Heel veel specialisten verwachten dat we in de herfst of de vroege winter te maken krijgen met een kolossale golf van sterfgevallen als gevolg van de zogenaamde vaccinaties, die in werkelijkheid geen vaccinaties zijn. Dat zegt Karel van Wolferen, hoofdredacteur van het blad Gezond Verstand, in zijn meest recente voordracht.
Hij verwijst naar een tender van de Britse overheid voor het bergen van grote hoeveelheden lijken. “Als de Britten verwachten dat er kolossale hoeveelheden sterfgevallen gaan komen, is er iets in the works wat de overheid allang weet,” aldus Van Wolferen.
Meer stergevallen dan ooit
Dit is voor de overheid een gelegenheid een ‘nieuwe golf’ aan te kondigen. “Een enorme golf. Meer sterfgevallen dan ooit. En dan kunnen ze met die statistieken gaan modderen.”
De regeringen die hier schuldig aan zijn, is er alles aan gelegen om de bijwerkingen en sterfgevallen als gevolg van de vaccins niet publiekelijk te maken, benadrukte de emeritus hoogleraar. En de media doen mee door dit niet openbaar te maken en niet bij te houden.
“Hier en daar lees je over bijverschijnselen, maar dan wordt er meteen gezegd: het wordt gecontroleerd en binnen de perken gehouden. Dat is absoluut niet zo,” zei hij.
Karel van Wolferen : “In de UK ?? loopt nu een aanbesteding zodat er een massale hoeveelheid lijken kan worden weggewerkt”
— ?Simone (@SimoneSays123) June 24, 2021
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Familie verdwaalde orka Morgan gelokaliseerd dankzij dialect
La Belle Verte – The Green Beautiful (speelfilm)
Gevaarlijke elites plannen ‘Grote Reset’: wat staat ons te wachten?
Het gerommel bij de NOS gaat door: Nieuwsuur rectificeert rectificatie over Kaag
Immense mensenmassa op de been in 100 Franse steden tijdens fakkeltocht tegen Macron. Mainstream media, wat gebeurt hier?
Bitterzoete suikermedicijnen: Vakblad huisartsen zwicht voor geld farmaceutische lobby
Goudmijn: Broer Hillary Clinton kreeg vergunning voor goudwinning in Haïti na aardbeving
Rusland waarschuwt: Nederlandse F-16-piloten in Oekraïne zijn “legitiem doelwit”
Enorm corruptieschandaal in Spanje: Oud-topman IMF de cel in, 64 andere topbankiers staan terecht