Analist Peter Halligan heeft onlangs een opmerkelijk artikel gepubliceerd op Substack. Hij is werkzaam in de financiële sector en helemaal thuis in de wereld van de statistiek.
Volgens de analist zijn er inmiddels 20 miljoen mensen overleden door de coronaprik. Hij wijst erop dat bij EudraVigilance 13.972 sterfgevallen zijn gemeld en bij VAERS 46.999. Dat komt neer op 60.971 overlijdens. In de EU zijn 854.084 letselgevallen gemeld en in de Verenigde Staten 6.089.773. Dat zijn 6.943.857 gevallen in totaal.
Gruwelijke cijfers
Peter Halligan wijst erop dat het aantal gevallen met een factor 40 ondergerapporteerd is. Hij vermenigvuldigt het totaal ook nog een keer met 8 om de rest van de wereld mee te rekenen.
Zo komt hij uit op 19,5 miljoen doden wereldwijd en 2,2 miljard letselgevallen. Die gevallen leiden uiteindelijk tot aandoeningen en sterfgevallen, aldus de analist.
De Canadese patholoog Roger Hodkinson besprak de gruwelijke cijfers tijdens een interview met Laura-Lynn Tyler Thompson. Hij noemde de cijfers ‘duizelingwekkend’ en wees erop dat vaccins normaal gesproken na enkele sterfgevallen al van de markt worden gehaald.
Onvoorstelbare slachting
Er vindt een onvoorstelbare slachting plaats en het einde is nog niet in zicht, aldus Hodkinson. Hij wees erop dat de schatting van Peter Halligan geen rekening houdt met doodgeboortes en mensen die zijn overleden omdat ze niet op tijd konden worden behandeld vanwege corona.
Om nog maar te zwijgen over de mensen die zijn overleden als gevolg van de lockdowns, de zelfmoorden. De patholoog merkte daarnaast op dat er in de nabije toekomst veel meer mensen zullen sterven aan kanker en andere aandoeningen omdat hun immuunsysteem verwoest is door de prik.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Italiaanse professor – Buitenaardsen leven onder ons
Besluit prinses Amalia valt niet in goede aarde: ‘Of de Oranjes hier goed aan doen?’
Flevoland staat op het punt om 400.000 euro belastinggeld uit te geven aan NIETS: ‘Stop met belachelijke plannen’
Filmpje: de absurditeit van de Nederlandse normen en regels voor waterkwaliteit
Storm van kritiek op binnenlands vaccinatiepaspoort: ‘Medische apartheid wordt realiteit’
Ministerie erkent: virus kreeg status A omdat dit nodig is voor opleggen van maatregelen, niet vanwege gevaar
Kaag laat zien: zo groot is de kloof tussen het plebs en de boven ons gestelden
‘Er komen draconische maatregelen aan, er komt heel veel op ons af waar we niet klaar voor zijn’
‘Onder de Great Reset en Build Back Better ligt een neocommunistisch ideaal’