Het Complot

Congreslid VS: Dick Cheney zal naar de hel gaan (video)

Help door deze informatie met je kennissen op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Het Republikeinse Congreslid Walter Jones heeft gezegd dat de Amerikaanse oud-vicepresident Dick Cheney in de hel zal belanden vanwege zijn rol in de Irakoorlog.

Tijdens een bijeenkomst zei Jones dat het nu niet mogelijk is om een president te vervolgen wegens het vervalsen van inlichtingenrapporten.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Hij legde uit dat hij een wetsvoorstel heeft voorbereid om daar verandering in te brengen, maar het voorstel werd tegengehouden door zijn Republikeinse collega Lamar Smith.

“Ik ben niet boos op Lamar, ik heb respect voor hem,” merkte Jones op. “Maar dat is nu net het probleem. Het Congres houdt niemand verantwoordelijk. Lyndon Johnson rot waarschijnlijk in de hel vanwege de Vietnamoorlog. Hij zal waarschijnlijk ruimte moeten maken voor Dick Cheney.”

Jones stemde in 2002 in eerste instantie voor de Irakoorlog. De conservatieve christen keerde zich uiteindelijk tegen de oorlog toen bleek dat Irak geen massavernietigingswapens had.

Onderstaande video werd maandag op YouTube geplaatst. Jones doet zijn uitspraak over Cheney na 35:40:

Bron: Rawstory.com

Gerelateerd:

 

Interessant

Vond je dit artikel waardevol?
Deel het met anderen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
0 0 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

16 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Keesie
Keesie
13 jaren geleden

Ben benieuwd of Cheney en de andere boeven nog een poging (kunnen) doen om hem te liquideren naar aanleiding van deze uitspraak. Verdoemd zijn ze toch al dus ze hebben niets meer te verliezen.

Bush, Cheney, Rothschild, Rockefeller, Blair, Kissinger, Clinton, etc, etc…
Hieronder de gehele lijst met 300 namen die lid zijn van de committee onder Queen Elizabeth II. Levensgevaarlijk groepje.
http://www.illuminatimembers.com/illuminati%20members%20list.html

Wellicht zullen zij zich al regelmatig in het ondergrondse (hel?) bevinden om hun satanische rituele offers uit te brengen.

Hier David Icke die het zo mooi kan verwoorden en onderbouwen hoe deze bloedlijnen elkaar in stand houden. Tevens een interview met een vrouwelijke member van deze committee en gedwongen dingen te doen, pas op is shocking!
http://www.youtube.com/watch?v=iQ_gMj7-3kA

Deze groep “mensen” leeft van angst, macht, pijn en dominantie. Voor ons nauwelijks te bevatten. Dit zijn de meest zieke mensen op aarde met de meest snode plannen tegen hun medemens. Zeer sluw, kil en meedogenloos.

Cathy
Cathy
13 jaren geleden

Precies waar ze thuis horen ….satan aanbidder’s .

Wasbeertjuh
Wasbeertjuh
13 jaren geleden

Oh… hij weer…

yoghi
yoghi
13 jaren geleden

tja zou deze man het nu ook zo zeggen tegen de ww2 veteranen .. of durft die dat dan weer niet ..

Christenen met hun hypocrisie ..: “gij zult niet doden” Nee maar gij stuurt wel honderduizenden jonge mannen en vrouwen de dood in .. voor wat ?? geld

J. Selten
J. Selten
13 jaren geleden

Begint een beetje op te vallen dat het weer stuit op verzet bij de Republikeinen…

Die gasten zijn zo’n beetje het domste volk op deze aardkloot. Maar zo heeft elke partij wel weer iets.

Maar de republikeinen zijn wat huiverig. Zogauw iemand woorden kan uitspreken met meer dan 2 lettergrepen zijn ze al gauw “te intelligent” en worden ze gezien als bedreiging en dat willen ze maar wat graag uid de weg ruimen (letterlijk) beetje gevaarlijke zieke gasten lijkt mij zo.

henk
henk
13 jaren geleden

Wat mij betreft kunnen de bilderbergers ook voor eeuwig rotten in de hel,eigenlijk wil ik ook helemaal geen hypotheek meer betalen aan de ING bank het geld word toch alleen maar gebruikt om oorlogen te steunen in het middenoosten b.v en er is nog veel meer dan alleen dat,gelukkig gooit italie roet in het eten die monti kan alvast oprotten.

Linda
Linda
13 jaren geleden

Wel wonderlijk dat er altijd mensen zijn die uitspraken doen over mensen na hun dood. Ik wens ze toe dat ze tot inzicht komen en verder is het niet aan de mens.

legaal
legaal
13 jaren geleden

Hoi allemaal,vorig jaar is er door een verzetgroep dozen naar het INTERNATIONALE straf hof van DEN HAAG gegaan tegen bush en concorten,tegen de menselijkheid.Maar voor dat alle documenten na gekeken zijn duurt het nog wel even,maar er word aan gewerkt.Er is ook een andere groep van verzetstrijders die ze ook willen aan pakken en de cabal leden willen arresteren inderdaad Bush Hilleri Clinten de Queen of England de rotschilds noem maar op er word druk achter de schermen gewerkt.De cabal elite kunnen hun rituelen met slacht offers niet meer onder gronds doen,deze zijn leeg gehaald en afgesloten voor de cabal.Boven gronds worden ze goed in de gaten gehouden,en kijken dan of ze uit zich zelf over gaan geven,zoniet dan worden ze allemaal gearresteerd.De Matrix onder en boven de aarde is ook bijna weg dit is wat ik kan vertellen.
Groetjes Tineke.

henk
henk
13 jaren geleden

[quote name=”Linda”]Wel wonderlijk dat er altijd mensen zijn die uitspraken doen over mensen na hun dood. Ik wens ze toe dat ze tot inzicht komen en verder is het niet aan de mens.[/quote]
misschien ben je zelf ook wel een van die gasten die niet tot inkeer willen komen heb je soms ook een plaat voor je hoofd en oorkleppen op,ik zeg wat ik wil zeggen democratie weet je nog wel!

Keesie
Keesie
13 jaren geleden

Ik weet niet of mensen het al weten maar De Paus en Koningin Elizabeth zijn veroordeeld tot 25 jaar gevangenisstraf gisteren voor genocide. Te zien op de andere Niburu site. Gerechtigheid zal nu echt gaan zegevieren. De echte misdadigers in de wereld worden nu 1 voor 1 opgepakt de komende maanden.

Ook op YT te zien.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ormOIlOi4Vc#!

Abel
Abel
13 jaren geleden

[quote name=”Keesie”]Ik weet niet of mensen het al weten maar De Paus en Koningin Elizabeth zijn veroordeeld tot 25 jaar gevangenisstraf gisteren voor genocide. Te zien op de andere Niburu site. Gerechtigheid zal nu echt gaan zegevieren. De echte misdadigers in de wereld worden nu 1 voor 1 opgepakt de komende maanden.

Ook op YT te zien.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ormOIlOi4Vc#!%5B/quote%5D

Als dat echt zo was zouden ze al in de cel zitten.

Keesie
Keesie
13 jaren geleden

[quote name=”Abel”]
Als dat echt zo was zouden ze al in de cel zitten.[/quote]

Gewoon zelf EERST even lezen op de andere Niburu site en niet zomaar reageren graag! Hieronder maar weer even voorgekauwd..!

“De uitspraak van de rechtbank was gisteren, 25 februari, en zowel de paus als de koningin zijn schuldig bevonden en kregen ieder een gevangenisstraf van 25 jaar opgelegd. Ze krijgen tot 4 maart 2013 de tijd om zich vrijwillig over te geven anders zullen ze worden gearresteerd middels een zogenaamd burgerarrest. Onder dit uitgesproken vonnis zal geen aftrek worden gegeven voor “goed gedrag”, waarmee de veroordeelden de volledige 25 jaar dienen uit te zitten.

De rechtbank motiveerde haar uitspraak als volgt:

Paus Benedictus wordt tot 25 jaar cel veroordeeld voor zijn rol in misdaden begaan tegen de mensheid en er zal beslag worden gelegd op bezittingen van het Vaticaan. Tevens worden al zijn persoonlijke bezittingen verbeurd verklaard.

De jury en de rechtbank spraken unaniem een “schuldig” oordeel uit in deze historische rechtszitting. Naast de paus en de koningin van Engeland werd ook de premier van Canada, Stephen Harper, veroordeeld tot dezelfde straf alsmede een aantal andere belangrijke individuen binnen de Katholieke, Anglicaanse en Canadese Kerk. De rechtbank heeft er meer dan een maand over gedaan om tot dit oordeel te komen.

Renk
Renk
13 jaren geleden

[quote name=”henk”]Wat mij betreft kunnen de bilderbergers ook voor eeuwig rotten in de hel,eigenlijk wil ik ook helemaal geen hypotheek meer betalen aan de ING bank het geld word toch alleen maar gebruikt om oorlogen te steunen in het middenoosten b.v en er is nog veel meer dan alleen dat,gelukkig gooit italie roet in het eten die monti kan alvast oprotten.[/quote]

Beste Henk, en iedereen er zijn mooie ontwikkelingen aan de gang in deze nieuwe tijd. Voor degenen die ook niet meer opgelicht willen worden door de bank raad ik http://www.ont-moeting.eu aan!!! Hier word exact door Alex uitgelegd waarom hij met zijn gezin geen hypotheek meer betaalt, al 1 1/2 jaar zonder dat hij uit zijn huis word gezet! Ben zelf ook al druk bezig!

Myrabeau
Myrabeau
13 jaren geleden

[quote name=”Keesie”]Ik weet niet of mensen het al weten maar De Paus en Koningin Elizabeth zijn veroordeeld tot 25 jaar gevangenisstraf gisteren voor genocide. Te zien op de andere Niburu site. Gerechtigheid zal nu echt gaan zegevieren. De echte misdadigers in de wereld worden nu 1 voor 1 opgepakt de komende maanden.

Ook op YT te zien.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ormOIlOi4Vc#!%5B/quote%5D

Jaja, die zijn veroordeeld door het International Common Law Court. En dat is geen echt gerechtshof. Zou leuk zijn maar, helaas, pindakaas… 😉

Linda
Linda
13 jaren geleden

[quote name=”henk”][quote name=”Linda”]Wel wonderlijk dat er altijd mensen zijn die uitspraken doen over mensen na hun dood. Ik wens ze toe dat ze tot inzicht komen en verder is het niet aan de mens.[/quote]
misschien ben je zelf ook wel een van die gasten die niet tot inkeer willen komen heb je soms ook een plaat voor je hoofd en oorkleppen op,ik zeg wat ik wil zeggen democratie weet je nog wel![/quote]
Misschien ben ik nog wel erger dan dat.
Mischien ben ik gewoon een aardige leuke meid.
Misschien ben ik een del.
Misschien sta ik dag en nacht klaar voor de daklozen.
Misschien is democratie ook respect voor anderen zonder verdachtmakingen.

Mona
Mona
13 jaren geleden

[quote name=”Myrabeau”][quote name=”Keesie”]Ik weet niet of mensen het al weten maar De Paus en Koningin Elizabeth zijn veroordeeld tot 25 jaar gevangenisstraf gisteren voor genocide. Te zien op de andere Niburu site. Gerechtigheid zal nu echt gaan zegevieren. De echte misdadigers in de wereld worden nu 1 voor 1 opgepakt de komende maanden.

Ook op YT te zien.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ormOIlOi4Vc#!%5B/quote%5D

Jaja, die zijn veroordeeld door het International Common Law Court. En dat is geen echt gerechtshof. Zou leuk zijn maar, helaas, pindakaas… ;)[/quote]

We zullen het gaan zien!
http://itccs.org

Back to top button
16
0
We lezen graag je reactie!x