Mens en Dier

PVV-minister kondigt enorme accijnsverhoging op benzine aan, gaat compleet mee in klimaatverhaal: ‘Bizar’

Help ons door deze info met jouw vrienden op je social netwerk te delen!

Als het beleid ongewijzigd blijft, als we niets doen, komt er eind dit jaar een accijnsverhoging op benzine, waarschuwde PVV-minister Madlener (Infrastructuur en Water) deze week in de Tweede Kamer.

Daarnaast heeft de Europese Unie bedacht dat we steeds meer gaan bijmengen in de benzine. Die bijmengverplichting gaat ook voor hogere prijzen zorgen. Daarbovenop heeft de EU bedacht dat we de brandstof in de zogeheten ETS2-verordening gaan opnemen, wat ook een prijsverhogend effect zal hebben, omdat er CO2-rechten zullen moeten worden gekocht.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

“Bij ongewijzigd beleid zal de benzineprijs de komende jaren, tot 2030, fors stijgen. Dat is natuurlijk heel spijtig, maar dat is wel wat er gaat gebeuren als wij niets doen,” zei Madlener.

Hoelang laten we dit nog gebeuren?

De EU maakt het leven steeds duurder en ingewikkelder, constateert oud-Europarlementariër Rob Roos. “De vraag is: hoelang laten we dit nog gebeuren? Want, wat is uiteindelijk nog de toegevoegde waarde van de EU?”

FVD-Kamerlid De Vos confronteerde minister Madlener met het feit dat 60 procent van de elektrische rijders overweegt om weer terug te schakelen naar brandstofauto’s als de financiële voordelen verdwijnen.

“Volgens mij laat dat zien dat de overschakeling op elektrisch rijden vooral draait op subsidiedrang. Ik hoorde de minister daarover een aantal keer zeggen dat het wat hem betreft van belang is dat mensen deze keuze zelf kunnen blijven maken, maar we hebben wel te maken met een verbod op brandstofauto’s op EU-niveau vanaf 2035.”

(Video verwijderd? Klik hier...)

Bizar

Dat is nog 10 jaar weg, antwoordde Madlener. Hij voegde toe dat de elektrische auto de komende 10 jaar ‘steeds gunstiger’ zal worden. “Lagere prijzen, leukere modellen, efficiënter. Het zal dus voor steeds meer mensen aantrekkelijker worden om een elektrische auto te kopen. Daar ben ik zelf blij mee, omdat het enorm scheelt in de uitstoot van stikstof en CO2,” aldus Madlener. Hij zei het echt.

“Bizar,” reageert Forum voor Democratie. “PVV-minister Madlener gaat compleet mee in het klimaatverhaal.”

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vond je deze informatie belangrijk?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.7 137 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

183 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Joyce Ramgatie
Joyce Ramgatie
1 jaar geleden

PVV een van de GROOTSTE LANDVERRADERS…!!

A.inoynimus
A.inoynimus
1 jaar geleden

Tis dat ik het geld niet heb om te emigreren(want je kan bijna niks sparen als je een waotje hebt in je eentje,niks bijzonders kun je doen) anders had ik zo geemigreerd buiten Europa,wat een afbraak van ons land

Charlotte
Charlotte
1 jaar geleden

Ze weten inmiddels dat het WEF regeert, en niet het kabinet, ze hebben niets te vertellen.. En dat weten ze maar al tegoed!…..
✓✓✓✓^°^°^°

Marga
Marga
1 jaar geleden

PVV, op naar de 6 zetels.

Greet Resist
Greet Resist
1 jaar geleden

het is hoogtijd dat het volk de werkweigerende volksvertegenwoordigers eens flink gaan belasten

Eelke Piers
Eelke Piers
1 jaar geleden

De PVV is of wordt dus de geslagen hond dankzij het sinterklaas spelen van de laatste linkse regeringen en de afspraken met de NATO

waterman
waterman
1 jaar geleden

Weg met deze reptiel bom er op.

jessie nameles
jessie nameles
1 jaar geleden

kwartje van kok is al ver tien voudigd WAT WE TERUG ZOUDEN KRIJGEN !!! hoogste energie belasting van de E U ?? en aan geld tekort hebben we niet als je na de uitgaven kijkt !! ucraine 2 miliard [ff snel is al over de 19 mlrd ] , defensie 20 miliard erbij , klimaat onzin 1000 miliard !!!!!!!!!!!!! als we maar bommen sturen en onze eigen energie naar de klote helpen doen we het natuurlijk om de opwarming van de wereld tegen te gaan ..?? en ik ben een complot aanhanger ??

Lei
Lei
1 jaar geleden

Het definitief einde van de PVV is in zicht.

Dat vind ik ..... ....
Dat vind ik ..... ....
1 jaar geleden

En ook al worden ook onze verkiezingen al sinds de komst van Rutte als minister President gemanipuleerd , dit alles moest zo gebeuren zodat ook deze waarheid aan het licht zou komen dat ook PVV een WEF partij is . Blijven er over FvD en BvN , als enige twee partijen die wat doen voor het Nederlandse volk.

Vrijheidstrijder
Vrijheidstrijder
1 jaar geleden

Ach ja wat moet je nog zeggen over deze partij vol met landverraders. Ze verkopen hun moeder nog als het ze zo uitkomt. Gevaarlijke opportunisten die lachend zonder problemen je een dolk in de rug steken. Voor het staatshoofd en ‘hun’ vaderland, niet voor het volk van Nederland.

Mir
Mir
1 jaar geleden

Wanneer sluiten we al die 2e kamerleden. op een handjevol na, nu eindelijk eens op in een inrichting?

Een onverschrokken Nederlander
Een onverschrokken Nederlander
1 jaar geleden

Minister Madlener blijkt een van de grootste en onbetrouwbare leugenaar te zijn.
Hij moest deze verwoestende boodschap oplezen van een papiertje, zonder dat hij die paar aanwezige mensen in die fantasie zaal aan durfte te kijken.
Wat hij feitelijk zei, was in opdracht van dat monster Klaus Schwab, in 2030 zult U niets meer bezitten en hebben wij U van al Uw eigendommen beroofd en zijn heel gelukkig.
Dit zal direct betekenen dat duizenden mensen hun vertrouwde auto zullen moeten laten staan.
Als het aan Ursula van der Leugen ligt zal U ook beroofd worden van Uw spaargeld, want dat heeft zij z.g. nodig voor het herbewapenen van Europa, vervolgens daar wapens mee te kopen, die vervolgens naar het meest corrupte land ter wereld gaan Ukraine.
Zij is van de eerste leugen nog niet gebarsten, dit is ook een gigantisch leugen.
Wij worden tot de bedelstaf veroordeeld en de familie de Rothschild vult zijn overlopende zakken.
Die hebben nooit genoeg, ze hebben al
ca $ 480 triljoen, een vermogen waar je misselijk van wordt.

bernodette
bernodette
1 jaar geleden

Co2-verhaal= bulshitverhaal…Co2 is nodig voor het leven op aarde. Co2-neutraal = dood, levenloos, alle leven kapot. Ze hebben over alles gelogen….fossiele brandstoffen laten de plantengroei en de vergroening van de aarde toenemen…klimaatverandering op zich komt NIET of NAUWLIJKS door de menselijke emissie en alleen door het volk. Dat is ook zo iets belachelijks…het kleine Nederland als een van de koplopers van de EU moet helemaal gesloopt worden…terwijl landen als China de ene kolenmijn na de andere openen…die mikken het niet zo nauw met de natuur….kijk nu toch eens wat een belachelijk klein speldenknopje dit kikkerlandjes in vergelijking met de rest van de wereld…Word wel veroorzaakt door de machthebber en de big Tech…., maar ook door weermanipulatie, weerwapens en natuurlijke klimaatveranderingen…ook heeft de aarde verschillende hetere periodes gehad..denk aan de hondse Rug hier in Nederland…en verborgen bos onder de gesmolten poolkap: een weldadig oerwoud van versteende bomen die een prachtig florerend klimaat kunnen bewijzen van miljonen jaren geleden veroorzaakt door NATUURLIJKE KLIMAATSCHOMMELINGEN DIE ER GEWOON BIJ HOREN !!!….precies wat de de machthebbers NIET willen..die willen een planeet liefst zonder of bijna geen water (ps: waarom hebben wij een ‘koning water?…kun je wel raden…) en vooral veel ijs en geen zon..zodat het leven op aarde wordt kapot gemaakt..door wie of door welke entiteit(en) worden zij aangestuurd/..het is duidelijk de grootste aanval op de menselijkheid aller tijden...want dat alles, maar dan ook werkelijk ALLES gelogen is wat pro-mens beeld betreft…is wel heel erg duidelijk..geen ontkomen meer aan.

Willem de Zwijger
Willem de Zwijger
1 jaar geleden

CO2 rechten kopen??? Oftewel je betaald voor lucht? Wat een idioten.
Een plaatselijke aardbeving zou op zijn plaats zijn.

apyr
apyr
1 jaar geleden

Tanken over de grens word steeds rendabeler, wat boodschapjes erbij voor de roker een slof shag, en dan aan die idioten niet vertellen dat je geld overhoud.

Voor hen die gaan tanken, je mag 240 liter brandstof extra meenemen in een goed gekeurde jerrycan, wel effen omrijden naar een kleine grensovergang

J J
J J
1 jaar geleden

Hahaha PVV. Wat een slappe happen partij. Gaat ze de kop kosten. Maar wat wil je van een partij die het alleen maar over moslims heeft. En het voetvolk is er met boter en suiker ingegaan. Die zijn zo dom dat ze denken dat het aan de minderheden ligt. Dat ze leeggeroofd worden. C66 is nog steeds de baas.

paul
paul
1 jaar geleden

nexit

Deugniet
Deugniet
1 jaar geleden

De pvv is d66 in een nieuw jasje.

Bit
Bit
1 jaar geleden

Wat bizar is zijn de eencelligen die dachten dat pvv het antwoord was.

Jeroen Ikke Zelf
Jeroen Ikke Zelf
1 jaar geleden

Demonen zijn het.
Volksverraders,
farizeeërs, Judassen!!!!

Pleur op met dat kabinet!!!

Thoughtful
Thoughtful
1 jaar geleden

Overigens had ik al vernomen dat men per 2027 wegenbelasting wil gaan invoeren voor batterij auto’s.
Dat kan aardig oplopen met zo’n loodzware accubatterij onder die ondingen.
Hebben ze de mensen zoveel mogelijk in die krengen gedwongen, komen ze daarna met wegenbelasting daarop, dat flikken ze dus elke keer, eerst lokkertjes en daarna klapt de val dicht.
En verder; krijg maar eens een aanrijding met zo’n batterij autootje, als je daardoor een kortsluiting krijgt in het elektrisch systeem, vliegt dat ding in de hens.
Je hebt dus brandstofauto’s en brandauto’s.

Mart
Mart
1 jaar geleden

We gaan tot het puntje. Het was wel al een paar jaar voorspeld dat Nederland pas wakker zou worden als ‘ze’ aan onze portemonee komen. Laten ze dan opschieten met hun “je hebt niks en happy”, als dit de tunnel is waar we doorheen moeten, het duurt zo lang onderhand, laat deze wekker maar afgaan, hoe eerder we er doorheen gaan, hoe eerder we er weer uit komen.

Jack Schlangen
Jack Schlangen
1 jaar geleden

Uit de bek van de PVV-ministers komt alleen maar vuilnis, rioolwater en chemisch afval, net zoals dat het geval is bij de andere 2e Kamerfracties, uitgezonderd het FvD.

Pietje Pomp
Pietje Pomp
1 jaar geleden

Je zou maar een pomp eigenaar zijn oostelijk van Utrecht…

Mikkie
Mikkie
1 jaar geleden

Betalen we niet al het hoogste tarief in nl? Straks iedereen naar Deutschland zum tanken und einkaufen .

Duinsnip
Duinsnip
1 jaar geleden

PVV weg ermee.

poekie
poekie
1 jaar geleden

Tja, die miljarden van schoof voor Oekraïne moeten ergens vandaan komen.
En iedereen vind het prima

Ik dus
Ik dus
1 jaar geleden

Wat een smeerzakken.

Die elrctrische waanzin is schofteeig ELDERS veel en veel meer te vervuilen dan een nette dieselato doet waar het rijdt.

Net zoals afvalscheiding ervoor corgt dat onze zooi bij een ander (3e wereldland) wordt gedumpt.

Wat een minkukels

Ron Swart
Ron Swart
1 jaar geleden

Bedrijfspoedel Barry Madlener vd meest ziokhazaarse partij PVV (met mossadagent Geert W als enig lid) doet letterlijk alles wat hem wordt opgedragen.

Jantina
Jantina
1 jaar geleden

K wacht op de grote klapper en fan doe k ook mee !

Cees
Cees
1 jaar geleden

Linkse hobby’s kosten geld.
Is er een partij rechts?
FVD derest is nep
En wat de PVV betreft, regeerakkoord
Gaat ze zetels kosten

Jantina
Jantina
1 jaar geleden

Gaat m ook niet worden met dat tuig in de slaapkamer…

Loco
Loco
1 jaar geleden

Ze blijven uiteraard nieuwe onzin verzinnen om iedereen nog kaler te plukken. Meer dan dat is dit niet.

Loco
Loco
1 jaar geleden

Ik verwijs iedereen die van plan is in Nederland te blijven te zorgen dat je zoveel mogelijk zelf kan. Of dit nu eten groeien is. Of stroom fixen vanuit je tuin met cooper in de grond. Dat soort zaken. Dit wil de overheid natuurlijk niet. En dat is dan ook meteen de bevestiging dat ze niet willen dat wij voor ons zelf kunnen zorgen. Want dan verliezen zij de controle over ons.

Vagevuur...
Vagevuur...
1 jaar geleden

Wattuh, een verbod op brandstof auto’s in 2035, k#t EU en pvv !!

Dan wordt het weer tijd voor houtgas auto’s !!!

Als je/men afhankelijk is van overheden dan wordt je van alle kanten genaaid…

Deze knakker Mad-lener voert gewoon de nieuwe orde van barbaren uit die wat in 2019 keihard is in gegaan…

Never en nooit een elektro-accu bij mij, lijkt wel kiddyride…

Dan gaat het toch echt zoals ik al vermelde een houtgas auto worden, zelf ff ombouwen.

Draak
Draak
1 jaar geleden

Verhoging van benzine/diesel prijs hebben direkt gevolg op de kosten van vervoer van goederen en de bedrijven die afhankelijk zijn van deugdelijk vervoer.

Dat wil zeggen het dagelijks leven wordt voor iedereen nog duurder. Zelfs als je je boodschapjes lopend af kunt, het spul naar de winkels vervoeren is ook niet gratis. Dat gaat de klant betalen.

“Als het beleid ongewijzigd blijft, als we niets doen, komt er eind dit jaar een accijnsverhoging op benzine, waarschuwde PVV-minister Madlener….
Dat is natuurlijk heel spijtig, maar dat is wel wat er gaat gebeuren als wij niets doen”
Lijkt mij: Handen uit de mouwenl voor Madlener.
Of wat bedoelt deze gladjanus met als we…. niets doen. Wie is die we.

Natuurlijk een waarheid als een koe, een opendeur, een zoethoudertje.
Het lijkt wel of dit de nieuwe methode wordt om het plebs de mond te snoeren: die ‘we’ kuch kuch, heeft niets gedaan.

EUSSR aan de Noordzee
EUSSR aan de Noordzee
1 jaar geleden

Voor al diegenen die nog steeds niet willen zien dat we niet in een democratie leven; het enige wat helpt om deze dystopische toekomst af te wenden is dat de volkeren van Europa het heft in eigen handen moeten nemen en niet meer op verkiezingen blijven hopen voor verandering!!
We moeten beginnen met een NEXIT.
En dan zorgen dat die EU (die ooit is opgericht door de CIA) opgeheven wordt.
De macht terug naar het volk; want dat is echte democratie.
Democratie betekent: Het volk regeert.
Maar daar is al heel lang geen sprake meer van.
Hoog tijd voor een grote verandering.
Hoog tijd voor een grote reset; maar dan totaal ander dan hoe opper-Nazi`Klaus Schwab en Bill Gates het bedoelen.

wappie
wappie
1 jaar geleden

Goed idee. Wordt tijd dat we weer een 0,000038 graad opwarming realiseren. Wees nou toch eerlijk. Alleen voor de staatskas is het heerlijk.

Hendrika
Hendrika
1 jaar geleden

Dit is nog niks, als Timmermans zijn zin krijgt en het kabinet valt wordt het allemaal nog veel erger. Maar…. beloofde die profeet ons: het zal pijn doen maar daarna…..

Marianna
Marianna
1 jaar geleden

diverse ministers zijn zo gretig de belastingen aan het verhogen, dat je bijna het idee krijgt dat ze hun eigen salaris zo kunnen garanderen.

Ron
Ron
1 jaar geleden

Electrische auto’s stoten meer fijnstof uit en de banden slijten harder dan benzine auto’s.
De PVV is ook de weg kwijt en ze hebben de kiezer bedrogen op naar 0 zetels. Maar dan ook niemand durft tegen Brussel zeggen nu is het klaar met jullie regels.
Alle partijen zijn WEF gebonden op een paar na. Op landverraad staat………op.

Draak
Draak
1 jaar geleden

Forum voor Democratie had inmiddels kunnen weten dat in het grote plaatje van windmolens, elektrieke daken…. er geen energie gewonnen wordt, het misschien zelfs wel energie kost. Misschien vind het FvD dat te ingewikkeld om uit te legen?

Landen als Chna weten dit wel en verkopen deze meuk, in hun handen wrijvend aan deug-sukkeltjes. En nee, de sukkeltjes ruimen de onbruikbare windmolens, zonnepanelen zelf maar op. De tijd van oud papier en plastic vreten is voor onder andere China ook inmiddels bijna verleden tijd.

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
1 jaar geleden

Niet meer op PVV en VVD stemmen

Eric
Eric
1 jaar geleden

Even een heads up. Wat ze in de benzine gaan bijmengen gaat hoogstwaarschijnlijk heel slecht zijn voor je motor.

Dubito
Dubito
1 jaar geleden

‘Leukere modellen’….hij bedoelt vast die nieuwe Tesla-tank. Een wonder van design.En goed passend in je survival-pakket.

Waarheidzoeker
Waarheidzoeker
1 jaar geleden

Precies mijn idee!! Maar de mensen zijn zo gebrainwashed dat ze echt niet aan FVD denken, want die partij is de vijand. De propaganda heeft zijn werk goed gedaan, en er lopen nu heeeeeeel veel zombie’s rond die niet normaal kunnen denken.
Ze zien je als een dom hert aan als je over FvD begint. Man man man. Wat is het IQ-niveau van nederland gekelderd !!!!

Gammaflitser
Gammaflitser
1 jaar geleden

Wees nou blij, want je bezit straks niets meer…

Pieter
Pieter
1 jaar geleden

EU opheffen: Het 130.000 tellende EU ambtenarenleger kan van Brussel naar Kiev vertrekken en omgeschoold worden tot soldaat.

Hoogerbeets
Hoogerbeets
1 jaar geleden

Wat zijn het toch een stelletje klootzakken. De rijken konden tienduizenden subsidie opslurpen voor zo’n elektrische energiedlurper, terwijl de armen dat niet konden betalen. En nu nog de accijns verhogen om de rijken de volgende Tesla te bezorgen. Fuck de politici. We haten jullie!

Rinus
Rinus
1 jaar geleden

Pvv is de loop slet van rutte, zou leuk zijn als de mensen wakker worden en FVD gingen stemmen

Brioche
Brioche
1 jaar geleden

Ai heeft nogmaals aangetoond dat het klimaatverhaal een grote leugen is en wij daarmee worden bedrogen. Die criminelen in de regering en kamer moeten stoppen met die onzin en ons niet langer kapot maken. De EU staat op punt van instorten net als die agressieve NATO.

MONOTHEIST
MONOTHEIST
1 jaar geleden

Niks proberen. Boycot Tweede Kamer.

Markiez
Markiez
1 jaar geleden

PVV=VVD 2.0

Tom Poes
Tom Poes
1 jaar geleden

Een PVV minister, die al liegt, als hij zijn mond open doet…

MichelNL
MichelNL
1 jaar geleden

Het kwartje van de PVV,, voor de stemmer voor later bij wie het kwartje nog niet wil vallen!!!

Johan Bosman
Johan Bosman
1 jaar geleden

Zijn Nederlanders te dom voor.

Frans
Frans
1 jaar geleden

Potentiele Vuile Veraders

koddebeier
koddebeier
1 jaar geleden

NEXIT NU. !!!

koddebeier
koddebeier
1 jaar geleden

PVV weg ermee !!

de gezonde kijk op een rechtstaat
de gezonde kijk op een rechtstaat
1 jaar geleden

hufters

Julia
Julia
1 jaar geleden

Welk klimaatverhaal zeg maar eerder klimaat mislukking. Voorstanders prijzen elektrische auto’s als een zegen voor het milieu, maar die claim houdt geen stand. De uitstoot wordt vaak simpelweg verplaatst: in veel landen, waaronder Nederland, komt die ‘groene’ stroom nog grotendeels uit kolen- en gascentrales. Daarnaast is de productie van accu’s een smerige zaak. Het delven van grondstoffen zoals lithium en kobalt sloopt ecosystemen, vervuilt waterbronnen en stoot enorme hoeveelheden CO 2 uit. Tel daar de korte levensduur van onderdelen zoals de boordlader bij op, en de ‘groene’ auto blijkt een ecologische nachtmerrie. De betrouwbare benzineauto begint er ineens een stuk aantrekkelijker uit te zien, zelfs voor eco-fanaten.
Technische mankementen. Elektrische auto’s blijven kwetsbaar voor technische mankementen waar de industrie geen grip op krijgt. Stellantis weigert een terugroepactie. Dit is namelijk niet verplicht, want het is geen veiligheidsissue. De organisatie verschuilt zich achter vage beloftes over software-updates. Ondertussen blijven klanten in de kou staan. De les? De opgelegde transitie naar ‘groene’ technologie is een luchtkasteel. Elektrische auto’s zijn duur, onpraktisch en verre van milieuvriendelijk. Terwijl de politiek ons richting stekkers duwt, bewijzen deze stilvallende wagens dat betrouwbaarheid nog altijd ouderwets op fossiele brandstorf rijdt. Dan spreken we maar niet over die windmolens die duizenden vogels doden en mensen gek worden van het geluid. Dan die zonnepanelen. De gemeente Haarlemmermeer wil 5000 zonnepanelen die het landend vliegverkeer bij Schiphol hinderen, weghalen bij de Polderbaan. PVV een partij waaronder zeer domme ganzen zitten en een stel verraders van eigen volk. Ze draaien met een snelheid van een windmolen naar links en likken nu de hielen van die nitwit genaamd Sophie Hermans VVD. Eer blijft voor mij nog maar één partij dat is FvD de rest kan wat mij betreft uit elkaar klappen ze hebben continu de boel bedonderd, blijven burgers financieel leeg zuigen en het zijn allemaal WEF keffers en zijn er niet voor de Nederlandse samenleving. Zou mij ook maar eens verdiepen in de onmenselijke zorg o.a. PVV minister zorg Agema https://www.ad.nl/binnenland/gerard-ligt-in-zijn-eigen-uitwerpselen-en-is-niet-te-helpen-dit-is-mensonterend~afafd1e2/ De politiek komt een weldenkend mens meer dan de keel uit ze presteren helemaal niets dan verhoging, verhoging en nog eens verhoging daar tegenover bezuiniging, bezuiniging en nog eens bezuiniging voor de miljarden die Schoof stort naar o.a. de Oekraïne en het nog steeds bestaande wanbeleid migratie.

johan
johan
1 jaar geleden

Krijgen de ‘gekozen’ partijen misschien de “blauwe of rode pil-keuze” voor ze geïnstalleerd worden?
En de FVD heeft het weer bij het rechte eind… PVV is geen echte oppositie.

Nemo
Nemo
1 jaar geleden

Wordt tijd dat we actief gaan opstaan tegen deze intelectueel minder bedeelden

Julia
Julia
1 jaar geleden

De overbetaalde zakkenvullers die niets presteren strijken een behoorlijk salaris op over de ruggen van de belastingbetalers. Makkelijk verdiend veel bekvechten en niets presteren. Debatteren is het grootste amateur Haagse theater er komt niets zinnigs uit behoudens debatteren hoeveel meer geld ze nog uit de zakken van de betaalslaven kunnen kloppen worden snel uitgevoerd. De beste eigenschap is eigen land en volk verraden, beloften niet nakomen en met miljarden strooien of als het pepernoten zijn voor buitenlandse belangen waarvoor in eigen land het OV, onderwijs en zorg verder kapot bezuinigd moet worden.

Crazie world.
Crazie world.
1 jaar geleden

Vieze smerige leugenaars.
Zal wel weer gaan ,om hun inkomen weer te verhogen.
Die duitse trut heeft al 7keer een verhoging gehad .
En dat is geen 10 euro..reken er maar een aantal 00000 achter.
Pvv weg ermee…

Chris
Chris
1 jaar geleden

We betalen hier op CUR € 0,85 per liter diesel tegen € 1,85 in NL… de brandstofprijzen op CUR zijn deze maand opnieuw verlaagd. Dat kan namelijk ook: in NL gaat de prijs alleen maar omhoog, hier flucteert de prijs en is al zo’n 2 jaar ongeveer gelijk.

eazu
eazu
1 jaar geleden

HET LIJKT WEL EEN BUITENAARDSE INVASIE WAAR MIDDELS GEEN CO2 ALLES KAPOT ZAL GAAN

Of HET ZIJN CLONES. KIJK MENSEN LEES ANASTASIA. ZIJ WAAR
SCHUWD HIERVOOR

Jan leef van de geef
Jan leef van de geef
1 jaar geleden

PVV de Landwacht van holland .
Ach ach wat zullen de mensen spijt hebben erop gestemd te hebben .
Nou daar gaan ze mee door het riool , wilders the Thurt .

Guus Velraeds
Guus Velraeds
1 jaar geleden

De PVV is een hoax. Net als klimaat een hoax is en de stikstof. Nu we toch bezig zijn het hele kabinet is een hoax.

nietjemoeder
nietjemoeder
1 jaar geleden

Gelukkig hebben we nog een koning die geeft om zijn volk….. Waarom horen we toch nooit wat van die l@mzak?

kuus
kuus
1 jaar geleden

NEXIT stop met de EU die kost ons leven.

Dommelectueel
Dommelectueel
1 jaar geleden

Hoeveel krijg je onder de tafel doorgeschoven? Er is bittere armoede in Nederland. Los dat eerst eens op VIEZE wefdrol.

harry
harry
1 jaar geleden

2035 is nog ver . Er kan nog een heleboel gebeuren

Peter
Peter
1 jaar geleden

Dat “bijmengen” is om mensen te vergiftigen. Door chemische troep in de benzine te doen komt er meer troep in de lucht die wij inademen.

alex
alex
1 jaar geleden

Ook de PVV is onderdeel van de WEF geworden!!! Dit is zeer ernstig..

Jef
Jef
1 jaar geleden

Weer zo eentje met een zuurstof gebrek naar zijn hersens. De vraag is of je moet kiezen voor een kwalitatief leven of als een kasplantje te eindigen. Het is een beetje triest, maar als het mijn familie was, dan wist ik het wel. Het voordeel is dat je er geen booster voor nodig hebt en het is binnen 20 minuten effectief. Uit zijn lijden verlossen heet dat. Tjonge, ik hoor de speech al op zijn begrafenis al; Hij deed het voor Nederland. Dag lieve papa Snif snif …

Isengrimm
Isengrimm
1 jaar geleden

Ik zal nooit in een magnetron rijden.

Icksy Nixx
Icksy Nixx
1 jaar geleden

PVV……….????

WEG er mee !!!

levitas
levitas
1 jaar geleden

Zelfs als ratten zeggen iets anders te zijn blijven het toch RATTEN!

W van der Wal
W van der Wal
1 jaar geleden

Tsja er moet geld komen 800 miljard om precies te zjin. want er moet wel oorlog gevoerd worden

Mark
Mark
1 jaar geleden

Verraders van het allerhoogste niveau. Het kwartje van kok was niet genoeg. De dieven gaan nu, net als hun prijzen door het dak. Daar waar je in Nederland nu 50 euro betaald voor benzine, betaal je in de verenigde Emiraten 30 euro per tank minder. Laat ze daar maar wat AZC’s bouwen. Scheelt een heleboel ellende.

Joop
Joop
1 jaar geleden

Een huis makelaar denkt dat die wat weet terug naar je commissie of courtage verder een lege huls.

Kans
Kans
1 jaar geleden

Wat denkt u, met wat hooivorken de horken uit Den Haag verjagen, zou leuk zijn, ik zie het al voor me, met Prinsjesdag bijvoorbeeld !,,,,,,,

Waxweazle
Waxweazle
1 jaar geleden

Als we allemaal afspreken 1 dag of 2 dagen niet te tanken zul je eens zien hoe hard de prijs naar beneden zakt, helaas zijn wij Nederlanders nooit eensgezind in dit soort dingen. We zijn eigenlijk allemaal slaven van het systeem

pikkie
pikkie
1 jaar geleden

d’r uit met die vieze bende huichelaars.

Dutch warrior
Dutch warrior
1 jaar geleden

Zo lang er vele zijn die dit bizar vinden is de weg naar echte vrijheid nog mijlenver weg

Dutch warrior
Dutch warrior
1 jaar geleden

Proberen? Alsof men iets te kiezen heeft, NOT. Alles is fake en georkestreerd

Soesman
Soesman
1 jaar geleden

De E U kost alleen maar meer en meer geld. We moeten gewoon er uit stappen en de bijdragen die we nu moeten betalen zal goedkoper zijn dan er in te blijven. Zij verhogen alles tot en met hun salarissen wel 3 tot 4 keer per jaar en wij betalen steeds meer daar door. Dit heeft in veel gevallen niets te maken met natuur,CO2 of stikstof of wat zij nog meer bedenken. Allemaal eigen zakken vullen.

RfR
RfR
1 jaar geleden

Laat PVV maar in de stront zakken. FvD stemmen allemaal en als dat geen verschil maakt, NEXIT etc, dan laat de burgeroorlog maar direct in alle hevigheid uitbreken. Zo gewelddadig mogelijk, de uiteindelijke afrekening!

Liegebeest
Liegebeest
1 jaar geleden

Als iederrrn gewoon zijn auto op de weg laat staan vanwege een lege tank. Succes er Dan mee. Als ik niet Kan ridden Dan rijdt er niemand meer.

Marrob BE
Marrob BE
1 jaar geleden

Na het stuntelen van Agema en Faber, krijgen we nu Madlener.
Tevens mag je de kamervoorzitter ook in het rijtje zetten.
Ze zijn dan wel geen lid van de PVV maar vallen wel onder de fractie.
Stumpers.
PVV, op naar “0” zetels wat mij betreft.
Landverraad pur sang.

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

DE BENZINE WORD DUURDER OMDAT ZE GEEN ELEKTRISCHE AUTO”S MEER VERKOPEN . DE BENZINE WORD VERMENGT ZODAT JE MOTOR KAPOT DRAAIT IN DE HOOP DAT JE ELEKTRISCHE AUTO GAAT KOPEN!

de leugen regeert
de leugen regeert
1 jaar geleden

Weg met de land verraders van de PVV en NEXIT WEG uit de EU en het ravijn in met het WEF en WHO

Greet
Greet
1 jaar geleden

Dan word het de moeite om naar belgie of Duitsland te rijden en daar te tnoen en gelijk vor een mand boodschappen doen, scheelt een derde minder aan uitgaven minimaal.

Jack
Jack
1 jaar geleden

Oplichters en Landverraders!

Jan
Jan
1 jaar geleden

Denk zoeen kloothommel nu echt dat elektra zomaar uit de lucht komt vallen …..met zijn co2 uitstoot.

Brigit
Brigit
1 jaar geleden

Wederom de CO2 leugen die regeert. CO2 maakt de wereld groener en door het inademen van de CO2 door bomen en planten, hebben de mensen zuurstof om in te ademen dus in leven te zijn en blijven.

Inhetmeer
Inhetmeer
1 jaar geleden

Opgepompte drol nr zoveel uit die Partij Van Viezerikken.
Hoeren zijn het ……van de rotste soort

ted
ted
1 jaar geleden

De cabal, het WEF regeert. De aanstaande benzineverhoging is een opzetje om meer geld in de schatkist te krijgen. Voor bommen naar de Ukraine en de auto van de weg tepesten.
Deze maatregel maakt deel uit van de agenda 2030. Auto, de melkkoe, wegpesten.
Laat Nederland het gebeuren. Hoe snel ruimen we het schuim in den haag en brussel definitief op? Idee? reageer.

ted
ted
1 jaar geleden

Laat de juiste militaire eenheden te voorschijn komen om het WEF Cabal zootje in den haag te arresteren en op te sluiten in het goedkope hotel in Zeist. Geen ramen, geen ventilatie en weinig eten. Geef ze huiswerk tijdens de lange detentie en laat ze een opstel maken over het onderwerp:
Hoe dien ik het volk en hoe propageer ik vrede.

Piet
Piet
1 jaar geleden

Des te hoger de lasten, des te eerder is NL naar de donder. En dat is het uiteindelijke doel van dit WEF kabinet. Onthoudt: in 2030 bezit u niets meer en bent u toch gelukkig met een basisinkomen in de vorm van de cbdc. Daarbij kan een flut ambtenaar al uw inkomsten en uitgaven voor 100% bekijken en dienovereenkomstig uw basisinkomen korten. Denk aan uw persoonlijke CO 2 voetafdruk!! Ook de PVV en de rest van dit WEF kabinet hoort tot de volksverraders!

Peter.
Peter.
1 jaar geleden

Linksom of rechtsom beroven doen ze allemaal.

Ronald
Ronald
1 jaar geleden

HÉ…WORD WAKKER WATJES.!!

BirdLady
BirdLady
1 jaar geleden

Al de burgers die dit soort gekonkel hélemaal zat zijn, zouden de handen ineen moeten slaan door… massáál op FvD te stemmen!

De waarheid wint
De waarheid wint
1 jaar geleden

Melkkoe de auto
Zo gezond voor de kinderen om de grondstoffen te delven
Deugneuten de Elektrische autorijders…hypocrieten ten top

Jan Pipo de Clown
Jan Pipo de Clown
1 jaar geleden

Zal ik nu maar ophouden dan om weer over het gestolen kwartje van Kok te beginnen.

Piet
Piet
1 jaar geleden

Wat een vuile, Gore, mensverachtende bende zit daar in dh en Brussel .De WEF poppetjes voeren de orders van die Brusselse bende gewoon uit ten koste van het volk. Europa moet en zal naar de donder gebracht worden om na de ontstane chaos de NWO in te kunnen voeren. Terug naar de Middeleeuwen, verarmd, 100% controle door de klote Roverheid, levend in 15 minutensteden, wat een vuile volksverraders zitten daar in dh. En de PVV? Wat zullen de kiezers op dit zio WEF partijtje zich genaaid voelen.

henk
henk
1 jaar geleden

voel me belogen en bedrogen door de pvv

Marian
Marian
1 jaar geleden

In Frankrijk kost benzine(98) 1,78 . Weg met de EU

Back to top button
183
0
We lezen graag je reactie!x