Er is geen sprake van een pandemie of epidemie, zei arts Elke de Klerk op 10-10-2020 tijdens een bijeenkomst van de World Doctors Alliance in Berlijn. Ze zei ook dat corona niet langer thuishoort op de A-lijst van ziektes. “We weten nu dat het een normaal griepvirus is, en het griepvirus staat niet op de A-lijst.”
Ze vraagt zich af waarom kinderen mondkapjes op school moeten dragen terwijl er geen pandemie heerst. “Er is geen reden voor paniek. Er ontstaat paniek vanwege de PCR-tests, die een fout-positieve uitslag geven. 89 tot 94 procent van de uitslagen is fout-positief, de rest is fout-negatief. Ze testen niet op Covid-19.” De arts benadrukte dat we niet moeten kijken naar de testuitslagen, maar naar de klinieken.
87.000 verpleegkundigen willen het coronavaccin niet
“We beginnen ook een rechtszaak tegen de Nederlandse overheid,” zei De Klerk, toevoegende dat ze contact heeft met een hele grote groep artsen en verpleegkundigen. “We hebben contact met 87.000 verpleegkundigen die het coronavaccin niet willen.”
De persoon die na haar aan het woord komt in onderstaand filmpje is de Ierse professor Dolores Cahill. Zij is immunoloog en moleculair bioloog.
“Geweldig krachtig en hoopvol statement van dr. Elke de Klerk,” reageert Stefan Noordhoek.
OMG this will be worldwide news pic.twitter.com/V3p2lpgvpC
— Eat love Pray (@EatlovePray11) October 15, 2020
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Stemmen gaan van Trump naar Harris door ‘fout’: ‘Verkiezingsfraude hangt als een donkere wolk in de lucht’
Gideon van Meijeren waarschuwt: hiermee zijn alle hobbels op de weg naar totalitarisme weggenomen
DNA-fragment van poepbacterie aangetroffen in Pfizer-batch: ‘De gevolgen? Ik heb werkelijk geen idee’
Vaccinonderzoeker spreekt zich uit zodat ze ‘weer rustig kan slapen’
Mysterie: Sandy Hook-slachtoffer sterft (opnieuw) in Pakistan
Interview met ex-overheidsfunctionaris doet veel stof opwaaien: ‘Dit gaf mij de rillingen’
Voeren we geen klap meer uit bij een basisinkomen? Dit onderzoek geeft het antwoord en laat zien wat er gebeurt
Primeur voor Nederland: eerste supermarkt zonder verpakkingen
Verpleegster luidt noodklok over vaccineren: ‘Dit is echt schokkend’