Great ResetBuitenland

Recordaantal dammen afgebroken en nu overstromingen: ‘Daar is de overheid dus aansprakelijk voor’

Help ons door deze info met je kennissen op je social netwerk te delen!

De hevige regenval leidde op eerste kerstdag tot veel overstromingen in Brabant. Straten en wegen stonden blank, op een recreatiepark in Bakel overstroomden 100 wc’s en de Maas trad bij Maren-Kessel buiten haar oevers.

Vorig jaar is een recordaantal dammen verwijderd uit rivieren in Europa. Het gaat om 325 dammen, 36 procent meer dan in 2021. In 16 Europese landen werden rivierdammen verwijderd. Spanje is met 133 dammen de koploper. In Nederland werden vorig jaar acht dammen gesloopt, waaronder een aantal in de Dommel in Noord-Brabant.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

In de meeste gevallen ging het om relatief kleine dammen, maar er zijn ook enkele tientallen stuwen van meer dan vijf meter hoog en waterkrachtdammen afgebroken.

Bewust

In augustus verscheen een artikel op de website van het World Economic Forum waarin wordt gesteld dat het verwijderen van dammen in Europa rivieren nieuw leven inblaast en de biodiversiteit stimuleert.

Advocaat Carine Knapen schreef hier eerder over: “De EU schreeuwt moord en brand over global warming en een tekort aan water door extreme droogte, en dan gaan ze net nu in het kader van de SDG’s en Agenda 2030, en uiteraard niet toevallig sinds 2020, alle dammen afbreken, waaronder het water in de stuwmeren verloren gaat?”

Knapen: “Men kan bijna niet anders dan concluderen dat er bewust watertekorten gecreëerd worden en het risico op tekort aan elektriciteit evenzo bewust verergerd wordt.”

Daar is de overheid dus aansprakelijk voor

Columnist en redacteur Yorien van den Hombergh zei: “Wow, wat een verhaal. Stuwdammen afbreken vanwege perverse EU-prikkels in verband met ‘biodiversiteit’! Dit woord is de meest dodelijke vergissing van deze eeuw. Deze waanzin brengt ons naar de afgrond.”

Eind september waarschuwde ze al: “Mocht je iets horen over overstromingen of watertekorten in Europa, dan komt dat niet door klimaatverandering, maar door het verwijderen van dammen en stuwen uit Europese rivieren.”

“Vorig jaar een recordaantal dammen in de EU afgebroken. Hé, kijk nu, overstromingen! Daar is de overheid dus aansprakelijk voor,” stelt Europarlementariër Marcel de Graaff (FVD).

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vind je deze informatie belangrijk?
Deel het met anderen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.7 338 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

158 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Margie
Margie
2 jaren geleden

Marcel. Je hebt gelijk. Wat zijn die gasten toch enorm stom. Waar willen ze dit weer op schuiven. Klimaat weer?????? Wat een simpele zielen. En nu een hele snelle NEXIT.!!!!!!!

Guus Velraeds
Guus Velraeds
2 jaren geleden

Klaus Schwab.

We get a more angry world.

Kris
Kris
2 jaren geleden

Wel, misschien is klagen op Facebook en Twitter X – of hier – niet doelmatig. Die nonsens stopt wanneer mensen grijpen wat ze kunnen en die afbraak werken verhinderen. Nu niet vechten is morgen verzuipen.

Kiekedief
Kiekedief
2 jaren geleden

Wat voor achterlijken bedenken dit !!

Dwarsligger
Dwarsligger
2 jaren geleden

Niet alleen door de overheid het verwijderen van dammen en stuwen maar ook gaten in de dijken maken.

https://www.tiktok.com/@letsgobrandon22/video/7308822422743010593

Piet
Piet
2 jaren geleden

Alles wat afwijkt van normaal heeft een bewust gekozen reden van de Deep State uitgevoerd door de muppers van het WEF. Zij hebben vanaf 1945 de technieken ontwikkeld of verbeterd.

G. van Limborgh
G. van Limborgh
2 jaren geleden

Willem is destijds ook specialist in waterbeheer geworden, op instigatie van zijn vader. Mijn God, heb medelijden met dit arme volk………….

Eleonora
Eleonora
2 jaren geleden

Las ik ook niet ergens dat Rutte gaten in de duinen/ dijken wil laten maken??? In welke idiote wereld zijn we met ons allen beland???

Pipo
Pipo
2 jaren geleden

Alweer zo doorzichtig.. jammer dat het merendeel dit niet weet. Wat heb je geleerd op school? Stuwmeren zorgen ook voor stroom en extra water als er droogte heerst, CO2 krijg je via osmose van planten en bomen , zuurstof voor terug en fossiele brandstoffen zijn ook grondstoffen voor plastic, autobanden en zoveel meer andere doeleinden. We gaan terug naar de pre historie…

Wakkere Wandelaar
Wakkere Wandelaar
2 jaren geleden

Goedemiddag en ik maar denken ben paranoia .Ik heb gisteren tegen mijn man gezegd ze zullen het weer gaan gebruiken i.v.m de opwarming van de aarde…dussssssss.We wonen aan het kanaal in Drenthe en de kanaal heeft verbinding met Hoogeveense vaart die richting het Noorden gaat de andere kant gaat naar Overijssel loopt ook over in de Vecht het water stuwen ze naar Overijsselse wateren vanuit het Noorden TERWIJL ze al natte voeten hebben .1 en 1 is 2 dus dit gebeurt met opzet !

johan den haag
johan den haag
2 jaren geleden

JA Duhhh

Alles ten gunste van het Klimaatsprookje.

EU/VS slaapwandelen hun eigen ellende tegenmoet.

Zoals het al de hele mensheid geldt : de macht maakt niet uit welke nationaliteit het gepeupel heeft
Of ze moeten : belasting betalen of : oorlog voeren of : sterven.

Maar een een eigen wil? DAT NOOIT

Tom Poes
Tom Poes
2 jaren geleden

Trap ik een open deur in als ik het woord ‘weermanipulatie’ hier gebruik?

IvoS
IvoS
2 jaren geleden

Volgens de klimaatdrammers was het afgelopen zomer veeeeel te droog en veeeel te heet, nu het regent en de boel overstroomt krijgen ze wat ze willen, dus: ZEIK niet, je hebt gekregen wat je wilde

Jammer
Jammer
2 jaren geleden

De angst moet er in worden in gehouden, de dijken doorgestoken want het volk gelooft toch alles. Wanner staat het volk nou eens op, als het kalf verdronken is, dan is de bevolking al weer te laat. Wie nog gelooft in de overheid is ziende blind of oneindig dom.

Nowhere to be found.
Nowhere to be found.
2 jaren geleden

Het doel is totale chaos, zodat mensen gaan vechten om alles wat nodig is om te overleven en dat zal wereldwijd zijn, waarbij geld tegen die tijd ook niet meer van belang is.

De plannen van het WEF gaan dus veel verder dan menigeen denkt.

De 13 Khazarische families hebben de machtsovername van de wereld lang van te voren voorbereid en grijpen elk aspect aan om de mensen in de wereld de nek om te draaien, van chemtrails tot watertekorten.

Lin
Lin
2 jaren geleden

Het creëren van chaos in geheel West-Europa is het doel van de WEF. Dat kan en mag op allerlei manieren. Door oeverloos vreemd volk hier binnen te halen, boeren en vissers te verjagen omdat er hongersnood ontstaat, hoe meer chaos des de beter. Klimaat angst, watervervuiling en tekorten, besmettingsangst voor virussen en bacteriën, burgeroorlog, …. succes verzekerd. En daarna kan Schwab de Communistische heilstaat opbouwen naar Chinees model, de EU heeft hij toch ook al bezit, nu de rest nog.

Vlinder
Vlinder
2 jaren geleden

Weer een gecreëerde crisis!

Piet
Piet
2 jaren geleden

De WEF waanzin regeert en haar tentakels zitten in alle Roverheden.

Thoughtful
Thoughtful
2 jaren geleden

Art 157 WvS:

Artikel 157    
Hij die opzettelijk brand sticht, een ontploffing teweegbrengt of een overstroming veroorzaakt, wordt gestraft:

  • 1°.
  • met gevangenisstraf van ten hoogste twaalf jaren of geldboete van de vijfde categorie, indien daarvan gemeen gevaar voor goederen te duchten is;
  • 2°.
  • met gevangenisstraf van ten hoogste vijftien jaren of geldboete van de vijfde categorie, indien daarvan levensgevaar of gevaar voor zwaar lichamelijk letsel voor een ander te duchten is;
  • 3°.
  • met levenslange gevangenisstraf of tijdelijke van ten hoogste dertig jaren of geldboete van de vijfde categorie, indien daarvan levensgevaar voor een ander te duchten is en het feit iemands dood ten gevolge heeft.
koddebeier
koddebeier
2 jaren geleden

Natuurlijk hebben de regeringen in De Eu hun oren weer laten hangen aan die dwazen van de WEF, kunnen weer zeggen dat het de klimaatverandering is.
Politici zijn onbetrouwbare onbenullen.

Yoshidepossie
Yoshidepossie
2 jaren geleden

Het gaat onderhand tijd worden dat in het geval van Schwab c.s. ‘ the bugs will eat them’…..

Het leugentijdperk
Het leugentijdperk
2 jaren geleden

Opvangbekkens in Spanje zijn in decennia zeer zorgvuldig aangelegd en nodig voor het continue in voorraad hebben, vooral in zonnige en droge regio’s, van drinkwater en water voor het bevloeien van akkers; dammen worden nu in rap tempo gesloopt, met alle desastreuze gevolgen van dien. Betekent in de zomermaanden, als rivieren opdrogen, dat er geen of niet voldoende drinkwater meer voorhanden is en uitgedroogde akkers. Duidelijk waar de cabal heen wil. Boeren en burgers uitrotten in grote delen van Europa.

In Nederland slopen ze zandduinen en sluiten op tijden riolen af en gooien ze dammen en sluizen dicht zodat (woon)gebieden onder water lopen. Met alle bijkomende grote problemen.

Bewust gecreëerde problemen veroorzaken, niet alleen om de boel te vernietigen, maar iedere nono wijs te maken dat er zgn. man-made
klimaatverandering is en er zodoende miljarden vrij moeten en kunnen worden gemaakt voor een niet bestaand probleem die de bestuurders, overheid en lobbyisten, de puppets van de cabal, veroorzaken. Zakkenvullen.

Er is geen man-made klimaatverandering net zoals er nooit een killer-virus was. Wel is er een machtsversterkende en miljarden groot verdienmodel voor de zio cabal.

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
2 jaren geleden

Die elite slopen alles wat WIJ opgebouwd hebben terend op onze zakkennzijn ze rijk geworden die hebzuchtigge losers!

nico
nico
2 jaren geleden

Rutte heeft zijn medeleven betuigd , hij wenst de mensen die overlast hebben van het water veel sterkte.

”Rutte wenst iedereen in Nederland die te maken heeft ‘met de nare gevolgen van de hevige regenval veel sterkte’.”
https://www.rtlnieuws.nl/nieuws/nederland/artikel/5426267/rutte-situatie-hoge-water-wordt-scherp-de-gaten-gehouden

BAVIAAN
BAVIAAN
2 jaren geleden

DE DIJKEN GAAN HET WEL HOUDEN……. TOCH????? U KUNT RUSTIG GAAN SLAPEN……….ZZZZZZ

Verzetskabouter
Verzetskabouter
2 jaren geleden

Linksom of rechtsom, het land(en) moeten kapot inclusief de mensen.

Loek
Loek
2 jaren geleden

Dat is allemaal goed voor de “”One Health”” conjunctuur voor de hele wereld vindt ook Koopmans en van Dissel.

Roy
Roy
2 jaren geleden

Gaos creëren constant maar weer. Dat is waar ze goed in zijn. En de mensen maar denken klimaat problemen 😱 we moeten snel wat doen.🤦

Johan
Johan
2 jaren geleden

Bewust is mijn eerste gedachte, na lezen kwam weer de bevestiging. Hoe triest maar waar. Onder de noemer van natuur beheer. En het volk haalt haar schouders op en gelooft direct dat het klimaat verandert.

Betaal contant en koop bij het MKB
Betaal contant en koop bij het MKB
2 jaren geleden

Dom volk in NL de deugers en schapen. Dit zullen ze ook wel ontkennen.

Het ontbreekt aan nieuwsgierigheid, lui volk. Ik heb een hekel aan ze, door hun luie gedrag door alles te geloven zitten we in deze sjit.

Sardo
Sardo
2 jaren geleden

Het wefspel gaat gewoon door.
Maar hun spel wordt nu steeds duidelijker.

Hopelijk is hun spel binnenkort over en uit.

En vuil links.
Jullie zijn net zo schuldig met dit beleid.
En horen jullie niet nu ook te demonstreren?

Loek
Loek
2 jaren geleden

Weer zo,n voorbeeld van universiteiten die aangestuurd worden met geldstromen van multinationals en NGO,s om jonge studentjes totaal onzinnige niet kloppende modellen te laten maken voor deze absurde onzin.Dat zijn de nieuwe schetenwappers aan het werk.

Julia
Julia
2 jaren geleden

De Schwabber 2030 agenda reduceren van volk en vee. Wij hebben te maken met de grootste smeerlappen die er alles aan doen om het volk in de kou te zetten, de honger in te jagen en nu nog het liefst laten verdrinken. Knettergek en niet meer toerekeningsvatbaar. NEXIT is de enige oplossing en die algehele WEF bende in Brussel en Rutte en zijn aanhang te laten verzuipen zodat zij nergens meer hun globalistische fascistische praktijken meer kunnen doordrammen. Nog niet door die algehele klimaathysterie is een miljarden verdien model en het algehele faillissement voor de burgers. De rijken verrijken zich en het volk maken zij straatarm. Geen goed woord voor die gewetenloze smeerlappen meer over we worden bestookt met leugens maar ondertussen zijn het de grootste vijanden van het volk. .

Roze panter
Roze panter
2 jaren geleden

Precies was vorig jaar ook al vooral restaurants en cafes zijn de dupe heel toevallig precies met kerst,kunnen ze straks weer maatregelen nemen tegen climate change!!allemaal zo voorspelbaar maar 99% van de bevolking ziet dit niet en zal het ook nooit gaan zien daar is deze leugen te groot voor!!!

poekie
poekie
2 jaren geleden

Een kat on het nauw….

Bouke
Bouke
2 jaren geleden

Destabiliseren is het toverwoord voor BuildBackBetter. Overigens, komt u de afkorting ook bekend voor? Tevens gesubsidieerd door Monsanto. Kortom…..ook zo groen als de pest net als groenlinks. Groen van buiten, diep rood van binnen. Maar dit is wat Karin Bloemen, in haar conferance, mogelijk bedoelde met; “schaft u alvast zwemvesten aan”.

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
2 jaren geleden

Overheid hier in de vorm van waterschappen zijn 100 procent verantwoordelijk. Mensen vergeten vaal dat de waterschappen en ook de waterschapsbelastingen al bestaan sinds de middeleeuwen.
Het is het oudste bestuursorgaan in Nederland. Het kapitaal wat de waterschappen heeft loopt in honderden miljarden, verstopt bij buitenlandse banken trouwens. Ze willen dat je bang wordt en leker dreigen met klimaatverandering wat eigenlijk klimaatmanipulatie is.

Betaal contant en koop bij het MKB
Betaal contant en koop bij het MKB
2 jaren geleden

Heb even op internet gekeken, ook hier gaat weer een wereld open aan informatie, verdienmodellen en uiteraard dezelfde corrupte linkse clubjes

ludo
ludo
2 jaren geleden

en we laten ze gewoon doen hoor, geen mens die protesteert.
er zullen velen hun huizen verliezen alleen hoop ik dat het allemaal die milieuactivisten zijn die onder water komen te staan!

Syllie
Syllie
2 jaren geleden

Tijdje terug las ik hier dat ook dijken gaten begaven die bewust afgegraven zijn 1 in ieder geval bij Katwijk paal nummer 95 werd er gezegd. Dus kunnen we binnen kort ook iets verwachten neem ik aan want achter deze gaten zit een water winning gebied.

Nog niet!
Nog niet!
2 jaren geleden

Misdaad regeert.
De dammen bij Eupen en Limbourg in Walonie zijn midden in de nacht open gezet.
Daardoor zijn er veel doden gevallen en heel veel geruïneerd in de oude Waalse dorpjes en dorpjes van het oost kanton. Als ze deze dammen niet hadden geopend was het water er rustig overheen gesijpeld.
En dat had zeker niet zo.n ramp veroorzaakt.
Smerig! Omdat er geen klimaat probleem is!

Lawke
Lawke
2 jaren geleden

Het WEF wil alle water onder controle ook, niet enkel ons voedsel. Ik zag een WEF puppet een toedracht geven over hoe water moet “gecontroleerd” worden. Het WEF is public enemy number one momenteel. Het is een extensie van het anti God/anti mens kabal, en er over praten alleen zal hen niet tegenhouden. Kijk wat ze doen met hun spuitcampagne. De waarheid kwam al boven, en toch blijven ze het vergif verspreiden. We zitten in een heus gevecht tussen goed en kwaad, en ZIJ zijn het kwaad, diegenen die ons leven verzuren, diegenen die onze familieleden om zeep helpen.

Kenny
Kenny
2 jaren geleden

Waar zijn die Tesla rijders als het regent?

https://www.rtlnieuws.nl/nieuws/video/video/5234836/noodweer-eindhoven-straten-en-tunnels-onder-water

Bij die beelden zit je in de electrische bus ook niet echt meer op je gemak toch? Waar is de tijd gebleven dat men problemen aan zag komen?

bezorgde burger
bezorgde burger
2 jaren geleden

Het Wef zijn fascisten. Rutte en zijn d66 vriendjes liggen ermee in bed. Way maakt hen dan?

Janosch
Janosch
2 jaren geleden

Bij het WEF zijn ze nog achterlijker dan het achtereind van een varken.

De droogte dit jaar in b.v. Spanje en Frankrijk is niet toevallig.
De bevolking daar moest met water in tankwagens bevoorraad worden.

Sommige van die dammen zijn meer dan 1000 jaar oud.
Spreekwoord: het kind met het badwater weggooien.

Louis
Louis
2 jaren geleden

De hedendaagse richtlijnen waarbinnen onze leefomgeving mag overstromen:

https://www.integraalwaterbeleid.be/nl/regelgeving/overstromingsrichtlijn

Resulteert in dit soort adviezen waarvan De Morgen, geheel in lijn met de huidige journalistieke richtlijnen, volstrekt kritiekloos verslag doet:

https://www.demorgen.be/snelnieuws/blijf-best-binnen-west-vlaams-gouverneur-waarschuwt-voor-overstromingen-25-woningen-preventief-geevacueerd~b5d4cce0/

Een volgend advies om bij hoogwater in de kelder te schuilen t.b.v. de CO2 reductie zal even serieus worden gebracht zodat de specifiek gerichte doelgroep journalistiek via (collegiale) polemiek de eventuele ergernissen kan kanaliseren.

Julia
Julia
2 jaren geleden

Tjonge, tjonge dat WEF tuig doet het bewust. Wel vreemd dan de koning zelfs nog geniet van zijn optrekje in Griekenland dat ligt namelijk aan de zee. Gelooft u nog in het sprookje van klimaatverandering rot op al onze expertise op watergebied waar Nederland destijds trots op kon zin is bewust naar de galleniezen geholpen en zijn nu afhankelijk met alle respect van vrijwilligers voor het controleren van onze dijken. Ben zo klaar met die angstporno over het zogenoemde klimaat. Doelbewust zijn dammen afgebroken om de burgers angst in te boezemen en financieel leeg te zuigen hoe kun je het miljarden goed maken als men bewust dammen afbreekt? Helaas het klimaat verandert al door de eeuwen heen en daar heeft de mens geen enkele macht op. Ben benieuwd of de propagandazenders dit ook zullen uitzenden ik vrees van niet.

Mikkel
Mikkel
2 jaren geleden

NPO onlangs: Kan geo-engineering worden ingezet om klimaatverandering te voorkomen?

Geo-engineering wordt al heel lang ingezet om de excessen te veroorzaken! En dit artikel is ook weer een voorbeeld van het bewust veroorzaken van excessen. En dan roepen ze met z’n allen: Zie hier, klimaatverandering!!!

Jack Schlangen
Jack Schlangen
2 jaren geleden

Alles voor de klimaatagenda. In vergelijking deze hoax stelt de cojonahoax niet veel voor, en dat was al immens bedrog.

Cathja
Cathja
2 jaren geleden

Overal gaan bakken met geld naar toe. En dan niet naar Nederlandse doelen, maar naar bijvoorbeeld landen waar wij totaal geen binding mee hebben. Ja, zelfs naar landen die bekend staan om hun corruptie. Die eten ook mee uit onze ruif. En vergeet niet de vele duizenden vreemdelingen, die er maandelijks bij komen!
Ondertussen veroudert ons land, en krijgt het klimaat de schuld van alle wateroverlast.
De overheid, met name onder Mark Rutte, moet de hand in eigen boezem steken.
Ons land is de verwaarlozing nabij, vanwege onbehoorlijk, ondeskundig en onverschillig bestuur, en de burgers (de belastingbetalers) zijn de klos.

Omdenker
Omdenker
2 jaren geleden

Maar gelukkig is WA goed in watermanagement 😉

Liegebeest
Liegebeest
2 jaren geleden

Wedden Dat het coa en het gemeente huis zandzakken voor de deur hebben liggen?

Tintor
Tintor
2 jaren geleden

zoals in Begie” ,zetten ze stuwmeren voledig open en dan zijn er hele dorpen weggevaagd – die mensen zij hier dus NOOIT geholpen geweest!

eus
eus
2 jaren geleden

de elite wil iedereen om zeep helpen daar komen ze dan wel achter dat niemand meer hun tuintje onder houd dit houd geen stand stelletje domme eikels .
binnen kort moeten ze al die dammen weer herstellen ze komen er wel achter

Marc
Marc
2 jaren geleden

U bent een paar jaar terug nog gewaarschuwd met de boodschap ….wat te doen bij een watersnoodramp.
Ze waarschuwen altijd netjes dat ze weer een nieuwe crisis in de aanbieding hebben.

De crisismakers houden niet van ongelovigen die niet in hun crisis geloven want die zitten hun crisis in de weg.

Wat doe je zoal als je je hut uit spoelt in de winter??

Naar de gaten in de dijk zwemmen?

In het land van de onbegrensde ellende met een demente trekpop als zogenaamde president breken ze ook de boel af……loopt redelijk synchroon met de ellende hier.

Is er geen crisis dan maken ze er wel een zooitje.

Grens
Grens
2 jaren geleden

De dobbelstenen van Klaus Swab worden er zelf misselijk van .
Als je als burger onder de zes je mening uit op die dobbelstenen van Swab dan ben je een wappie of complotdenker.
Dus bij klaus is zes altijd de waarheid en dat is onjuist van ome Klaus .
Alles gaat gepaard met list en bedrog waardoor ze overal chaos creëren .

Archibald
Archibald
2 jaren geleden

Mooi gezegd “daar is de overheid dus aansprakelijk voor”. Maar de overheid zijn wij, want wij mogen de schade ophoesten!
Zou het niet beter zijn te stellen dat de verantwoordelijken gaan worden opgespoord en gestraft. Doorgaans zijn dat ambtenaren, de meelopers. Die hebben gedaan wat ze werd opgedragen zonder hun hersens te gebruiken.

Realist
Realist
2 jaren geleden

Dit is om hun zelf vervullende profetie te bewerkstelligen, kijk hier maar ‘s

https://www.ninefornews.nl/professor-lijkt-bij-het-world-economic-forum-te-zinspelen-op-aanstaande-watercrisis/

Duinsnip
Duinsnip
2 jaren geleden

Men wil bewust de hele maatschappij ontwrichten. Er moet chaos komen en dan NWO.

Joyce
Joyce
2 jaren geleden

Daar betalen we dus waterschapsbelasting voor??
Dacht het ff niet!!

Josef
Josef
2 jaren geleden

Dit soort bedenksels kunnen alleen van geestelijk gestoorden/kwaadaardige gekken komen

M.J
M.J
2 jaren geleden

Ik maak mij niet druk. Ik woon in Overijssel en ken de IJssel met zijn uiterwaarden. De IJssel is aardig uit zijn voegen, maar geloof niet dat de dijken doorbreken. De dijken worden goed gecontroleerd. Vandaag zandzakken bij Deventer. Kan zijn dat de kade gaat overlopen.
Andere delen van het land weet ik niet. Daar heb ik geen ervaring mee. Tevens begrepen dat het water donderdag op zijn hoogte punt is.

Marianna
Marianna
2 jaren geleden

er wonen zeker geen mensen in de nabijheid van deze dammen.?

geen vragen over dit gebeuren?

we weten dat de msm het niet aan de grote klok hangen, maar houden degenen die het zien gebeuren dan ook maar hun mond?

ze zien toch wel het verband tussen het verwijderen van dammen en overstromingen?

Marianna
Marianna
2 jaren geleden

op deze tweede kerstdag vraag ik me af of deze gebeurtenissen als toetssteen aangewend worden om de staat van het mens -zijn te bepalen.

grote kans dat we weer van af de zondeval moeten beginnen.

Realistisch
Realistisch
2 jaren geleden

Ze moeten zich kapot schamen dat tuig
Overal schade ! 🖕👎🤢🤮

Roel
Roel
2 jaren geleden

Dit kabinet is nergens verantwoordelijk voor … die verschuilen zich liever achter het muurtje dat Brussel heet

Frans H
Frans H
2 jaren geleden

Loop eens over het strand richting Katwijk en kijk naar de duinen.

Mikkie
Mikkie
2 jaren geleden

Deze mededeling graag allemaal doorsturen naar
[email protected]

Mikkie
Mikkie
2 jaren geleden

Waarom dan al die asielxoekers naar binnen halen, als ze NL onder water gaan zetten?

Petra
Petra
2 jaren geleden

De overheden zijn het probleem. Klimaatverandering is dat niet.

We moeten dus niet de CO2 uitstoot aanpakken, maar de overheden (lokaal, den Haag, Brussel) aanpakken.

Een harde diepgaande aanpak op korte termijn is nodig, want er is meer aan de hand dan wat natte voeten!

Archi Soesan
Archi Soesan
2 jaren geleden

Waar zijn de wetenschatters nu, die alles weten over klimaat en hoe je de natuur moet beheren. Het water dat nu wegloopt en overstromingen veroorzaakt, komen we straks, in de zomer te kort en moeten vrachtschepen met halve lading varen en is er niet genoeg om het land te besproeien.

Mikkie
Mikkie
2 jaren geleden

Klopt. Een GEGRAVEN MEER. hoe ONNATUURLIJK wil je het hebbem..ze kunnen de percelen aan de straatstenen niet kwijt.

Ron
Ron
2 jaren geleden

alles met voorbedachte rade, klimaatverandering 🤣🤣🤣🤣wat een stelletje sukkels.

Charlotte
Charlotte
2 jaren geleden

Doel bewust doen ze dit, in opdracht van het WEF om een crisis te creëren!!..🤡🤮

Maik
Maik
2 jaren geleden

Wat ik bijf missen in de media is over de Hunga Tonga uitbarsting, en voor de zomer en vervolg seizoenen ombekende weer voorspellingen gaf. En elk een verklaring geeft. En uiteraard exact in die woke onzin past betreft het weer en hoe zuinig we moeten zijn met de aarde blablabla. Dit verklaart de warme temperaturen toen de uitwerking nog ombekend was op de natuur en haar zeizoenen, het te veel aan vocht/water etc etc.. https://www.severe-weather.eu/global-weather/stratosphere-polar-vortex-cooling-event-update-cold-anomaly-winter-season-influence-fa/. Eerst functioneert het als een spiegel waardoor warmte niet weg kan en of ons bereiken kan en droogte en enorme temperatuur verschillen brengt als of een groot vergrootglas toegepast word terwijl elders de boel onderwater komt of meters hogen sneeuw krijgt.

O.t proberen overheden overal terwereld die agenda 2030 er door te krijgen met de gektste onzin. Weten zij dit negeren zij dit
Voor hun zieltjes winnerij qua overtuiging naar de goed gelovige trouwe burger?😅 of zie ik dit verkeerd.. mvg 👍🏻

Ruud
Ruud
2 jaren geleden

Wat je kunt extrapoleren van hun acties is hun doel en intenties..

dna
dna
2 jaren geleden

ze maken regen verzwakken de dijken en vervolgens het volk weer hypnotiseren dmv nlp extra betalen en in een slavensysteem voor hun gecreëerde climatechange. en het werkt nog ook, pffff

René
René
2 jaren geleden

Enkele Nederlanders hoorden ervan en spuugden hun gal, en daar bleef het dan ook bij.
Omdat de NOS en de grote kranten er geen aandacht aan schonken, wist de rest van NL van niets en kwam er geen reactie.
En zo gaat het steeds.

IER
IER
2 jaren geleden

Beste redactie, wereldwijd zijn er veel overstromingen en doorbraken van dammen. Laat het duidelijk zijn. Het zijn kastijdingen. Ze zijn het gevolg van de misdadige wereldwijde vaccinatie, afval en ongebreidelde abortus. Laat het ook duidelijk zijn, dat dit slechts nog speldeprikken zijn met wat nog aan kastijdingen zal gebeuren, waaronder een nucleaire oorlog, als men zo doorgaat.Tot nu toe heeft de Ierse zieneres het bij het goede eind. Dus, dat iedereen zich voorbereidt op de waarschuwing.

Johba
Johba
2 jaren geleden

iets genuanceerder mag wel Ninefornews. Van de 325 dammen die weg zijn, zijn er 8 in NL, 5 in Duitsland, 1 in Belgie en 1 in Zwitserland. De rest hebben wij in NL geen ‘last’ van. Maar verdacht is het wel.

4 horses
4 horses
2 jaren geleden

ook verschillende zeedijken (duinen) in nederland zijn bewust door de haagse maffia doorgestoken. hierdoor zijn gaten ontstaan van soms wel 10 meter. Het gaat trouwens niet om 1 gat…..maar meerdere

yvja
yvja
2 jaren geleden

Ze worden fus steeds dubbeler qua hun eigen mens-onterende gedrag en dat alleen maar omdat de EU dit stelt dat nergens op gebaseerd is!!!!

apyr
apyr
2 jaren geleden

De mensen van rijkswaterstaat zijn echte “professionals”.
Wat ze in hun kop hebben zit nog lang niet in hun kont, want dan konden ze het uit schijten.

Van der Genoegen
Van der Genoegen
2 jaren geleden

Ze zitten Zelfs gaten in de Zeewering te maken hele duinen worden afgegraven .

Veen Maas
Veen Maas
2 jaren geleden

Is het dan niemand opgevallen dat de waterstanden vorig jaar in de boerenweilanden erg hoog waren en dat dit niet werd weggepompt? Die overstromingen worden doelbewust veroorzaakt en de overheid weet dondersgoed waar men mee bezig is om alles en iedereen naar de klote te helpen!

kees ouwelant
kees ouwelant
2 jaren geleden

Met haarp… een militair wapen…. kunnen allerlei weerseffecten, stormen en wateroverlast worden veroorzaakt. Door het veroorzaken van wateroverlast wordt geprobeerd de aardappeloogst te laten mislukken waardoor honger ontstaat en dure prijzen in de supermarkt. Bij allebei de effecten hebben de multinationals profijt want op die manier willen ze je aan hun insecten en ook krekelmeel krijgen… wat ze nu al massaal in brood chocola en vele andere producten hebben verwerkt. Ook de prijsopdrijvingen waar ze al 3 jaar mee bezig zijn heeft voor veel speculanten en multinationals voordelen. Bij de eerdere massale regenbuien deze zomer werd het rivierwater veel sneller afgevoerd want het grondwaterpeil moest laag zijn zodat ze boeren beperkende maatregelen mbt het watergebruik konden opleggen. Nu wordt het juist heel langzaam afgevoerd waardoor de grond veel te nat en drassig is en boeren niet met hun tractors het land op kunnen om de aardappelen te oogsten. Nu nog (met haarp) vorst creëren en een mislukte oogst kan niet uitblijven. Overigens is het voldoende om de grond zo nat te houden want dan is het mislukken van de aardappeloogst ook zeker een feit, want aardappels die lang nat of vochtig zijn bederven zeker

Jesus is Lord
Jesus is Lord
2 jaren geleden

De domme massa gelooft dat touch niet, then ik dit tegen mijn vader zei… dit is niet doordat er dammen worden afgebroken….. hij gelooft ook nog in de covid jab

Marianna
Marianna
2 jaren geleden

nu schiet het me te binnen

het is de nieuwe Hollandsche waterlinie, een oorlogstactiek uit de 19e eeuw wordt weer van stal gehaald.

Dewatergeus
Dewatergeus
2 jaren geleden

Eenvoudig de dam rondom het stelletje gechanteerde afgeperste onbenullen eindelijk afbreken, dan vloeit het pak landverraders op natuurlijke wijze en in stroomversnelling in de goot af.

Pieter.
Pieter.
2 jaren geleden

Oei oei de domheid ten top. Dammen zorgen voor een kunstmatige opeenhoping van water . En bij spuien een overloop met overstromingen tot gevolg. Een natuurlijke waterloop zorgt voor veel minder overstromingen met de juiste aanpassingen van uiterwaarden. Tevens gaat het hier om verouderde dammen die geen functionele waarde meer hebben.

Amoniem
Amoniem
2 jaren geleden

Is misschien een enge gedachte, maar dit :
Geeft mij het idee dat heel Europa vol wordt gestopt met mensen en dan breken wij alle dammen en veilige waterbeschermingen af en dan verzuipt iedereen. Soort van grote zondvloed (gereduceerde menselijke bevolking).
Soort van 3de bestraffing, eerste allemaal sterven door die prik en daarna als 2de geen eten meer inv afname boeren, vissers, bakkers, slagers en als 3de verzopen.
Zal wel te radicaal gedacht zijn, maar het heeft daar alles van weg.

Liek
Liek
2 jaren geleden

Smerige satanisten. (WEF)
Gewoon met opzet dammen weghalen voor de bio diversiteit en dan straks met elkaar gezellig babbelen hoe ze Europa met nog meer ellende kunnen opzadelen

JohnC
JohnC
2 jaren geleden

De overheid is daarvoor verantwoordelijk …. Maar aansprakelijk? De overheid heeft geen rot cent !!!! Geld komt altijd altijd altijd van de burgers. En dat is ook de reden dat de overheid naar de burgers moet luisteren …… want BURGERS hebben het voor het zeggen. Wij zij degenen die werken. Niet de overheid. De overheid zijn alleen uitvreters en hebben geen enkele kennis van zaken (vroeger misschien nog wel, maar nu niet meer dankzij de doorgeschoten privatisatie).

Het wordt tijd voor een heel harde discussie met de overheid die kennelijk meent dat zij wel haar gang kan gaan.
Wij hebben mensen nodig in de regering met verstand, veel kennis, veel ervaring, evel levenservaring, wijsheid en vooral de insteek om te luisteren naar waar kennis is.
De afgelopen jaren zien we heel veel jonge mensen (vaak vrouwen moet ik zeggen) in de regering, vaak jurist of historicus met extreem weinig levenservaring en geen enkele praktische kennis. Dat kan niet en het werkt niet. Deze mensen moeten weg en wel zo snel mogelijk !!!!

Verder is Nederland is geen multiculti land …. want dat geeft in de praktijk alleen maar heel veel totaal onnodige discussies. Dus stop met die gekte.
En nog iets: we zien steesd meer homo’s en transgenders in de regering. Deze mensen zijn chantabel … en vaak vraagt die geaardheid zoveel aandacht van deze lieden dat deze mensen niet toekomen aan het uitvoeren van hun functie. Denk alleen maar aan een Jetten ….

Amsneets
Amsneets
2 jaren geleden

Overheid, goed in afbreken, slecht in opbouw!

Back to top button
158
0
We lezen graag je reactie!x