Sinds 2021 is er sprake van een onverklaarbare oversterfte. FVD-Kamerlid Pepijn van Houwelingen wil dat grondig wordt onderzocht of de vaccinatiecampagnes van de overheid hierin een rol spelen. In de Tweede Kamer beschuldigden Hijink (SP), Van den Berg (CDA) en Paulusma (D66) hem van vooringenomenheid.
Van den Berg en Paulusma verwezen naar onderzoeken die zijn aangehaald door RIVM-baas Jaap van Dissel, waaruit zou blijken dat het vaccin veilig is. Van Houwelingen zei het onbegrijpelijk te vinden dat er geen onderzoek wordt gedaan naar de correlatie tussen de vaccinaties en oversterfte.
Hij krijgt veel bijval, onder meer van moleculair bioloog Peter Borger. “Met verbazing zitten kijken naar de onbenulligheid van de politici met betrekking tot wetenschap,” reageert hij. “Beste politici, wetenschap werkt met hypothesen en met nulhypothesen. De nulhypothese is hier: ‘Oversterfte wordt veroorzaakt door vaccinatie’. Die werd niet verworpen!”
(Video verwijderd? Klik hier...)
Van het beeldscherm spat
“Het enige waar het in de wetenschap om gaat, is het verwerpen van de nulhypothese. De data die het RIVM toonde, weerleggen de nulhypothese niet. Die is dus nog steeds geldig. Overigens, de enige die toonde dat hij iets van wetenschap begrijpt, is Van Houwelingen.”
Het FVD-Kamerlid krijgt ook steun van neuroloog Jan Bonte. “Wat was het schattig hoe Paulusma, Hijink en Van den Berg Van Houwelingen van vooringenomenheid betichten, terwijl hun eigen vooringenomenheid werkelijk van het beeldscherm spat,” schrijft hij op Twitter.
Enorme koppigheid
“Wat Van Houwelingen zegt, klopt gewoon,” vervolgt Bonte. “Als er iets is wat ik geleerd heb in mijn 20 jaar als neuroloog, dan is het dat je soms een hypothese moet bedenken op basis van directe aanwijzingen. Dat heet redeneren volgens Bayes. Bij die denktrant weeg je elk afzonderlijk beschikbaar deel van het bewijs, ook al is het indirect, en probeer je te bedenken wat het meest waarschijnlijk is.”
“Ik heb de afweging gemaakt, en ja, ik denk dat de vaccinaties op zijn minst een bijdrage leveren aan de oversterfte. Jullie willen daar in jullie enorme koppigheid en vooringenomenheid niet aan, waarschijnlijk enkel en alleen omdat Van Houwelingen niet de juiste en gewenste politieke kleur heeft. Toch?”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Conscious Media Network: Een nieuwe wereldeconomie (video)
Minister Dijkstra sluit niet uit dat onze soevereiniteit verder wordt overgedragen aan WHO
‘Misdaad van de eeuw’: ministerie van Justitie vormt ‘Strike Force’ die Obama gaat onderzoeken wegens Russiagate
De globalistische vrienden van Meloni: zo gevaarlijk is het Aspen Institute
Handige tips voor het vinden van het laatste crypto nieuws
Pfizer-baas krijgt op tv vraag over veiligheidskwesties rond booster en zijn antwoord is verbijsterend
Rutte sluit niet uit dat Nederland overgaat op G2-systeem: ‘Pure vaccinatiedwang!’
Zweedse coronastrateeg: Lockdown is vorm van ‘krankzinnigheid’
Oud-luchtmachtmedewerker VS trekt aan de bel over chemtrails