CoronaBuitenland

Pfizer-insider schat aantal sterfgevallen door COVID-19-vaccinaties in Duitsland op tienduizenden

Help ons door deze info met iederen die je kent op je social netwerk te delen!

Een voormalige medewerker van farmaceutisch bedrijf Pfizer heeft tijdens een hoorzitting in Duitsland een opvallende schatting gepresenteerd van het aantal sterfgevallen door COVID-19-vaccinatie. Volgens Dr. Helmut Sterz, een viroloog en voormalig hoofdtoxicoloog bij Pfizer Europa, zijn tussen de 20.000 en 60.000 mensen in Duitsland overleden na toediening van het Pfizer/BioNTech-vaccin, bekend onder de naam Comirnaty.

Sterz deed zijn uitspraken tijdens een bijeenkomst van de Duitse parlementaire COVID-19-onderzoekscommissie. Zijn berekening is gebaseerd op ongeveer 2.000 gemelde sterfgevallen na vaccinatie. Hij stelt dat dit aantal waarschijnlijk slechts een fractie vertegenwoordigt van het werkelijke aantal gevallen.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Volgens Sterz is het algemeen bekend dat meldsystemen voor bijwerkingen, zoals die van het Paul Ehrlich Instituut (PEI) in Duitsland, te maken hebben met onderrapportage. Deze systemen zijn afhankelijk van vrijwillige meldingen, waardoor niet alle incidenten worden geregistreerd. Sterz verwijst naar aannames dat slechts 1 tot 10 procent van de bijwerkingen daadwerkelijk wordt gemeld. Op basis hiervan acht hij het gerechtvaardigd om het aantal gemelde sterfgevallen met een factor van 10 tot 100 te vermenigvuldigen. In zijn eigen berekening hanteert hij een factor 30, wat leidt tot zijn schatting van maximaal 60.000 sterfgevallen.

Ter ondersteuning van zijn argument verwijst hij naar een bulletin uit 2007 van het Paul Ehrlich Instituut, waarin wordt aangegeven dat slechts een klein deel van de bijwerkingen van geneesmiddelen wordt gemeld – ongeveer 6 procent van alle bijwerkingen en 5 tot 10 procent van de ernstige gevallen.

De schatting van Sterz heeft uitsluitend betrekking op het Pfizer/BioNTech-vaccin en houdt geen rekening met andere COVID-19-vaccins die in Duitsland zijn gebruikt. Het totale aantal sterfgevallen in verband met vaccinatie kan daarom nog een stuk hoger liggen.

Sterz stelde daarnaast dat betere informatievoorziening over risico’s van invloed had kunnen zijn op de vaccinatiebereidheid. Met name gezonde jonge mensen hadden andere afwegingen gemaakt als zij vooraf op de hoogte waren geweest van dergelijke risico-inschattingen, zei hij.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack voor exclusieve content.

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

5 43 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

26 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Dubito
Dubito
1 maand geleden

O, gelukkig is dat in Duitsland. Wij hebben Maarten Keulemans, dus hier is niets aan de hand. Veilig en effectief.

AIDLNZSDWAHW
AIDLNZSDWAHW
1 maand geleden

En de enigen die zich daadwerkelijk druk maken hierover zijn wij, de ongevaxten, de wappies!!!

Want ik snap wérkelijk niet dat De Kunst van het Zelfbedrog zó massief overeind kan blijven ten overstaan van de dood!!!

De gevaxten weten van niets, en willen ook van niets weten tot de dood hun van ons scheidt…

Alf
Alf
1 maand geleden

16.700.000 binnen 1ste 3 weken wereldwijd
Tja afgesproken was dat die aan covid waren overleden pas na 3 weken gaan ze anders rekenen

Arie N
Arie N
1 maand geleden

Dat is hier van hetzelfde laken een pak.Mensen mochten niet en konden niet zonder die bekende app op je telefoon en waren gewoon gehersenspoeld.En velen trapten er nog in ook omdat de minster president het vertelde in persconferenties.Iedereen werd voorgelogen omdat je je oma in het bejaardentehuis ermee kon besmetten.Jongelui werden opgeruid om mee te doen waarvoor ze een beloning kregen in de vorm van en hapje eten bij de Mac.Later ondervonden ze de schade van waardoor hun hele toekomst nu naar de klote geholpen is.Ook onder jongelui vielen ineens veel doden en kregen aandoeningen die op hun leeftijd voorheen nooit voor kwamen.Maar aan alle kanten in de statistieken is dit gewoon weggemoffeld zodat het zoveel mogelijk uit de buitenwereld moest blijven.

ToeAanEenBiertje!
ToeAanEenBiertje!
1 maand geleden

Dat valt toch vies tegen op een wereldbevolking van 8 miljard?!😜😅👌

Erik
Erik
1 maand geleden

Onzin.. het zijn er honderdduizenden

Locutus of Borg
Locutus of Borg
1 maand geleden

Schapen worden geschoren en/of geslacht.

de gewone burger
de gewone burger
1 maand geleden

BBB staat voor boerenbedrog de leugens welke de BBB zich van bedient
is ongelofelijk eerst roepen wij zij voor de boeren hierna de boeren van
hun eigen erf jagen.
Hoezo dat de BBB voor de boeren is., de partij van de gluipers. 🤮👺

Nomen Nescio
Nomen Nescio
1 maand geleden

Ook hier in Nederland laten veel mensen zich gemakkelijk belazeren, en in Nederland heb je het geluk dat je belazerd word als je niet oplet!!!!

Mart
Mart
1 maand geleden

Eén van de belangrijkste ‘Scare Events’ gaat worden, dat de wereld gaat horen (zeer waarschijnlijk op tv, want waar kan dat anders voor de hardnekkig doorslapers), wat er in de vaccins zat, en waarvoor het bedoeld was. Ze nemen dit, omdat doorslapers hieruit de conclusie kunnen trekken wat voor gevolgen ‘gehoorzaamheid’ heeft. De mensheid moet het aan den lijve ervaren hoe gevaarlijk dat is. Men (men = Alliance) gaat dat de huiskamer inknallen. Kort hierna, zijn de plannen, wordt meteen bekend gemaakt dat de schade ongedaan gemaakt kan worden door de komst van de medbeds, ook komt er een financiele verrassing, na een tijdelijk financiele crisis. Ik ga dit, sorry, niet uitleggen, doe zelf onderzoek bij oa kolonel Ricardo Bosi.

eric
eric
1 maand geleden

Dat zijn er meer,100%
Dan waren ze geprikt met gif prikken, en ze stierven binnen 2 weken na vaccinatie >werden ze gerekend als corona doden.
Dan is er nog kanker , door vaxx
Dan heb je de zwangerschappen nog die in een miskraam eindigden
zo kan ik nog wel even doorgaan

O. Verspuij
O. Verspuij
1 maand geleden

Valt nog mee. Ik begreep in de VS na 2 jaar ca 70 miljoen. Australie en Japan schreeuwden toen ook al moord en brand … Wat is waar tegenwoordig? En vroeger?

Vrijheid is ver te zoeken
Vrijheid is ver te zoeken
1 maand geleden

En daarnaast honderdduizenden of miljoenen die (ernstig) ziek zijn geworden en waarvan een deel nog altijd aan het omvallen is. Die spuiten zijn gewoon poging tot doodslag en moord, niks minder.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
1 maand geleden

Als het volk niet opstaat gaat niemand vervolgt worden voor deze misdaad. Dat is waarom volledige controle moet zijn op de media. Het narratief van de geënsceneerde pandemie moet overeind blijven met alle beschikbare middelen.

Zonder naam
Zonder naam
1 maand geleden

10.000. jaja. Het zijn er veel en veel meer.

Draak
Draak
1 maand geleden

En nu wachten op de klimaat lockdowns. Als je eist om geprikt te worden dan wil je ook dolgraag punten verdienen met opgesloten zijn. Gaat weer extra dooien opleveren. Alleen is daar geen centraal meldpunt voor.

Matt
Matt
1 maand geleden

Dat instituut in Duitsland moet hoognodig zijn naam veranderen, want Ehrlich betekent ‘eerlijk’ en ze zijn allesbehalve dat. ‘Betruger’ is een betere naam.

Sto
Sto
1 maand geleden

De stilte schreeuwt, documentaire over oversterfte.

Je gelooft het bijna niet maar in de media onder andere het ED & AD werd aandacht besteed April 2026 aan de oversterfte en de documentaire De stilte schreeuwt !!
De documentaire wordt op diverse plaatsen getoond. o.a. op 1 Juni in Rosmalen Perron 3 Aanvang 8.00 uur tickets kun je kopen.
Benieuwd wanneer dit op internet door iedereen bekeken kan worden.
Gaat de deksel nu eindelijk na velen jaren eens van de doofpot ! ? ! ?
Die vreselijke horror coronajaren !
En worden er nu eindelijk eens velen ter verantwoording geroepen ??????

Back to top button
26
0
We lezen graag je reactie!x