Van de honderdduizenden meldingen van vliegende schotels en UFO’s is 95 procent gemakkelijk te verklaren. Wat moeten we met de overige 5 procent?
Ruimtevaartwetenschapper Coen Vermeeren van de TU Delft verdiepte zich in buitenaards leven en bekent: “UFO’s bestaan.” Wetenschap 24 had met hem een studiogesprek.
Er wordt onder meer ingegaan op de lezingen die Vermeeren gaf over UFO’s, de media-aandacht die hij de afgelopen tijd kreeg en de vraag of UFO’s buitenaards zijn. Presentatie: Pieter van der Wielen.
Bron: Wetenschap24.nl
Gerelateerd:
- ‘Waarom wordt het UFO-onderwerp zo geridiculiseerd?’
- ‘Geef dwarse denkers de ruimte’
- Bijval voor wetenschapper die bestaan UFO’s erkent
- De UFO van Soesterberg (video)
- De Telegraaf: ‘UFO’s bestaan!’
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Robert De Niro en Robert F. Kennedy junior bieden 100.000 dollar voor bewijs dat vaccins veilig zijn
BBB voorkomt automatische goedkeuring WHO-gezondheidsregels, kabinet wijst voorgestelde wijzigingen af
Geschiedenis Monsanto ontsierd door talrijke schandalen (video)
SETI-project Kepler vangt eerste signalen op
Debat over klimaatverandering op BBC: “Hoe meer CO2, hoe beter”
‘Megalomane’ techbedrijven lanceren censuuraanval op Forum voor Democratie: ‘Onacceptabel!’
‘Zwitserse Stonehenge’ ontdekt op de bodem van meer. Dit is een sensationele vondst
Leeft Adolf Hitler nog steeds? Hij bouwde al vliegende schotels, kent hij ook het geheim van ‘eeuwig’ leven?
Dit zijn de (geheime) plannen van de VN en Kissinger rond bevolkingsbeheersing: ‘Het is nog lang niet gedaan