Een groep van ruim 60 prominente deskundigen, beroemdheden, getuigen en nabestaanden van president John F. Kennedy, Robert F. Kennedy, Malcolm X en Martin Luther King hebben opgeroepen tot een nieuw onderzoek naar de dood van dit viertal.
De groep claimt dat er sprake is van een complot en dat de overheid achter de moord op de vier iconen zit.
Tot de groep behoort ook één van de artsen die JFK heeft onderzocht en persoonlijk heeft vastgesteld dat hij niet door één schutter is omgebracht, maar door meerdere.
Af te lopen
Hoogleraren Kees van der Pijl en Karel van Wolferen zien dit als een belangrijke ontwikkeling.
Napoleon zei ooit dat je een geheim niet hoeft te onderdrukken, maar alleen maar hoeft uit te stellen.
“Nu zijn we kennelijk aangekomen bij het moment dat het uitstel begint af te lopen,” zei Van der Pijl.
Eerste gelegenheid
Daarnaast moet een onderzoeksjury zich gaan buigen over het verhaal rond de aanslagen op 11 september 2001.
Een verzoek hiertoe werd ingediend door een groep advocaten en rechtsgeleerden en ingewilligd door de daarvoor bestemde instanties in New York.
“Dit is de eerste gelegenheid waarbij het verhaal van 9/11 bij een rechtszaak ter sprake komt,” aldus Van Wolferen.
Explosieven
“Het gaat hierbij om het plaatsen van explosieven in de Twin Towers,” zei hij.
Officiële verklaringen en onderzoeken worden massaal niet meer vertrouwd.
Complotten zijn instrumenten van een selecte groep belanghebbenden om buiten het zicht van de democratische orde de werkelijkheid een draai te even.
Bekijk het gesprek hieronder:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Statines en cholesterol: hoe 200 miljoen mensen worden misleid door farmabedrijven
Dit totaal onrechtvaardige beleid zorgt ervoor dat uw spaargeld verdwijnt
We worden weer rijp gemaakt voor een nieuwe vaccinatiecampagne en daarbij liegt Pfizer dat het gedrukt staat
Wetenschappers gaan onder het absolute nulpunt
‘We moeten gewoon stoppen met het koninklijk huis, vooral in Nederland’
SGP-Kamerlid tegen Schoof: ‘We gaan toch geen MILJARDEN aan dit Syrische regime geven!?’
In het gebied dat Rusland heeft veroverd op Oekraïne is een ronduit huiveringwekkende vondst gedaan
De Jonge beweert dat sneltesten voor 80% betrouwbaar zijn, maar weigert het te bewijzen: ‘Ga zelf op zoek!’
Oud-minister Kuipers informeerde Tweede Kamer onjuist: ‘Waarom zijn deze tapes nog steeds staatsgeheim?’