CoronaMens en Dier

Theo Schetters komt met onthulling over toename in sterfte tijdens prikrondes: ‘Dit wisten we nog niet’

Help mee door deze info met je vrienden op je socials te delen!

Afgelopen week was het Oversterftecongres in Driebergen. Immunoloog Theo Schetters was erbij en deed in de studio van Blckbx verslag.

Schetters sprak op het congres onder meer Agnes Kant, directeur van het Lareb. Zij deed daar en plein publique een opmerkelijke uitspraak. Ze zei dat het Lareb dingen wilde uitzoeken met betrekking tot de bijwerkingen van de covidvaccins, maar dat er niet genoeg geld was om de data te kopen (!) van het CBS.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

“Die data krijg je niet, die moet je kopen,” aldus Schetters. “Dat is toch bizar,” reageerde journalist David Boerstra.

Dit wisten we nog niet

Vlak voor het congres publiceerde Schetters samen met data-analist Wouter Aukema een grafiek waarin het aantal sterfgevallen per week is weergegeven onder gevaccineerden en niet-gevaccineerden.

In de grafiek zijn ook twee pijlen te zien, die het begin van een vaccinatiecampagne markeren. Na het begin van zo’n campagne schiet de sterfte meteen omhoog. Dat gebeurt alleen bij de gevaccineerden en niet bij de ongevaccineerden, lichtte Schetters toe.

“Dit is iets extra’s, dit wisten we nog niet.”

schetters
Beeld: X/Wouter Aukema
Er komt beweging in

Ik denk dat dit weer een punt is dat het aannemelijker maakt dat we inderdaad een aantal overlijdens hebben vrij kort na vaccinatie, benadrukte de immunoloog.

Schetters sprak op het congres ook met Susan van den Hof van het RIVM, die op NPO Radio 1 toegaf dat er mensen zijn overleden door de vaccinatie. Er komt dus beweging in. “Ik denk dat wij tot een waarheid gaan komen. Het feit dat dit in zoveel landen wereldwijd is uitgevoerd, maakt het bijna onmogelijk om dit onder de pet te houden.”

Hij voorspelt dat het nog wel een paar jaar gaat duren.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.9 161 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je dit interessant?
Deel het met anderen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

69 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
William
William
1 jaar geleden

Het gaat nog een paar jaar duren…. pffff…. maar er word vrolijk doorgeprikt… het opruimen van de mensheid gaat gewoon door… wie weet hoeveel mensen er na een paar jaar nog over zijn

Jef
Jef
1 jaar geleden

En natuurlijk maar hopen dat van uitstel, afstel komt.

Mikkie
Mikkie
1 jaar geleden

Agnes Kant kan in eerste instantie kijken naar de eigen meldingen van Lareb. Daar is ook genoeg in te vinden , lijkt me.

ralf
ralf
1 jaar geleden

“Die data krijg je niet, die moet je kopen,” aldus Schetters. “Dat is toch bizar,”
hoe kan het dat zogenaamde experts en specialisten tot ontdekkingen komen die wij al lang weten?
dat die data gekocht moest worden wisten we ook al. dat dat is om te voorkomen dat zaken onderzocht en bewezen worden was al lang de conclusie.

Nowhere to be found.
Nowhere to be found.
1 jaar geleden

Het is zo simpel, het hoeft geen paar jaar te duren.

Als er al een natuurlijk virus zou bestaan, kan het zich nooit gelijktijdig over de hele wereld verspreiden.

Het kan zich alleen gelijktijdig verspreiden wanneer het virus als biologisch wapen is ingezet en dat niets anders is dan een bewuste poging is om mensen ziek te maken en te doden.

Dit is de belangrijkste data m.b.t. het virus die alles verklaart.

Vergeet niet dat het Lareb en het RIVM verantwoordelijk zijn voor de vele doden en andere slachtoffers van deze democide.

Zij volgden, net als in een oorlog, alleen maar bevelen op.

salvar
salvar
1 jaar geleden

Hij voorspelt dat het nog wel een paar jaar gaat duren.

ja dat kan goed en ondertussen vinden ze wel iets anders om ons bezig te houden, zoals de volgende pandemie of wat het ook wezen mogen.

de lapzwansen ontlopen de dans .

EUSSR aan de Noordzee
EUSSR aan de Noordzee
1 jaar geleden

“Hij voorspelt dat het nog wel een paar jaar gaat duren.” Ja natuurlijk, in ieder geval na 2025 wanneer de volgende plandemie gepland staat. En dan hopen ze dat iedereen dan bezig zal zijn met het dan nieuwe ” gevaarlijkste virus ooit” en niet meer met die corona zwendel. Die globalisten hadden alles al in 2010 heel goed voorbereid. Het houdt niet op, niet vanzelf. Wij als volkeren van de wereld moeten deze psychopathische massamoordenaars zelf stoppen.

Johan P
Johan P
1 jaar geleden

Dus Lareb (overheidsinstantie) moet gegevens kopen van CBS (andere overheidsinstantie)?
Wat voor randdebiel komt met dat soort ideeen? Daar zal wel weer een ambtenaar achter zitten die nog nooit van zijn leven wat nuttigs heeft gedaan.
Dergelijke gegevens zijn er om te worden geanalyseerd en zouden tussen overheidsinstanties direct moeten worden gedeeld.
En in het geval van de VOLKSgezondheid zouden dergelijke cijfers en datasets vrij beschikbaar dienen te zijn voor alle burgers.

Herman R
Herman R
1 jaar geleden

Cbs👾 = van de politiek🤢

Jani
Jani
1 jaar geleden

diegene welke nu nog aan dat gratis vrijwillige “medisch experiment” , mee doet, heeft niet opgelet…

Vagevuur...
Vagevuur...
1 jaar geleden

Ga er maar vanuit dat de “bedragen” van het cbs expres hoog zijn gemaakt, omdat men niet wil dat men er achterkomt wat er daadwerkelijk aan de hand is…
Als dit tijdig uitkomt, dan zullen er behoorlijke claims komen van gevaccineerden en van de nabestaanden van de VacciNazi slachtoffers !
Tevens wij betalen (oa) het CBS, dus maatschappelijk…!!

They are Criminals !!!

Daisy
Daisy
1 jaar geleden

het wordt hoog tijd dat de waarheid verteld gaat worden en dat de verantwoordelijken voor het tribunaal verschijnen. ik ben al de leugens meer dan zat. genoeg is genoeg.
pak dat tuig een keer op. zometeen weer een nieuwe prikronde.

Dwarsje
Dwarsje
1 jaar geleden

Geweldig deze wetenschappers en ook zo professioneel om zo objectief mogelijk in deze hele kwestie te staan. Geen beschuldigende vingertjes maar wetenschappelijke waarnemingen hanteren. Wij zijn hen veel dank verschuldigd. De waarheid zal winnen!

AntiHugodJonge
AntiHugodJonge
1 jaar geleden

Gisteren een zeer mooi nieuwtje van mijn moeder gehoord. Dankzij mijn verhalen de afgelopen jaren gaat ze geen prikken meer halen, zelfs de griepprik niet meer. Ze is nog gezond , werkt nog als vrijwilliger in een zorginstelling en is 90 jaar. Geen dodelijke batch gekregen, dat heb ik bekeken. Mijn vader wel een dodelijke batch en overleden maar die was al 91. Mijn familie hier niets over gezegd

David
David
1 jaar geleden

Vraagje: Waarom is het aantal overlijdens bij niet-gevaccineerden in de 1e helft van 21 zo hoog en daalt die curve zo sterk? Heel graag zou ik ook 2020 en 2023 er bij zien. Vraagje 2: De overlijdens NA een vaccinrode zijn bij gevaccineerden 8 x hoger dan bij niet-gevaccineerden. Hoe zijn de getalsverhoudingen ten opzichte van elkaar? Is het aantal niet-gevaccineerden 1/8 van het totaal? Als dat zo is kun je conclusies trekken ten opzichte van hetvtotaal. (Afgezien daarvan valt de rustige lijn op en de lijn met pieken en het berschil tussen die 2).

David
David
1 jaar geleden

Trouwens: Hulde Robin voor al het doorwrochte werk dat je doet!!!!

!!!strijder!!!
!!!strijder!!!
1 jaar geleden

Een paar jaar… ik denk eerder 75 jaar duren?

!!!strijder!!!
!!!strijder!!!
1 jaar geleden

Data kopen… Bij de Wappie krijg je ook data Dus iets goedkoper ?

jonah
jonah
1 jaar geleden

Natuurlijk wist hij dat wel. de vaccs zijn ontworpen voor population reduction= genocide.

John
John
1 jaar geleden

“DIT” is het probleem in dit land. Dat oeverloze gepraat en analyseren tot je er gek van wordt. Tot nu toe heeft het nog niets opgelost, alsof men überhaupt nog gelooft dat door een goed gesprek er een oplossing komt.
Men denkt of kwast het zwart etc.. Hoe bestaat het dat jaren na dato vele zaken nog steeds niet duidelijk en opgelost zijn. Voorbeeld: toeslagenaffaire.
Zoethoudertjes voor de bevolking om hen te doen geloven dat er aan een oplossing en transparantie gewerkt wordt.
Matglas heeft meer transparantie.

Locke
Locke
1 jaar geleden

Paar jaar gaat duren? Ik denk het toch niet.

Lexy
Lexy
1 jaar geleden

Ze zullen de oversterfte volledig toekennen aan herhaaldelijke boosters om tegen die tijd een ander gezondheidsprobleem te verbergen.

hans
hans
1 jaar geleden

Waarheidsvinding is dus een profijtbeginsel geworden. Kopen wij Agnes-kant-noch-wal wel?

Pieter
Pieter
1 jaar geleden

Het bedrog wordt steeds duidelijker. De verantwoordelijken moeten worden berecht. Immers de Nürnbergcode is geschonden.

Geurtje
Geurtje
1 jaar geleden

Leg je oren te luister en doorprik toch wel vreemde situaties !! Ik frons mijn wenkbrauwen bij bepaalde gebeurtenissen in mijn eigen woonplaats. Het einde hiervan is nog niet in zicht.

Robert
Robert
1 jaar geleden

tsja … FUCKING TOLD YOU SO!

Nooit Alleen
Nooit Alleen
1 jaar geleden

Dit wisten we nog niet? Bij Maurice de Hondt was het in 2021 al bekend.

-= GensNet =-
-= GensNet =-
1 jaar geleden

> Hij voorspelt dat het nog wel een paar jaar gaat duren.

En dan zijn de meeste betrokkene dood of kunnen zich daar niets meer van herinneren. De meeste mensen hebben een korte tijd geheugen en willen gewoon niet in het verleden kijken om daar van te leren. Dat terugkijken naar het verleden wordt hun verboden door de overheid en consorten.

Hans
Hans
1 jaar geleden

Kijk ook naar deze video op Vaccinvrij. Dit is een samenvatting van een rondetafelgesprek met wetenschappers, politici enz. Duurt 10 min, is een berg info en met ondertiteling.
https://stichtingvaccinvrij.nl/video-van-opmerkelijk-ronde-tafelgesprek-federale-gezondheidsagentschappen-en-het-covid-kartel-wat-verbergen-ze/

Guus Velraeds
Guus Velraeds
1 jaar geleden

Als je eenmaal weet dat Nederland een corporatie is en dat alle aftakkingen van het bedrijf Nederland corporatie sub corporaties zijn dan begin je het te snappen van dat geld.

De hele zooi moet op de schop.

Het is een failliete onderneming.

Dat de spuitjes doorgaan is logisch want elke eigenaar van een failliet bedrijf probeert zo lang mogelijk door te gaan met geld persen uit zijn onderneming tot de deurwaarder voor de deur staat.

Joop
Joop
1 jaar geleden

Nazi’s Rutte en co moordenaars gaan door met de gifspuit .

Henny
Henny
1 jaar geleden

Dan zeggen ze straks:ich habe es nicht gewust

Eric Scholte
Eric Scholte
1 jaar geleden

Uiteindelijk komt de waarheid wel boven
Iedereen die zich hieraan doelbewust en opzettelijk aan heeft deelgenomen zal zijn straf niet ontlopen.

Ciss
Ciss
1 jaar geleden

Weet je in het begin van de uitrol van die zogenaamde vaccins zou je nog kunnen zeggen dat onwetendheid een rol speelde bij artsen oftewel goedgelovigheid /vertrouwen, maar gaandeweg werd steeds duidelijker dat er pieken van oversterfte waren na een vaccinatie ronde, dat zou toch op zijn minst de alarmbellen hebben moeten doen luiden, en tot op zijn minst tot een pauze geleidt moeten hebben om het een en ander te onderzoeken door de autoriteiten, bij twijfel niet inhalen is het met autorijden ,maar wel doorgaan met dubieuze vaccins en oversterfte?? “ Vaccins” die amper in 1 jaar zonder echte testen de wereld in geramd is??

Wat was de drijfveer.. hebzucht? ,chantage? Of toch depopulatie? Ik heb het gevoel dat we over niet te lange tijd zullen horen hoe het zit ,velen zullen daar niks meer aan
hebben want bv kanker schiet de pan uit en zullen de komende 10 jaar veel slachtoffers eisen, SLACHT-OFFERS…

Betaal contant en koop bij het MKB
Betaal contant en koop bij het MKB
1 jaar geleden

EEN PAAR JAAR 😱😱😱

Ron
Ron
1 jaar geleden

Zag een tweet van Bergsma, waarin ze zegt dat Duitse politici zeggen dat waar ze toen (coronatijd) achter stonden nu niet meer achter zouden kunnen staan.

Dan denk ik: terugtrekkende beweging nu de waarheid toch wat meer aan het licht komt? Want hoe kan het dat een aantal doodgewone burgers al in een vroeg stadium wisten dat wat poltici in de coronatijd aan beleid voerden hartstikke fout was?

Dan betekent dat dat er een stel domme ezels aan het hoofd staan van een land. Wegwezen zou ik zeggen en zonder wachtgeld.

Joyce
Joyce
1 jaar geleden

Beetje heel erg opmerkelijk dat dat het

Sdl
Sdl
1 jaar geleden

Wat ik hier allemaal lees aan meningen zijn goede conclusies en triest om te vernemen dat de overheid er niet voor jou is. Zaak is nu hoe dit snel af te handelen. Zijn er juristen die met de situatie iets kunnen? Ik denk dat er genoeg bewijs is on iets te doen zeker nu Pfizer ook aan het toegeven is. Dit in het belang van de slachtoffers en nabestaanden.

Jack Schlangen
Jack Schlangen
1 jaar geleden

Nee Theo, er komt geen beweging in. De criminele elite zal altijd blijven ontkennen, excuses zoeken, feiten verdraaien en cijfers manipuleren. Het RIVM zegt gewoon ijskoud dat de gifinjecties meer levens hebben gered dan geeist. Waartegen hebben de gifinjecties dan gewerkt? Tegen een pathogeen waar geen zuiver isolaat van is en dus niet bestaat???? Kom op nou zeg, wie is er hier nou knettergek?

bureau logic
bureau logic
1 jaar geleden

voor zover ik kan begrijpen zijn deze organisaties allemaal betaald uit belasting geld en dus is het ONZE data, dus kom op, het is al betaald……..

Ron
Ron
1 jaar geleden

Toch vraag ik me af of het wel echt waar is dat Lareb moet betalen om gegeven te krijgen van RIVM. Misschien voor die meneer Cees (die alles onderzoekt) eens kijken waar dat in feite staat dat er betaald moet worden. Lijken voor mij maffiapraktijken.

Anthony Broomfield
Anthony Broomfield
1 jaar geleden

Het is de eerste keer dat ik hoor dat een overheidsinstantie de overheidsinstantie moet betalen die overheidsstatistieken voor gegevens samenstelt; dit is een gek geworden kapitalisme. Of is de ONS tegenwoordig een particuliere organisatie met winstoogmerk?
In dat geval is het een zeer gevaarlijke situatie om een particulier bedrijf de volledige controle over de nationale statistieken te laten overnemen… en deze zaak is een duidelijke illustratie van dat feit.

Bas
Bas
1 jaar geleden

Pffff, iets met roze olifant.

Nog niet!
Nog niet!
1 jaar geleden

Van de Kant in de sloot.

Vvl
Vvl
1 jaar geleden

Het is zeer frustrerend opdrachten te moeten krijgen van mensen die totaal geen kaas van gegeten hebben of van mensen die tegen betaling tot alles in staat zijn. 🤮

Snappie007
Snappie007
1 jaar geleden

Dat de waarheid boven tafel komt, zal nog jaren duren. Dat wist ik al maar dan leven de geprikte mensen niet meer.

Back to top button
69
0
We lezen graag je reactie!x