Mens en Dier

Martin Bosma wijst Volt-Kamerlid terecht: ‘George Soros, jullie eigen sponsor, holt de rechtsstaat uit’

Help mee door dit met jouw kennissen op je socials te delen!

Marieke Koekkoek (Volt) zei in de Tweede Kamer dat ‘de rechtsstaat wereldwijd onder druk staat’. Ze had het onder meer over conservatieve krachten die ‘in de vrije Verenigde Staten hun verachtelijke ideologie tentoonspreiden’.

“In Europa en in Nederland trekken we steeds vaker een steentje uit die Jengatoren van onze rechtsstaat. We gaan opportunistisch om met de mate van vrijwilligheid die de rechtsstaat ons biedt,” beweerde ze.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/10/nfn-donatie-2.png

Volgens Koekkoek is de bescherming van de rechtsstaat ‘een taak van ons allemaal’. “Zolang alle machten hun rol goed uitvoeren, is onze papieren rechtsstaat ook in de praktijk een sterke rechtsstaat.”

(Video verwijderd? Klik hier...)

Criminaliteit neemt enorm toe

Het Volt-Kamerlid waarschuwde voor een ‘polarisatie die democratische rechtsstaten aan flarden scheurt’. “Deze dynamiek moeten we omkeren.”

Koekkoek werd op haar plek gezet door PVV-Kamerlid Martin Bosma. “We kennen Volt natuurlijk als een partij die gefinancierd is door George Soros. Mevrouw Koekkoek heeft het over de uitholling van de rechtsstaat in de Verenigde Staten. Ik deel die zorg,” aldus Bosma.

“Een van de manieren waarop Soros de rechtsstaat in de Verenigde Staten aan het uithollen is, is dat hij heel veel geld pompt in het laten verkiezen van tamelijk progressieve district attorneys, dus officieren van justitie, die heel – ook dat zeg ik weer in het Engels – soft on crime zijn. Dat betekent dat heel veel normafwijkend gedrag, heel veel criminaliteit, nu getolereerd wordt in de Verenigde Staten. Je ziet dat de criminaliteit in heel veel steden, zoals San Francisco en New York – in die laatste stad heb ik vier jaar mogen wonen – enorm toeneemt,” merkte Bosma op.

Eigen sponsor

“Dat is te danken aan het geld van meneer Soros, die al die officieren van justitie laat verkiezen met zijn geld. Hoe staat mevrouw Koekkoek tegenover het uithollen van de Amerikaanse democratie, de Amerikaanse rechtsstaat, door haar eigen sponsor?” vroeg hij aan Koekkoek.

“Als de vraag is wat ik vind van de verzwakking van de democratische rechtsstaat, dan zeg ik: dat vind ik een slecht idee. Dat was ook mijn inbreng. Als de vraag is wat ik vind van financiering door buitenlandse investeerders in zaken waar ze niks mee te maken hebben, dan zeg ik: ook dat vind ik een slecht idee. Ik zie niet helemaal in wat dat te maken heeft met de financiering van Volt. Maar goed, daar laat ik het maar even bij,” antwoordde het Volt-Kamerlid.

Bosma was door zijn interrupties heen. “Ach, wat jammer.”

Interessant

Vond je dit artikel goed?
Deel het met iedereen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 111 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

61 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
wakkere
wakkere
2 jaren geleden

koekkoek

DavidMills
DavidMills
2 jaren geleden

De enige verdediging die we zullen horen is dat het ‘complottheorieën’ zijn. De domheid van kwetterende Koekkoek is grenzeloos.

Ik verlang terug naar intelligente politici ongeacht kleur zoals Lubbers, Van Mierlo of nog beter een Helmut Schmidt. Dat was een gigant. Dit zijn allemaal WEF meelopers, idioten en graaiers.

Beautiful nature
Beautiful nature
2 jaren geleden

Koekkoek spreekt zichzelf tegen. Soros zorgt juist voor de verzwakking van de democratie.

Ron
Ron
2 jaren geleden

Ze zijn te dom. Denken dat ze een plaatsje kunnen krijgen bij de hoogste elite. Maak je ze toch niet wijs dat dat niet zal gebeuren. Ook die van Volt is een oliedom figuur.

Ezeltje prik je
Ezeltje prik je
2 jaren geleden

Je ’tegenstander’ verachten kan nooit een goede basis zijn om constructief te overleggen. Dat wil mevrouw Koekoek (what’s in a name) ook eigenlijk helemaal niet. Mevrouwtje Koekoek polariseert hiermee zelf en wijst ondertussen de anderen als ‘schuldigen’ aan.

salvar
salvar
2 jaren geleden

bent u nog niet gek?
ik niet maar, je zou er zo gek van worden.

Anne
Anne
2 jaren geleden

Het is griezelig hoe dom er alleen nog maar wef-gepapegaaid wordt….

Het wordt weer eens tijd voor een massale vredesdemonstratie om te laten zien hoeveel er wel ontwaakt zijn en leven vanuit compleet denken…

Locke
Locke
2 jaren geleden

Die holt niet alleen de rechtstaat uit, die nazi holt mensen uit, de vraag hoe dat varken aan zijn fortuin komt die vraag stelt men zich niet, daß ist fur die “partei” uberhaubt kein thema, en dat tuig is weer de zoveelste duivels partij dat hier de rechtstaat wil komen uitleggen.

Hugo
Hugo
2 jaren geleden

Volt en D66 zijn ondermijnende partijen die wij Nederlanders moeten bestrijden. Het zijn gesponsorde volksvertegenwoordigers die niet het volk maar de elite vertegenwoordigen. Wat mij betreft zijn dat partijen die per direct verboden moeten worden.

invisiblebird
invisiblebird
2 jaren geleden

Deze Volt mensen zijn allemaal Europa “koekkoek”.De overdrive van Demonen 666.

tyi
tyi
2 jaren geleden

Wat hebben die mensen “mooie” namen. Koekoek, Kuiken etc.

Jean Marie
Jean Marie
2 jaren geleden

Koekkoek, ga maar kunstschilder worden!

Jan
Jan
2 jaren geleden

Ze zijn een draagvlak aan het creeeren om tegen ‘de schuldigen’ , die ze al kennen, te gebruiken.

Thoughtful
Thoughtful
2 jaren geleden

Ik zie een overeenkomst tussen mevr.Koekoek van volt met een koekoeksjong in een nest van z’n gastvrouw.
Een koekoeksjong in het nest van z’n gastvrouw wipt de jongen van z’n gastvrouw eruit.
Mevrouw Koekoek van volt probeert de democratie uit het nest van de Nederlandse rechtstaat te wippen.

Fisk foar weet.
Fisk foar weet.
2 jaren geleden

PVV, FvD, Vlaams Belang, AfD, enz zijn kosher nationalisme (fremdbestimmt). Geen kritiek op Israël. Aanhangers van Zionisme, Greater Israel, Nieuw Israel, Khazaren. PVV is een filiaal van de Mossad.

marly
marly
2 jaren geleden

waarom denk je dat deze voddevent Hongarije niet meer in mag ,deze crimineel die in de oorlog zijn eigen volk heeft verraden en zonder problemen naar de gasovens zag vertrekken

Redneck
Redneck
2 jaren geleden

Mevrouw koekkoek wat zal u blij geweest zijn dat u door kartelgenote Bergkamp werd gered. Wat werd u zenuwachtig toen u de waarheid kreeg te horen. Uw hoofdsponsor staat helemaal voor de zaken die de heer Bosma opnoemde. Als we zien wat die hoofdsponsor van uw partij in de Oekraïne heeft uitgevreten daar lusten de honden geen brood van. Weet je wat ik vreemd vind mevrouw Koekkoek dat Volt en Bij 1 in de Kamer zijn gekomen. Ik denk dat een waakzaam iemand wel weet wat ik wil zeggen.

Tom Poes.
Tom Poes.
2 jaren geleden

VOLT, de lange arm van Soros en de globalisten.

Marie
Marie
2 jaren geleden

“Het Volt-Kamerlid waarschuwde voor een ‘polarisatie die democratische rechtsstaten aan flarden scheurt’.”

Polarisatie?! Polarisatie is uitgevonden en aangejakkerd door de Westerse globalisten (de nieuwe nazi’s): Trudeau, Ardern, Macron en Hugo de Jonge om er maar een paar te noemen. Wat deze smerige globalisten hebben geroepen over mensen die zich niet wilden laten inspuiten met een experimenteel gen veranderend zogenaamd vaccin is een zwarte bladzijde in de geschiedenis.

Verder werden deze mensen bedreigd (onder andere door Hugo de Jonge (“Ik weet waar ze wonen”), werden ze buitengesloten van onder andere café ‘s, restaurants, sportscholen, theaters en zwembaden. Jonge kinderen moesten buiten in de kou worden afgedroogd en omgekleed door hun niet ingespoten ouders.

Oh ja want er was (en schijnt nog steeds te zijn of weer aan te komen) een zogenaamde pandemie.

Ardern is opgestapt. Dat secreet die tienduizenden heeft gedwongen die gifspuit te nemen op straffe van ontslag. En Segers hetzelfde. Laten we hopen dat dit een begin is. Maar ze zullen niet aan hun gerechte straf ontkomen deze misdadigers.

Rik B
Rik B
2 jaren geleden

Marieke Koekoek, dat mens is totaal “Koekoek” of is dat te veel eer voor haar naam………..

gaafland
gaafland
2 jaren geleden

Mevrouw Koekoek is een beetje koekoek….

Marianna
Marianna
2 jaren geleden

Martin Bosma goed op dreef.

Laat Wilders maar gaan, hij draagt niets bij aan het bloot leggen van de feiten.

Spooked
Spooked
2 jaren geleden

Dus ze zegt het een slecht idee te vinden als buitenlanders iets financieren waar ze niks mee te maken hebben. Wat heeft Soros precies met de Nederlandse partij Volt te maken volgens haar, waardoor zij dit wel goedkeurt? Die Marieke is helemaal koekoek. En ze moet eens wat minder toegeven aan haar vreetobsessie en leren zichzelf in de hand te houden.

Maria
Maria
2 jaren geleden

Transparatie is ver te zoeken. Bij Volt, maar ook bij de VVD. Het is toch opvallend dat de VVD geld ontvangt uit de vastgoedwereld en ook medeverantwoordelijk is voor de enorme woningnood.

Charlotte
Charlotte
2 jaren geleden

Ze Kletst zich er lekker uit, leuk geprobeerd, Volt het clubje naast D66 anti democratie en het uithollen van de rechtstaat, allemaal gefinancierd door Soros de een nog meer dan de ander! Stem ze weg! 😡 🤯

Worteswakkermetzeallen
Worteswakkermetzeallen
2 jaren geleden

W3F volgt de “Almighty Creator”.

Schapenkop
Schapenkop
2 jaren geleden

Vrouw Koekoek is een onomatopee !

Dubito
Dubito
2 jaren geleden

Waarom in vredesnaam laat Twitter dit onschuldig fragmentje voorafgaan door een waarschuwing voor de content? Dit komt verdikkeme voortdurend voor bij materiaal met uitspraken van FvD, PVV of BvN.
Dus twitter-jongetjes en meisjes, willen jullie daarmee kappen? Luister naar je baas en hou je er buiten!

Dubito
Dubito
2 jaren geleden

Eerst dat domme gepiep van het PvdA-Kuiken, nu weer het gekoekoek van dit Volt-miepje.
Jaja, meer vrouwen in de Kamer, o zo goed voor de Democratie.
Not.

roro 237
roro 237
2 jaren geleden

Het is bijna niet te filmen dit gesodemieter in Den Haag!

Sasha
Sasha
2 jaren geleden

ach zo jah….dus daar komen ze vandaan.

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
2 jaren geleden

Ja, dat is het grote probleem met Marxisten hè ze zien zichzelf graag als de Robin Hood en niet als de sheriff van Nottingham die ze in werkelijkheid zijn.

Lekker blijven polariseren en vooral waarschuwen voor verachtelijke ideologieën, blijven roepen dat toch vooral iedereen waar jij als linkse wereld verbeteraar het niet mee eens bent, het probleem is, toch mevr. Koekoek ?

Er is maar 1 verachtelijke ideologie en dat is het Marxisme waaruit al die onnozele waanideeën zijn voortgevloeid die dit wicht zo nodig moet blijven promoten en die in de twintigste eeuw zo lekker veel vrijheid en gelijkheid hebben veroorzaakt.
Oh nee, die hebben vooral paranoia, oorlog, heropvoedingskampen, strafkampen vernietigingskampen, hongersnood, massamoord en totale ongelijkheid veroorzaakt.

Raar dat dit soort politici geen flauw benul schijnt te hebben van de geschiedenis van hun eigen politieke stroming.

Grens
Grens
2 jaren geleden

Door onnozeligheid verraden zij zichzelf.

Rombout
Rombout
2 jaren geleden

Volt Rijke linkse juppen met een utopistische wereldaanschouwing waar de gewone man het slachtoffer van wordt. Maak mij ook zorgen om dit soort links fascistische partijtjes.

Het zilveren standpunt
Het zilveren standpunt
2 jaren geleden

Dat het überhaupt is toegestaan: een vreemde mogendheid die een partij in NL financiert. Bizar!!!!

Henk Azie
Henk Azie
2 jaren geleden

volt is net als D666 een enge partij die geen stem verdiend. Een ieder die daarop stemt is geen Nederlandse patriot

Herman R
Herman R
2 jaren geleden

Martin Bosma👍terecht☝

Kundalini
Kundalini
2 jaren geleden

Sores door Soros. Koekkoek.

Noir
Noir
2 jaren geleden

In bepaalde steden kun je tot aan $1 duizend stelen zonder dat je vervolgd word. Vandaar dat vele winkeliers hun deuren permanent sluiten.

Vele grote bedrijven sluiten hun deuren in bepaalde steden zoals Seattle en Chicago vanwege de groot schalige diefstal.

loezers
loezers
2 jaren geleden

Dank je de Koekoek Volt aanhanger van het WEF en WHO een duivelse club

H.J.
H.J.
2 jaren geleden

Inderdaad Volt = Soros en Soros is dictatuur.
DUS.

Bezorgde nederlander
Bezorgde nederlander
2 jaren geleden

Ge 2 laatste alinea’s laten zien, hoe onze rechtstaat al is uitgehold
Wat de financier v.Volt Soros doet daar word omheen gedraaid, want Koekoek ziet geen verband
Kom toch, daar kijkt iedereen doorheen.

De beurt v.Bosma is voorbij.
Kan iemand mij vertellen, hoe iemand zijn standpunten duidelijk kan maken, als op lagere wijze een tijdslimiet is.

Het is v.d. zotte, Koekoe slaat het debat dood, zoals altijd gebeurt alle kartelpartijen maken zich daar schuldig aan.
Aan de interruptie microfoon, kan bijna niemand zich volledig uitspreken, door “doodslag” v.h. debat.
De tijd is tekort, en degene die men v. repliek dient doet opzettelijk, alsof het besprokene niet bestaat, in dit geval de financieringen v.Soros aan volt en zijn inmenging.

Zo kom je nooit met resultaten, die goed doorgrond zijn.

Soms denk ik bij het zien van zo’n debat, dat ik naar een rechtszaak zit te luisteren.

Zo beland alles op de lange baan ,zie de toegeslagen affaire,.
Ronduit schandelijk.

Ezeltje prik je
Ezeltje prik je
2 jaren geleden

Koekoek ziet de splinter in andermans oog, maar niet de balk in haar eigen oog.

Lawke
Lawke
2 jaren geleden

Soros is een duivel.

Rebel&Girl
Rebel&Girl
2 jaren geleden

Lage Volt en even laag wattage door slechte onderstromen

Back to top button
61
0
We lezen graag je reactie!x