Op 15 januari 2010 werd vanaf de Amerikaanse ambassade in de Tadzjiekse hoofdstad Doesjanbe een bericht naar Washington gestuurd met een verwijzing naar buitenaards leven op andere planeten.
Twee dagen eerder nodigde de ambassadeur burgemeester van Doesjanbe en parlementsvoorzitter Mahmadsaid Ubaidulloev uit voor een gesprek.
De burgemeester en de ambassadeur spraken uitgebreid over de situatie in Afghanistan. Ubaidulloev bedankte het land voor haar bijdrage en opofferingen aldaar en zei dat de Amerikaanse activiteiten erg belangrijk waren ‘terwijl we het derde millennium en de 21e eeuw zijn binnengegaan’.
Ubaidulloev dacht dat de inspanningen vooral waren gericht op het versterken van het nationale identiteitsgevoel onder etnische groepen en noemde de Verenigde Staten als voorbeeld.
Hij merkte op dat oorlog ‘zeer gevaarlijk’ is en dat hij ervan op de hoogte is dat ‘leven op andere planeten bestaat’, maar dat we eerst vrede op Aarde moeten realiseren.
Bron: Ufosonearth.com
Gerelateerd: Bulgaren: Buitenaardsen zijn al op Aarde (video)
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Hiermee is ‘onomkeerbaar bewezen dat de hele justitie in Nederland een criminele organisatie is’
Tibetanen kunnen overleven op grote hoogte dankzij uniek gen
Deze ‘onmogelijke’ raketaandrijving werkt echt en kan in een paar uur de maan bereiken
Arts: ‘Een ontsteking van het hart (myocarditis) is niet bepaald een zeldzame bijwerking’
Goede kans dat coronavirus vanzelf uitdooft en vaccin niet nodig is, zegt oud-directeur WHO
VIDEO: ‘Ziel’ van overleden ziekenhuispatiënt verlaat lichaam
Jensen ontleedt toespraak van Mark Rutte: ‘Je ziet dat hier iets anders achter zit’
Verpleegkundigen vinden uitspraken over ongevaccineerden op IC erg opmerkelijk: ‘Er is geen uniforme registratie’
Gommers: niet terecht dat geprikten bang zijn voor ongeprikten