In augustus 2021 stelde Pfizer haar mRNA-coronavaccin verplicht voor personeel in de Verenigde Staten. Veel personeelsleden wilden zich niet laten vaccineren.
Ze hebben een chatgroep opgericht waar ze hun bedenkingen, bezorgdheden en allerlei malversaties met elkaar deelden. Honderden medewerkers waren lid van de groep, waaronder ook hooggeplaatste medewerkers. Melissa McAtee, oud-medewerker van Pfizer en klokkenluider, heeft een deel van de berichten gepubliceerd op X omdat ze wil dat de wereld weet wat er aan de hand is.
Advocaat Carine Knapen heeft ze gelezen en ontdekte dat er toch wel wat hallucinante zaken in staan: het product licht op in het donker, het product is dodelijk en na het verstrijken van de houdbaarheidsdatum worden de stickers met de houdbaarheidsdatum simpelweg vervangen door nieuwe.
Eigen SWAT-teams
Ook merkt iemand op dat het allemaal om geld draait en dat Pfizer, maar ook Merck en Johnson & Johnson (Janssen) hun eigen SWAT-teams hebben. McAtee zegt dat ze de persoon die dit heeft geschreven vertrouwt.
Iemand anders schrijft dat alle batches grote problemen veroorzaken. Weer iemand anders zegt dat ze waarschijnlijk weten dat het vaccin bagger is en mensen zal doden, maar het toch uitrollen om er geld aan te verdienen.
CRISPR-Cas9
Het mRNA-vaccin van Pfizer is overigens ontwikkeld met CRISPR-Cas9, een technologie die fungeert als een schaar. Er wordt een stukje uit je DNA geknipt en dat wordt vervolgens vervangen door een andere sequentie. CRISPR-Cas9 is gentherapie oftewel genetische manipulatie.
McAtee laat alvast weten dat ze niet suïcidaal is.
📢 🚨 are you ready for a Pfizer information dump? 🚨 📢
When Pfizer mandated the vaccine in August 2021 to its employees, some colleagues of mine started a “Phyzer Vaxx council” there were hundreds of us in it, including high ranking employees.
Everyday we discussed the evils… pic.twitter.com/SEjKkQIl8Q— Melissa McAtee (@MelissaMcAtee92) December 30, 2023
— Melissa McAtee (@MelissaMcAtee92) December 30, 2023
— Melissa McAtee (@MelissaMcAtee92) December 30, 2023
— Melissa McAtee (@MelissaMcAtee92) December 30, 2023
— Melissa McAtee (@MelissaMcAtee92) December 30, 2023
— Melissa McAtee (@MelissaMcAtee92) December 30, 2023
— Melissa McAtee (@MelissaMcAtee92) December 30, 2023
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Bekijk deze ‘historische’ toespraak van AfD-leider Alice Weidel, ze gaat helemaal los
GGD-medewerker: ‘Gevaccineerden testen vaker positief en hebben ernstigere klachten dan ongevaccineerden’
Politieke leugens rond gifgasrel ontmaskerd. Het ligt er nu wel heel dik bovenop!
Nederlandse regering steunt terroristen. Waarom roept dit geen enkele discussie op?
Wetenschappers vinden verband tussen voedselverpakkingen en hartziekte. Hier draait het allemaal om
Zo pakte de overheid mensen aan die zogenaamd ‘niet de waarheid spraken’: ‘Zorgelijk’
“Piramide op Mars is bewijs voor buitenaards leven”
De Kerstman is een sjamaan die magische paddenstoelen gebruikt. Psychedelische geheimen rond kerst ontrafeld
OMT-lid: ‘Hoe effectief de coronapas is? Dat weten we niet’