Kinderen zijn het slachtoffer geworden van satanisch ritueel misbruik. Ze worden onder meer verkracht en gedood en daarnaast worden er illegale snuff-films gemaakt, waarin de vergrijpen worden getoond. Dat hebben twee vooraanstaande liefdadigheidsorganisaties gezegd, zo meldt de Britse Daily Express.
Volgens een campagnevoerder worden sommige baby’s niet aangegeven bij de gemeente zodat niemand ze mist als ze worden gedood door geheime pedofielennetwerken. Zulke culten mogen in Schotland al decennialang onbelemmerd hun gang gaan. Slachtoffers worden niet geloofd.
Veel van de incidenten vonden jaren geleden plaats, maar experts zijn er zeker van dat de netwerken nog steeds actief zijn. De Schotse politie zei dat de beschuldigingen ‘buitengewoon serieus’ worden genomen en dat de aanklachten worden onderzocht.
De Schotse overheid staat onder enorme druk om een openbaar onderzoek in te stellen naar de geschiedenis van seksueel kindermisbruik. De verontrustende uitspraken over snuff-films en wijdverspreid ritueel misbruik kwamen aan het licht tijdens een langdurig onderzoek dat werd uitgevoerd door de Sunday Express.
De krant onthulde afgelopen jaar dat BBC-presentator Jimmy Savile tijdens een satanisch ritueel in 1975 een 15-jarig meisje verkrachtte terwijl andere pedofielen toekeken. Kate Short van de liefdadigheidsorganisatie Break The Silence zei: “We hebben veel mensen gehad die zijn misbruikt door een cultus of een pedofielennetwerk.”
“In het ergste geval moesten ze gedwongen toekijken hoe snuff-films werden gemaakt,” zei ze. “Slachtoffers worden zo erg gehersenspoeld dat ze zich nooit durven uit te spreken.”
Joseph Lumbasi van de organisatie Izzy’s Promise zei: “Baby’s worden geaborteerd om te offeren. Er gebeuren verschrikkelijke dingen en niemand wordt gepakt.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Cardioloog met cholesterol van 325: ‘Hoe kan iets wat in ons lichaam wordt gemaakt slecht zijn?’
‘Politici achter strenge coronamaatregelen moeten berecht worden’
Journalist die rechtszaak tegen Reiner Füllmich bijwoont: ‘Het stinkt aan alle kanten’
Er zit een GPS in je brein
Het Nivel beweert dat er flinke oversterfte was onder ONGEVACCINEERDEN, klopt dat wel?
Deze keer komen media niet weg met Kaag-propaganda: ‘Hoe diep kan de ‘journalistiek’ nog zakken?’
Rechter die toestemming gaf voor FBI-inval bij Trump gelinkt aan Jeffrey Epstein en Obama
‘Opnieuw schakelt de overheid de Landsadvocaat in om onze Woo-verzoeken te blokkeren’
Hoe vaak moet jíj je geheugen pijnigen?