan ze over op terreur op eigen bevolking.Dan kunnen sneller zeggen-Onze munitie is bijna op,stuur ons meer!

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
7 maanden geleden

En nu is Rutte en de VVD met oorloghitser Berkelmans erg stil

Simply
Simply
7 maanden geleden

K hoop dat het gauw op mag houden
Deze wereld is onhoudbaar en onmenselijk ! 🙁

Crazie
Crazie
7 maanden geleden

Arme burgers
Ze worden vermoord ,om wat?
Mijn excusses naar de Russische burgers en oekrainse onschuldige burgers.
Jullie willen geen oorlog ,jullie willen niet moorden.
Dit alles komt door de politiek de hoge heren en dames ..elites
Zij rouwen er totaal niet om ,wie sneuvelt.
Zolang ze het zelf maar niet zijn..

Sophie
Sophie
7 maanden geleden

En daarom is het de hoogte tijd dat Nederland hun fout inziet om dat corrupte en primitieve Oekraïne te steunen met wapens enz.
Wij zijn mede schuldig aan al dat bloedvergieten daar, het kost niet alleen een vermogen aan belastinggeld maar het is ook nog eens bloedgeld.
Schandalig en dom van Nederland dat uit angst voor de EU verkeerd handelt.

salvar
salvar
7 maanden geleden

ik lees hier reactie (terecht) het moet ophouden en een verschrikkelijke wereld etc.
ook het is onmenselijk ja zeker.
wat kunnen wij doen dan bedoel ik de wereldbevolking:
diegene die nog iets menselijks in zich heeft ga massaal de straat op of het helpt moet blijken.
hoe te beginnen nou in je eigen land en massaal want wie wil er nu oorlog ik niet en een hoop mensen niet dus kom uit je verdoving.
als het ergens begint dan gaat de sneeuwbal rollen.
ageer tegen het geld wat wat naar de clown zelensky gaat.
ageer tegen het asielbeleid het zijn geen zielige mensen ze komen als het even kan jou verdrijven uit je woning of ze slaan je de hersens in althans dat is de bedoeling van de psychopaten hier met de mooie naam regering.

willen we meewerken aan vrede dan moet er iets gebeuren anders houdt het gewoon op.

het is niet voor niets de strijd tussen het licht en het duister en wij kunnen een steentje bijdragen al is het klein.

voor wat zijn we hier op deze wereld geboren ?
je ben hier geboren om te leren om het geen wat er nu gebeurt uit te bannen.
je hier om een gezin te stichten en de waarden van je ziel door te geven aan je kinderen.
je ben hier niet om je te verrijken en te baden in het materialisme al voelt het lekker op dit moment.
helaas staat het vonkje van de ziel heel laag bij de meeste mensen kijk bijvoorbeeld naar rutte&co en niet te vergeten schoof en de rest van het zootje want volgens mij is het bij hen totaal gedoofd.

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
7 maanden geleden

Wel apart hè, dat die journalist in vol ornaat compleet met helm en kogelwerend vest daar staat te fulmineren en er een spannende “real life soap” van maakt, terwijl die gast naast hem gewoon in een T-shirt staat en de kalmte zelf is.

Weldenkend mens
Weldenkend mens
7 maanden geleden

HOE LANG PIKKEN WIJ DIT NOG MET Z’N ALLEN???

Lei
Lei
7 maanden geleden

Nederland is hieraan volledig medeplichtig, het gruwelijke afschieten door Oekraïne van Russische burgers zal uiteindelijk ontaarden in een bloedige oorlog. Het is weerzinwekkend dat veel volwassenen er kennelijk geen moeite mee hebben dat hun kinderen of kleinkinderen naar het front gestuurd worden.

Esther
Esther
7 maanden geleden

En zo hoeven we het niet meer over de pijplijn te hebben natuurlijk.
Weer goeie afleiding om Russen weer de schuld te kunnen geven.
Dat dit de mensen niet wakker maakt snap ik niet, de hel zou moeten losbreken.
Het werd openlijk gezegd.
Je hoort er niks meer over er is zelfs bewijs dat ze er van wisten, waardoor wij Nederlanders zwaar id problemen kwamen en nog zijn door dat dure gas ed verhaal.
Poetin wou gewoon leveren.(en heeft stiekem ook nog s gewoon geleverd via verschillende wegen)
Ergste is dat schaapjes het maar accepteren.
Dit was opgezet plan om ons kapot/ afhankelijk te maken.
En zo komen ze er mee weg, stelletje ratten

Julia
Julia
7 maanden geleden

Oekraïne een NAZI land wat kun je daar ook van verwachten. Moord, dood en verderf en maar miljardensteun geven aan de corrupte schurkenstaat en langer nog wapentuig blijven leveren. Een mensenleven telt niet meer we blijven bloed vergieten en dan janken in de Oekraïne als er door een Russische aanval een paar burgers worden getroffen dat gebeurt helaas nu in elke oorlog maar bewust mensen doodschieten is een pure oorlogsmisdaad dat keihard gestraft dient te worden. Maar ja in de ogen van de oorlogschzuchtige schurken in de VS, EU en VK als ook binnen onze regering is het prima dat men zelfs een oliepijpleiding opblaast. Wat hebben de lafbekken gewezen met het vingertje naar Rusland en zijn dus flink afgegaan toen bekend werd dat de schurken uit de Oekraïne dit op hun geweten hebben. Zo heb ik nog steeds ook grote vraagtekens rondom de MH17 waren het wel de Russen?.

Jack
Jack
7 maanden geleden

Hoelang blijven wij accepteren dat we geld sturen naar deze Nazi’s?
Wij betalen dit gespuis!

Tom Poes.
Tom Poes.
7 maanden geleden

NAZI’S zijn NIET geïnteresseerd in mensen!

Tom Poes.
Tom Poes.
7 maanden geleden

O ja, de KLIEK in Den Haag steunt dit dus!

Ongepriktdekistin.
Ongepriktdekistin.
7 maanden geleden

En dat alles mede mogelijk gemaakt door……………………………………NL.

de leugen regeert
de leugen regeert
7 maanden geleden

Oekraïnse Fascisten Nazis schieten in Rusland op alles wat beweegt en dat land moeten we van onze regering blijven steunen en wel van ons belasting geld

de leugen regeert
de leugen regeert
7 maanden geleden

De Duivel heerst in de Oekraïne alles is daar nog steeds Corrupt

Back to top button
50
0
We lezen graag je reactie!x