Buitenaards

Oud-hoogleraar: “Buitenaardsen zijn onder ons”

Help mee door dit met iedereen op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Mensen hebben al eeuwenlang contact met buitenaardse wezens, die zich onopgemerkt onder ons begeven. Dat zegt oud-hoogleraar David M. Jacobs van de Temple-universiteit in Philadelphia.

Jacobs, die wetenschappelijk onderzoek doet naar buitenaardse ontvoeringen, werkt momenteel aan zijn vijfde boek, getiteld ‘The New People’. Hij werkte 36 jaar als professor aan de Temple-universiteit en ging in 2011 met pensioen.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

De schrijver heeft inmiddels 150 mensen geïnterviewd die naar eigen zeggen zijn ontvoerd door buitenaardsen. De herinneringen aan de kosmische ontvoeringen komen bovendrijven tijdens ontspanningssessies. Jacobs verwijst naar peilingen waaruit blijkt dat meer dan een miljoen Amerikanen zijn ontvoerd door buitenaardsen.

Hij geeft toe dat bewijs voor buitenaards leven zwak is: vaak gaat het om vage foto’s of verzonnen verhalen. Toch stelt Jacbos dat er bewijs is. Mensen rapporteren onafhankelijk van elkaar dat ze contact hebben gehad met mens- of insectachtige wezens die mensen nodig hebben om zich voort te kunnen planten.

David M. Jacobs
David M. Jacobs in zijn huis in Wyndmoor (Andrew Thayer)

Mensen zijn fysiek afwezig op het moment dat ze worden ontvoerd, aldus Jacobs. Sommige gezinnen hebben zelfs gezien hoe geliefden verdwenen, voegde hij toe. Ontvoerden worden meestal in groepen meegenomen; vreemden die elkaar op aarde nog nooit hebben ontmoet herkennen elkaar van hun ervaringen in de ruimte.

Mensen keren terug met vreemde tekens, verwondingen of littekens, waaronder littekenweefsel dat van de ene op de andere dag is ontstaan, weet Jacobs, “een biologische onmogelijkheid die ik met eigen ogen heb gezien.”

Jarenlang sprak Jacobs niet in het openbaar over buitenaardse ontvoeringen. Een financier van de universiteit dreigde zich zelfs terug te trekken als Jacbos niet zou stoppen met lesgeven over UFO’s. Hij stopte niet en liep daarmee enkele promoties mis.

Michael Shermer van het tijdschrift Skeptic zei dat Jacobs ‘spreekt als een academicus’, maar tegelijkertijd ‘cirkelredeneringen gebruikt’. William Hartmann van het Planetary Science Institute in Arizona zei: “Op de website van dr. Jacbos is te lezen dat herinneringen aan buitenaardse ontvoeringen afkomstig zijn van hypnose, maar volgens mij hecht de wetenschappelijke gemeenschap weinig waarde aan hypnose.”

Jacobs heeft zelf nog nooit een UFO gezien en ook is hij nog nooit ontvoerd. “Ik ben nog nooit in Japan geweest, maar dat betekent niet dat Japan niet bestaat,” zei hij.

[Philly.com]

Interessant

Vond je dit artikel waardevol?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
0 0 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

22 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Peter
Peter
11 jaren geleden

GAAAAAP… komt er nóg een aan na zoveel jaar.
Ontmoetingen, door John E. Mack.
1994

simpel
simpel
11 jaren geleden

Wat “de buitenaardse wezens” willen.

Onze wereld wordt bezocht door buitenaardse rassen en door verschillende organisatie. De interventie is vooral een aantal commerciële krachten, niet militair. Zij zien de wereld als een trofee, een biologische opslagplaats, rijk aan grondstoffen, beheerst door een ras dat ze geloven dat is onhandelbaar en onwaardig als de stewards van zo’n wonderlijke plaats. Zij waarderen onze wereld vanwege het strategisch belang en vanwege de verborgen deposanten die bestaan in vele delen van de wereld. Maar zij waarderen ook ons. Hier moeten wij begrijpen dat zij ons ook als een grondstof waarderen. Zij zien ons niet als hun gelijken. Zij waarderen niet onze religies, culturen en gewoonten. Voor hen zijn wij een waardevol potentieel bezit. Ze beschouwen ons als een biologische rijkdom, deel van een netwerk van grondstoffen dat bestaat in de wereld. In dit, zij bekijken ons veel op dezelfde wijze als we naar gedomesticeerde dieren bekijken, die wij als grondstof gebruiken. We gebruiken deze dieren voor verscheidende redenen en dit is ook het geval in de grotere Gemeenschap van Werelden. Als een grondstof, zullen we worden gebruikt, en wanneer onze nut afgelopen is, zullen we worden verwijderd. Dit is hoe “de grondstoffen” worden gebruikt.

Dit, natuurlijk, is volledig verborgen van hun publieke agenda. Degenen die ze kunnen overtuigen om hun aanhangers en hun vertegenwoordigers te worden, aan hen zullen er nooit deze dingen worden verteld. Deel van hun pacificatie programma is om ons te verzekeren dat ze hier zijn met goede bedoeling en dat zij hier zijn voor onze verlossing en voor het behoud van de wereld, maar het is het behoud van de wereld voor HUN BEHOEFTEN.

ET Intervention: ‘Allies Of Humanity Briefings’ Marshall Vian Summers FREE Download
The allies of Humanity Briefings present a startling new revelation about the hidden extraterrestrial intervention and how it is taking advantage of human conflict, religious strife and environmental collapse to further separate and control a divide human family.

Free to download http://www.alliesofhumanity.org/allies-of-humanity-book1.pdf
or to read at http://alliesofhumanity.org/why-the-intervention-is-occurring/

More information at http://www.NewMessage.org,
http://www.HumanSovereignty.org and http://www.AlliesOfHumanity.org.

PROJECT CAMELOT: MARSHALL VIAN SUMMERS – INTERVIEW http://www.youtube.com/watch?v=U2ww35AIYyE

Kalki
Kalki
11 jaren geleden

Dat buitenaardsen zich onder ons bevinden zou in de politiek, zowel in de Main Stream Media bekend moeten worden gemaakt, dan kunnen we openlijk met hen gaan samenwerken. Vaak zijn buitenaardsen verder ontwikkeld en kunnen ze de mensheid van dienst zijn met o.a. het bestrijden van rampen.

Huisheks
Huisheks
11 jaren geleden

Als ik het goed begrijp, dan heeft het dus GEEN zin om je druk te maken, geen zin om je sterk te maken voor een verandering. We zijn vee en we blijven vee. In dienst van onze eigenaren.
Nou lekker dan. Kunnen we eigenlijk maar meteen in een kist gaan liggen, pffffffffff wat een bestaan.
Nu besef ik ineens hoe een legbatterij kip zich moet voelen. Ze voelen zich zo opgesloten, dus zegt de partij voor de dieren, grotere bewegingsruimte, dan voelen ze zich gelukkiger. Dit kan ik nu 1 op 1 doortrekken naar de mens.
Goh wat een fantastisch vooruitzicht, we zijn als de kippen.

hader
hader
11 jaren geleden

Er klemt toch wat “vreemds” aan deze ontspanningssessies. Ik denk dat hij hypnose sessies bedoeld. Bekend is dat de “ondervrager” suggesties kan inplanten in de manier waarop zijn vragen zijn geformuleerd. Dat is het probleem met deze techniek. Je moet je vragen zo zorgvuldig kiezen dat er geen “onbewuste” drang wordt opgedrongen. “Uw bent ontvoert en bent geïmplanteerd met wat?” is zo’n suggestieve vraag. Vergis je niet, ik vermoed dat sommige mensen echt zijn ontvoerd maar heb twijfels over de methode om de informatie uit de mensen te krijgen. Dit roept om een echt wetenschappelijk team die zonder suggesties de informatie uit de mensen krijgen. Daar komt wel wat meer bij kijken dan een enkele man die de methode van hypnose machtig is.

Sparkie
Sparkie
11 jaren geleden

Ik schat de intelligentie van buitenaardsen niet heel hoog in als zij hier al honderden jaren in ons midden verblijven.

marcelleke
marcelleke
11 jaren geleden

Tot mijn grote spijt moet ik vaststellen dat er op het ogenblik véél individus rondlopen die “men” beter kon ontvoeren – maar dan zonder mogelijkheid tot terugkeer. Het zou het leven op ons aardbolleke misschien veiliger, aangenamer en rustiger maken ! (dit alles is maar een grapje, hoor !)

Col El
Col El
11 jaren geleden

Waar David M. Jacobs zich begrijpelijkerwijze niet van bewust is, is dat er wel degelijk buitenaardsen onder de mensen zijn en in absoluut letterlijke zin. Een lichaam wordt vanuit het Hierbuiten gezien als een virtueel holografisch pak wat je gewoon aantrekt. Alle mensen zijn in hun kern wezens van energie en zal jij dat altijd zijn.

Omdat de aarde in een uniek proces zit wordt dit begeleidt door Extra Terrestrials in opdracht vanuit het Hierbuiten. Deze ET’s / Galactics zijn zich volledig bewust van hun hogere energetische Zijn. De meesten leven in de hogere dimensies en kunnen ze zich in frequentie verlagen waardoor ze zichtbaar worden voor het menselijk oog. Ze hebben in feite totale controle over energie (en dus ook over materie). Dit gaat gepaard met de kracht van gedachte via het hartcentrum. Er zijn dus heel veel ET’s aanwezig rond deze planeet zonder dat mensen ze zien.

Om de gehele mensheid in de aankomende transformatie-fase goed bij te kunnen staan is er besloten om ET’s in mensenlichaam te laten incarneren. Echter is hun ET-energie nog gewoon aanwezig. Ze zien er dus uit als mensen en functioneren als mensen en ondergaan menselijke lessen, maar in hun kern zijn ze 100% Extra Terrestrial.

Veel geïncarneerde ET’s (nu dus mensen) zijn zich hier niet van bewust dat ze in feite zelf buitenaards zijn.
Dit omdat bij de aarde nou eenmaal de regel is dat iedereen die incarneert zich niet meer bewust is van zijn/ haar energetische afkomst, maar ook om ze te beschermen tegen de heersende Cabal die er alles aandoet om dit ontwakenings-proces bij de mensheid te voorkomen. Deze ET’s in menselijk lichaam ontwaken NU het eerst en fungeren zij straks bij de collectieve ontwaking als wegwijzers onder de mensheid.

Wat er met ‘ontvoeringen’ gebeurt is dat veel ET’s hun eigen soort controleren op DNA-gebiedt. Het heeft zich namelijk nog nooit eerder voorgedaan dan ET’s zo massaal in menselijke lichaam zijn geïncarneerd.
Daarom worden veel mensen tijdelijk meegenomen om ze te onderzoeken of alles in orde is. ET’s hebben het zelf niet over ontvoeringen want iedereen wordt netjes teruggeplaatst.

Ook is de term Alien niet terecht want een alien is iemand die volledig vreemd is van jou zelf.
Ik wil er aan toevoegen dat eigenlijk ALLE mensen Extra Terrestrials zijn. De aarde is een tijdelijke school maar in vorige levens hebben alle mensen al ET ervaringen gehad op andere planeten en dimensies.
Sterker nog, het menselijk soort komt voort uit DNA van verschillende soorten ET’s.
De mens is in feite een heel bijzonder ET soort. Echter omdat de mensheid in een lage frequentie verblijft (wat een experiment is) is dat niet altijd te zien en te merken. Straks als het hogere frequentie level van de aarde is bereikt (5e dimensie) bloeit de mensheid op tot een zeer mooi en bijzonder galactisch ras.

Voor doemdenkers dus de geruststelling dat er niks met de aarde en de mensheid zal gebeuren.
Echter zal er wel eerst heel veel negativiteit worden losgeweekt zodoende deze voor eens en altijd te verwijderen.
Daarom lijkt deze tijd heel chaotisch en negatief maar dat is het vanuit een hoger bewustzijn zeker niet.

Het oude huis wordt afgebroken zodoende er een mooier en beter huis voor terug te zetten.
Houdt moed, vindt de liefde in jezelf en blijf in je hartcentrum is de boodschap.

Kalki
Kalki
11 jaren geleden

Als de buitenaardsen al onder ons zijn, waarom maken ze dan niet per direct een einde aan al die verschrikkelijke oorlogen?

eNdEmiOn
eNdEmiOn
11 jaren geleden

Bedacht me gister nog hoe makkelijk het eigenlijk zou zijn voor een alien om van ons internet gebruik te maken. Wie weet heb je dus gewoon contact gehad met een alien, het zou zo maar kunnen.

Back to top button
22
0
We lezen graag je reactie!x