Alhoewel het soms nog moeilijk is voor te stellen dat we niet alleen zijn in het universum zijn er geloofwaardige getuigen die kunnen bevestigen dat buitenaardsen onder ons zijn.
Eén van deze getuigen is oud-majoor van de Amerikaanse luchtmacht George Filer. Hij werd als kind meegenomen aan boord van een ruimteschip en vertelt voor het eerst over zijn ervaringen.
Hij zegt dat buitenaardsen onder ons zijn om een spirituele boodschap te verspreiden en om de mensheid door het tijdperk van kernenergie te loodsen. Om te overleven dient de mens te ontwaken en te stoppen met de bewapening van de ruimte en de vernietiging van onze kwetsbare leefomgeving.
Is er een kosmisch plan om een vredelievende en verlichte mensheid kennis te laten maken met andere kosmische culturen in het multiversum?
Gedurende zijn 20-jarige loopbaan bij de Amerikaanse luchtmacht heeft majoor Filer veel meegemaakt. Zo heeft hij ongeïdentificeerde objecten opgevangen op de radar, had hij contact over het onderwerp met een Amerikaanse president, prins Phillip en andere belangrijke personen.
Het interview krijgt een onverwachte wending wanneer de gepensioneerde Filer over zijn eigen contact begint. Als kind keek hij met een vriend hoe UFO’s in een nabijgelegen veld landden. Al spoedig werd hij uitgenodigd aan boord van een schip en had hij een ontmoeting met de bemanning.
Filer was één van de getuigen tijdens het Disclosure Project maar zijn persoonlijke ervaringen werden tot op heden enkel verspreid binnen familiekringen. De majoor omschrijft zijn contacten, de schepen en de spirituele verlichting die hij heeft ervaren dankzij de buitenaardse bezoekers, die er geheel uitzagen als mensen.
Zijn contacten zijn voor hem de drijvende kracht om de mensheid te vertellen dat we nooit alleen zijn geweest in dit wonderlijke multiversum.
Bron: Exopoliticsinstitute.org
Verwant artikel: Britse koninklijke familie zeer geïnteresseerd in UFO’s en graancirkels
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Raad eens door wie al die accounts van ‘rechtsextremisten’ worden beheerd
Roemeense presidentskandidaat na ‘coup’: ‘Het corrupte systeem heeft haar ware gezicht getoond’
Daar zijn de klimaatlockdowns: ‘gaat om schoorvoetend installeren en opleggen van vrijheidsbeperking’
De Machtspiramide: hoe een klein netwerk op 17 manieren de wereld aanstuurt
Sven Hulleman richt zich op Malieveld tot politieagenten: ‘U dient een tiran’
In China is het mazelenvaccin verplicht. Waarom zijn daar dan toch 700 mazelenuitbraken geweest?
Deze dreigbrief stuurde EU-buitenlandchef naar Musk voor spraakmakend interview met Trump
RIVM op 19 juli: de herhaalprik is alléén voor mensen vanaf 60 jaar
Roel Coutinho over coronavaccin: ‘Succes beslist niet gegarandeerd’