Marloes Mooy vroeg afgelopen maand bij twee consultatiebureaus van Centrum voor Jeugd en Gezin (CJG) de papieren bijsluiter van diverse kindervaccinaties. Die kreeg ze niet.
Wel kreeg ze een belletje van de politie. Medewerkers van de consultatiebureaus zouden zich ‘bedreigd’ hebben gevoeld, schrijft De Andere Krant.
Op het consultatiebureau in Hellevoetsluis vroeg ze om de bijsluiter van de DKTP-, BMR- en RS-vaccinaties. Die moest ze maar opzoeken op internet, kreeg ze te horen.
Geen zorgrelatie
Ze ging ook naar het consultatiebureau in Brielle, waar een medewerkster zei dat ze geen bijsluiters mocht meegeven ‘omdat ze geen zorgrelatie met haar hadden’. Een andere medewerkster vroeg haar op vijandige toon het pand te verlaten.
Diezelfde dag werd ze gebeld door de politie. Een agent vroeg haar waarom ze naar bijsluiters had gevraagd. Stel je vragen maar aan het consultatiebureau, zei Mooy, waarna ze ophing.
Gedoe
Ze besloot het hoofdkantoor van CJG Rijnmond te bellen om verhaal te halen. De manager gaf toe de politie te hebben ingeschakeld, ‘want we moeten de veiligheid van onze medewerkers waarborgen, met al dat gedoe de laatste jaren rond vaccinaties’.
“Ik wil gewoon weten wat er in die vaccins zit en wat de bijwerkingen zijn, maar word behandeld alsof ik iets fout heb gedaan,” klaagt Mooy tegenover de krant.
CJG Rijnmond wilde niet ingaan op schriftelijke vragen van de krant en de politie wilde in verband met privacy geen verdere informatie verstrekken.
Doorlopen, er valt hier niets te zien.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.







Het leven houdt niet op na de dood
Nooit eerder vertoond interview over Roswell-crash. Wat zag deze hulpsheriff op de plek waar de UFO neerstortte?
Britse Labourpartij is vergiftigd door politieke correctheidsbrigade. Kijken: tv-presentator sloopt links
De schokkende waarheid over chronische ziekte: wat ze je niet vertellen
Onverklaarbare geometrische patronen verschijnen in Mexicaanse graanvelden (video)
Uiteindelijk was het allemaal gescript. Zo worden overlevenden van de schietpartij in Florida monddood gemaakt
Tijdreizen is zeker mogelijk. Professor laat zien hoe je naar de toekomst kunt gaan
Fransen geloven echt massaal in complottheorieën. Dit zijn de meest populaire
Tientallen giftige stoffen gevonden in wegwerpluiers, waaronder chemicaliën die al 15 jaar verboden zijn. Loopt jouw baby gevaar?