
Een presentatrice van de Chinese staatstelevisie heeft gezegd dat het nieuwe coronavirus uit de Verenigde Staten afkomstig is. Het is ontsnapt uit een Amerikaans lab, of door Amerikanen verspreid tijdens de Militaire Wereldspelen in Wuhan afgelopen jaar, citeerde Metro haar.
“De uitbraak is mogelijk eerder begonnen dan gedacht,” zei de Arabisch sprekende presentatrice, ‘Ms V’ geheten, in het programma China View op CGTN.
“In september 2019 raakten meerdere Japanners besmet met het nieuwe coronavirus nadat ze terug waren gekomen uit Hawaï. Ze waren echter nog nooit in China geweest,” zei ze.
Van het internet verdwenen
“Dit gebeurde twee maanden voor de uitbraak in China,” voegde ze toe. “Kort daarna claimde de CDC dat er pathogenen waren ontsnapt uit het Fort Detrick Biological Weapons Laboratory.”
“Alle gegevens over dit lab zijn van het internet verdwenen.”
Ms V merkte op dat al langer wordt gedacht dat de uitbraak van het nieuwe coronavirus in de VS is begonnen, en dat de symptomen erg lijken op die van andere aandoeningen ‘waardoor het gemakkelijk was om de waarheid te verdoezelen’.
Gedeeltelijk gesloten
Het Fort Detrick Biological Weapons Laboratory is in juli gedeeltelijk gesloten door de Amerikaanse gezondheidsdienst CDC omdat er problemen waren met de verwerking van gevaarlijke materialen.
De New York Times liet weten dat het lab in april weer volledig is geopend.
Ms V verwees vervolgens naar een bericht van de Japanse zender Asahi Corp, waarin zou worden beweerd dat de uitbraak is begonnen na de Militaire Wereldspelen in Wuhan. Daar deden meer dan 100 landen aan mee, waaronder de VS.
Ontkend
Asahi Corp heeft het bestaan van dit bericht volgens de krant South China Morning Post ontkend.
De Chinese regeringswoordvoerder Zhao Lijian tweette in maart dat ‘het Amerikaanse leger de epidemie mogelijk naar Wuhan heeft gebracht’.
Het Pentagon noemde deze bewering ‘onjuist en absurd’.
[Metro]
Ghe, die Chinezen moeten wel de bal naar een ander spelen want ze voelen de bui al hangen m.b.t. herstelbetalingen …..
zou zo maar kunnen want tuig zit overal.
Hier kunnen we nog jaren mee bezig blijven ook weer zo’n verhaal waar nooit iemand achter komt..
Elkaar de schuld geven, natuurlijk zit er een waarheid in, maar welke..
Of de aap komt uit de mouw, en China en Amerika komen in oorlog……
Overigens een voorspelling van Nostradamus , maar gezien de tijdsgeest denk ik niet nu..
Maar ja zeker weten doe je het nooit, soms maken wegen rare kronkels..
ik kan er verder niets over vinden, dus weet niet of het echt waar is , maar ik heb uit vrij betrouwbare bron vernomen dat het virus ontsnapt is uit het lab van professor barabas