Niet het coronavirus, maar de reactie van de Nederlandse regering is het probleem. Dat schrijft vastgoedmagnaat Klaas Hummel in een column voor Quote. Hij is woest over de corona-aanpak.
Regeringen overreageren gebaseerd op denken in termen van het individu in plaats van verantwoordelijkheid nemen voor de gehele bevolking en kijkend naar alle risico’s, aldus Hummel.
Veel ouderen zullen in de periode dat we een vaccin ontwikkelen sowieso al overlijden door andere onderliggende ziektes, zegt hij.
Onzin
Ondertussen wordt vele miljoenen mensen die weinig tot geen risico lopen angst aangejaagd. Zij verliezen economisch en sociaal op een schaal die haast niet voor te stellen is.
“Hoelang mag en kun je die groep zo economisch beschadigen en sociaal isoleren met alle gevolgen van dien?” vraagt Hummel zich af.
Hij vindt de 1,5 meter-maatschappij onzin.
Enorm teleurgesteld
De economische depressie zal straks ook weer de groep ouderen treffen. Zij krijgen minder pensioen en zien zich geconfronteerd met een slechtere gezondheidszorg vanwege bezuinigingen.
Maar daar hebben het RIVM en de deskundigen op tv geen verstand van, benadrukt Klaas Hummel.
“De bevolking moet na 28 april massaal in opstand komen tegen dit beleid,” vindt hij. “Ik ben enorm teleurgesteld hoe de media kritiekloos dit beleid accepteren.”
[Quote]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






#Ik zou graag een paar vragen stellen als dat nog mag in deze tijd
Kijk: Moeder van 2 wijkt van het script af en beschuldigt Bill Gates op tv van misdaden tegen de menselijkheid
Dit is de echte reden waarom de Amerikaanse elite niet weg wil uit Afghanistan
Ik ben ontmaagd door een vrouwelijke alien. 72-jarige man deelt zijn ervaringen in deze nieuwe documentaire
Zes maanden oude baby overlijdt 1,5 dag na ‘klote-vaccinatie’. Moeder Catie heeft een belangrijke boodschap voor je
Het Pact for the Future van de VN bevat een ‘huiveringwekkend’ aanhangsel dat weg plaveit naar ‘digitale goelag’
Wetenschappers ontdekken ‘oudste piramide ter wereld’
Deze professor suggereert een wel héél bizarre oplossing tegen ‘klimaatverandering’
Smokkelde Justitie de echte moordenaar van Marianne Vaatstra naar het buitenland?