BuitenlandCorona

Voormalig directeur corona-vaccinatieprogramma Myanmar gearresteerd wegens hoogverraad

Help door deze info met je vrienden op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Het voormalige hoofd van het corona-vaccinatieprogramma in Myanmar is gearresteerd en hoogverraad ten laste gelegd wegens het samenspannen met tegenstanders van de militaire autoriteiten, zo hebben staatsmedia gemeld.

De krant New Light of Myanmar schreef eerder deze maand dat Htar Htar Lin was opgepakt en dat ze ook wordt beschuldigd van het samenwerken met de Nationale Eenheidsregering, die door de junta is gebrandmerkt als terroristische organisatie.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
Soros

Htar Htar Lin is samen met 11 andere artsen aangeklaagd wegens hoogverraad, opruiing en samenspannen met een illegale organisatie.

Op 1 februari greep het leger de macht in Myanmar en werd regeringsleider Aung San Suu Kyi gearresteerd. In maart legde het militaire regime beslag op de bankrekeningen van de Open Society Foundations (OSF) van miljardair George Soros in Myanmar. Ook vaardigde het leger arrestatiebevelen uit tegen 11 medewerkers van de organisatie.

Mensenrechtenorganisatie ‘veroordeelt’ arrestatie

Het regime onthulde dat Soros vier keer een ontmoeting heeft gehad met de afgezette leider Suu Kyi. Zijn zoon Alexander ontmoette haar tussen 2017 en 2020 maar liefst zes keer. De OSF steunt al sinds 1994 de ‘democratische transitie’ in het land. Suu Kyi maakte de beloofde democratisering niet waar.

De Amerikaanse mensenrechtenorganisatie Physicians for Human Rights heeft de arrestatie van Htar Htar Lin en andere artsen veroordeeld. Saillant detail: Physicians for Human Rights wordt gefinancierd door de OSF van Soros.

[Reuters]

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

5 42 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

23 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Annemiek B.
Annemiek B.
4 jaren geleden

Toch komt er stukje bij beetje meer naar boven borrelen uit de stinkende beerputten. Nu nog de pedo deep state. Ik kan niet wachten tot die monsters hun gerechte straf zullen krijgen. Alles hangt met elkaar samen.

Wappie
Wappie
4 jaren geleden

Als de naam Soros erin voorkomt zegt al genoeg??

Annette
Annette
4 jaren geleden

Het is in dit specifieke geval dus een voordeel als er een militair gezag de baas is. Dan kunnen zij dus, zonder eindeloos rechtszaken te moeten voorbereiden, direct ingrijpen. Mooi dat die smerige artsen, die niet eens arts genoemd zouden moeten worden, opgepakt zijn.
En die Amerikaanse organisatie Physians for Human Rights moet haar grote bek houden. Er is geen sprake van mensenrechten, als zo’n vieze gluiperd als George Soros ermee te maken heeft. Dan weet je wel beter.
In ieder geval is dit voor de bevolking van Myanmar goed nieuws. DEZE artsen kunnen de bevolking in ieder geval geen kwaad meer doen.

Brian
Brian
4 jaren geleden

Goed nieuws.Nu Nederland nog.

Henk R
Henk R
4 jaren geleden

Het enigste wat ik van Myanmar weet is dat er de mooiste robijnen gevonden wordt en ook andere edelstenen. Dat deze rijkdommen niet met het volk gedeelt wordt is mij ook wel bekend. Kan alleen maar hopen voor het volk van Myanmar.dat dit beter verdeeld wordt. Dus vind ik het ook niet raar dat hier de naam soros opduikt. Misschien houdt hij wel van robijn.

Dubito
Dubito
4 jaren geleden

Hmm, bericht van Reuters. En wie bezit Reuters?
Spoiler: zoek bij Rothschild, Rothschild: zoek bij WEF

Merijn Hugens
Merijn Hugens
4 jaren geleden

Hahaha…Die Elite-Parasieten worden aangepakt…Hé Rüttler kijk maar goed….ook jullie gaan gearresteerd worden wegens Hoogverraad, Corruptie, Oorlogsmisdaden & Misdaden tegen de Menselijkheid…

Hans
Hans
4 jaren geleden

Mooi zo, uitschakelen die linkse bende.

Jerrel
Jerrel
4 jaren geleden

De bron van dit bericht is Reuters, net als Washing Post en nog meer eigendom van de Rothschilds familie. Leden van deze familie zijn grootaandeelhouders van de beleggingsvehikels Vanguard en BlackRock. Deze investeringsmaatschappijen hebben op verschillende manieren in de Covid-19 vaccinatieindustrie geinvesteerd. George Soros is net als de Rothschilds lid van de Khazaarse Maffia. De KM bezit alles waar Big voor staat. Wellicht is deze door de KM als slecht voorspiegelde zaak juist een goede zaak voor de mensen daar.

Andre
Andre
4 jaren geleden

Goh inderdaad hoe moeilijk kan het zijn. Hoogverraad en genocide. In Nederland is het precies hetzelfde alleen dat Mark Rutte, Hugo de Jonge en Grapperhaus er nog steeds zitten.

Marjolein
Marjolein
4 jaren geleden

Wow top nieuws is dit ?? en nu doorpakken ????

wim
wim
4 jaren geleden

Dit is pas nieuws!!

Joop
Joop
4 jaren geleden

En het zogenaamde *sterkste* leger ter wereld (pentagon-USA) laat die seniele prutser Biden aanmodderen.. snapt u het nog.

Myanmar doet keihard zaken, geen inmenging en corruptie van globalisten.. respect.

Robert
Robert
4 jaren geleden

Voor alle updates en het niet fake news uit myamar: https://youtu.be/yDtPALXHajU
Brian Berletic op telegram: https://t.me/brianlovethailand
Ook het echte nieuws vanuit Thailand. Als je het fake nieuws in Nederland weer eens hoort over de nieuwe koning bijvoorbeeld dan weet je dat het niet waar is.

Back to top button
23
0
We lezen graag je reactie!x