Binnenland

Aanklacht tegen alle leden van het kabinet: ‘Ze gaan komen, de tribunalen’

Help ons door deze informatie met kennissen op je social netwerk te delen!

PVV-voorman Geert Wilders vindt dat het kabinet zich schuldig heeft gemaakt aan een ambtsmisdrijf door lang te wachten met maatregelen om te voorkomen dat nog meer mensen door de armoedegrens zakken.

Tijdens de Algemene Politieke Beschouwingen in de Kamer zei hij dat de Hoge Raad zich hierover moet buigen. In artikel 20 van de Grondwet staat dat de bestaanszekerheid van de bevolking ‘voorwerp van zorg der overheid’ is.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

(Video verwijderd? Klik hier...)

Eerste aanzet

Volgens Wilders heeft het kabinet die taak verwaarloosd door maandenlang niets te doen aan onder andere de torenhoge energierekening. Hij is van mening dat het kabinet beleid voert waarvan zij weet dat het strijdig is met de Grondwet.

“Ik vind dat het kabinet zich voor die wandaden moet verantwoorden bij de Hoge Raad,” zei Wilders, die een aanklacht heeft ingediend tegen alle leden van het kabinet.

Het Enschedese oud-raadslid Erwin Versteeg twittert: “Ze gaan komen, de tribunalen. Nu een aanklacht wegens ambtsmisbruik ingediend tegen het zittende kabinet door Wilders. Deze aanklacht is enkel de eerste aanzet.”

Commotie

FVD-Kamerlid Pepijn van Houwelingen deelde zijn tweet. In november vorig jaar ontstond commotie in de Tweede Kamer toen Van Houwelingen tegen D66-Kamerlid Sjoerd Sjoerdsma zei ‘uw tijd komt nog wel. Want er komen tribunalen’. Sjoerdsma voelde zich ‘bedreigd’ door die opmerking.

In de Kamer werd het woord tribunaal vervolgens in de ban gedaan.

Interessant

Vond je deze info waardevol?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.8 185 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

151 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Danny
Danny
3 jaren geleden

Wanneer laten politici eens meer zien dan alleen wat dreigende taal?
Of moet het daarbij blijven? Want ze hebben tenslotte allemaal trouw gezworen aan de koning.
Dus misschien is dit een hoop theater en niets meer…

Annette
Annette
3 jaren geleden

Zou DIT dan eindelijk de lang verwachte ommekeer betekenen?

IK weet het nog zo net niet.

Uiteindelijk is dat zootje ongeregeld, dat zich REGERING noemt, tot nu toe overal mee weggekomen.

En dan: de Hoge Raad. De gasten die daar in zitten, zijn hoogstwaarschijnlijk ook de puppets van het World Economic Forum.

Met andere woorden: wordt er überhaupt nog getoetst aan de Grondwet? Volgens mijn bescheiden mening hebben ze die hele Grondwet allang bij het grof vuil gezet.

Maar…. één ding is zeker. Thierry Baudet heeft gisteren in de Tweede Kamer absoluut een BOM laten exploderen, met zo’n effect, dat de rookwolken voorlopig nog niet verdwenen zijn.

Ik moet heel eerlijk zeggen, dat ik het in eerste instantie niet zo’n slimme zet vond, maar na verder onderzoek, denk ik daar NU totaal anders over.

Hij heeft niets anders gedaan dan de beerput geopend. En DAT is een absolute meesterzet.

Maar ja…. er zijn maar heel weinig ECHT intelligente mensen in zowel de regering als de tweede kamer. En zoals ik ernaar kijk, behoren die intelligente mensen tot de partij Forum voor Democratie.

Eigenlijk valt nu ook alles op zijn plaats. Namelijk de ECHTE reden waarom die Sigrid Kaag, die compleet niets, maar dan ook niets met ons, Nederlanders, heeft, daar op die plek is gezet. Nota bene, een soort van “vrouwelijke” James Bond, maar dan een kwaadaardige variant daarop.

En even terugkomend op het verhaal van Johan Derksen: niets anders dan het aanzetten tot haat en wij weten allemaal hoe dat indertijd met Pim Fortuyn is afgelopen.

En die opmerking over Raisa Blommesteijn en Arletta Adriani: deze fantastische vrouwen “blonde snollen” noemen. Sorry hoor, maar dat is echt tien bruggen te ver.

Ik vraag mij werkelijk af, hoe ze daar bij de NPO DAT onder het tapijt gaan schuiven.

adriana
adriana
3 jaren geleden

dikke pluim voor meneer wilders ik had hem op twitter gezegd dat hij aangifte tegen ze moest doen voor hun misdaden thanks wilders laat ze maar voelen wat mensen ook voelen onschuldige mensen gaan dood aan zpo giftspuit en dan nog cris na crisis ik ben echt boos verrietig deze lui gaan te ver de vaccindoden hebben ook nabestaanden

Ali
Ali
3 jaren geleden

het is 8 graden in Amsterdam en je kunt de kachel niet aansteken. Das al genoeg reden om die hufters achter slot en grendel te krijgen, dan nog aansturen op een derde wereld oorlog die niet de onze is. Om maar te zwijgen van de lockdowns en verplichte vaxxen wat gifspuiten bleken te zijn. WAAR zijn de 1700 kinderen gebleven? Pakken met geld aan het buitenland geven, terwijl de eigen bevolking naar de voedselbank moet, de zorg helemaal uitkleden terwijl er steeds meer zieken komen van de covid shots……

Edo Timmermans
Edo Timmermans
3 jaren geleden

Het huidige kabinet smeekt haast om een burgeroorlog met dit idiote beleid.
Ieder individu heeft de vrije keuze: sta je aan de goede of aan de foute kant van de geschiedenis?
Mensen die tot nu toe hebben meegelopen met de waanzin kunnen nog steeds zeggen ’tot hier en niet verder’ en daar ook naar handelen. Ook politici, journalisten, artsen en AIVD-medewerkers die tot nu toe onethisch bezig waren hebben nog de kans om het boetekleed aan te trekken en om vervolgens te helpen de waarheid naar buiten te brengen, maar er is niet veel tijd meer om die keuze nog te maken.
Het uur van de waarheid nadert snel.

Oleehop
Oleehop
3 jaren geleden

Agh… Corruptie ten top. Het hele justitie apparaat is door en door verrot. Je zal eerst alle rechters moeten vervangen door eerlijke rechters als die nog bestaan.

geert
geert
3 jaren geleden

Jammer genoeg mag de Nederlandse rechter niet toetsen aan de grondwet.

Vlinder
Vlinder
3 jaren geleden

👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍!

H.J.
H.J.
3 jaren geleden

Inderdaad laat dit gehele Rutte Kartel zich maar verdedigen, waar is de Nederlandse democratie gebleven.
Neem het voorbeeld van gisteravond, weglopen als regering is een dikke middelvinger richting kiezers op de oppositie.
Weg met die leugenaars.

Björn
Björn
3 jaren geleden

Dit doet me heel hard denken als wat de democraten roepen over Trump. De walls are closing in.
Dit wordt al jaren geroepen en nog steeds hebben ze niets tegen hem.
Dit komt dan van een andere kant maar is het zelfde verhaal.
tribunalen ze gaan gestraft worden!
Dit wordt hier al jaren geroepen sinds het begin van heel deze Corona hoax en nu jaren verder is er nog steeds niets veranderd of effectief gedaan buiten wat geroep.
Ondertussen maken overheiden over heel de wereld zich klaar om opnieuw iedereen te dwingen naar de gifspuiten en binnenkort weer mensen uit te sluiten.
Als het zo warm wordt dan hadden ze al lang het schip verlaten of een toontje lager gezongen.
Deze politiekers en corrupte vaccine promoters zijn lafaards die gaan echt wel vluchten zodra ze voelen dat ze in gevaar zijn.
De enige die vlucht op dit moment is Anthony Fauci en dat is in Amerika en is zelfs nu aan het proberen via de media om woorden te verdraaien omdat hij daadwerkelijk bang is.
Hier in Belgie laten ze zelfs Mark Van Ranst en de andere promoters nog steeds mensen bang maken zoals Fauci deed in Amerika en in Nederland net het zelfde verhaal met hun eigen promoters.
Ik wil resultaten zien voordat ik dit geloof.
Hoe vaak hebben we al niet verhalen zien verschijnen over tribunalen zonder echt resultaat te zien?
Is er al ergens in de wereld iemand veroordeeld voor deze corona hoax of voor deze gifspuiten?

wolfje168
wolfje168
3 jaren geleden

Er staat dit volk nog wat te wachten.

René
René
3 jaren geleden

Het volk zal het zelf moeten oplossen.

Locke
Locke
3 jaren geleden

Werd ook tijd dat die vernietigers ter verantwoording worden geroepen, wat zich hier de laatste 30 jaar heeft afgespeeld is met geen pen meer te beschrijven, vergeet niet dat zijn wel jaren die een mens is ontnomen uit zijn leven door die roversbende, je behoeft alleen maar in een willekeurig centrum te kijken wat je ziet is het failliet van jaren moedwillig beleid.
Gamen om door een level te komen, niet doorhebbend dat het gelijk is aan het eigen leven.

Adriana
Adriana
3 jaren geleden

het koningshuis is onbetaalbaar

Adriana
Adriana
3 jaren geleden

het koningshuis is nutteloos en duur

Adriana
Adriana
3 jaren geleden

weten jullie nog

Klimaatmeisje autoloze zondagen allemaal zogenaamde nuttige maatregels nut geweest

Adriana
Adriana
3 jaren geleden

laten willem en maxima de termostaat maar lager zetten en wat personeel ontslaan of nog beter in argentininie gaan wonen

jan de wit
jan de wit
3 jaren geleden

Hehe alsof de rechters geen wef lovers zijn

Lest best Vergezicht
Lest best Vergezicht
3 jaren geleden

Hij zat eerst een beetje om zich heen te kijken en af te wachten, en ja hoor, toen er enkele slangen weg kronkelden, kwam Schwabberend liegeheersbeestje ook in de bibberende benen.
Tjonge, wat sprak daar een daadkracht uit. (NIET DUS)
Hier zag heel Nederland de ruggengraad van Liegeheersbeest.
Goed zo, Thierry !
Laat nu deze beelden de mensen maar beroeren en wakker maken.
En laat al die aangiftes maar zitten.
Bereik je niets mee, dan alleen maar het etiket van zielig persoon.
Thierry, ga uit van eigen kracht, daar heb je geen WEFFertjes voor nodig van het OM etc.
Een onnavolgbare meesterzet, Chapeau!

Ernst gluipers
Ernst gluipers
3 jaren geleden

Wat me ook vreselijk irriteert: vlgns mij bijna geen woord over het ijzersterke betoog dat Wilders in de Kamer hield in de MSM.
Vervolgens gebruiken ze wel het relletje rond Baudet als uitgebreide bliksemafleider om het niet daarover te hoeven hebben, met natuurlijk Pissnor Hunnebedbouwer Derksen voorop.
Iedere keer hetzelfde: machiavellistische afleidingstactieken….

Jhonny
Jhonny
3 jaren geleden

Ze zijn incompetentes en volledige ontgeschikt de ministers en de volk moet lijden. Terug vragen de salarissen van deze incompetentes met straf.

Spooked
Spooked
3 jaren geleden

Heel mooi gesproken door Wilders, maar zijn rol werd toch ook duidelijk: even nog de Moslim-haat aanwakkeren (bah!) en voorstander zijn van dit energieplafond, waardoor mensen afhankelijk gemaakt worden van de overheid. Beter is om dan de energiebelasting af te schaffen maar de ware oplossing is kerncentrales bouwen. Het hele gebeuren is zo fake. Nog heel even en de mensen zijn compleet afhankelijk gemaakt van de overheid, exact volgens plan. Daarna gaan ze regels invoeren, wel braaf gehoorzamen anders krijg je geen financiële hulp, net zoals ze met de kinderbijslag doen in Australie, wel eerst spuitjes in je kind zetten he!

Niet bang
Niet bang
3 jaren geleden

Volksvertegenwoordigers horen er te zijn voor het volk. Bravo, FvD, Pvv, Bbb,BVnl.en soms de SP, SGP. De rest zit er om een globalistische agenda door te drukken en ze denken ook dat ze goed bezig zijn! De 4de industrialisatie. Alles voor de economie, de zogenaamde betere mens met een chip in je lichaam. De groene agenda is ook grof geld verdienen. Ik mis de menselijke maat op dit moment. We kunnen zo niet doorgaan anders gaan we naar de filistijnen. Toch met z’n allen gaan consuminderen. Ik ben al begonnen. U ook? Een mens heeft niet zoveel nodig aan spullen en vertier.Te veel, is alleen maar opschepperij, of vluchtgedrag. Wees een luisterend oor voor de medemens en ga eens van jezelf houden!

dna
dna
3 jaren geleden

Politici en politie van het lage koniningshuis en multinationals hou op met jullie toneel. De waarheid is volgens hun een complottheorie. Ze zijn de meest smerige levensvormen die ooit hebben bestaan.

Juultje
Juultje
3 jaren geleden

Een regering heeft de plicht, de bevolking in hun eerste levensbehoefte te voorzien, alvorens andere zaken te financieren. Laat staan een oorlog die NIET de onze is! Wat hier gebeurd is in strijd met de Europese rechten van de mens en inderdaad een misdrijf

semper amici
semper amici
3 jaren geleden

De angst voor het woord is kleiner dan opgeroepen worden voor het tribunaal!

Joost
Joost
3 jaren geleden

Onze bestuurders gaan om met mensen die al eerder regeringen omver hebben geworpen en niet vies zijn van oorlogen.
https://www.youtube.com/watch?v=pplHPSb10dI

Bezorgde burger
Bezorgde burger
3 jaren geleden

Mens zal tegen mens opstaan ( wat de bedoeling is van de elite ) en koninkrijk zal tegen koninkrijk opstaan ( land tegen land) zei Jezus Christus in Mattheus.
Met andere woorden : chaos.

Is dat niet wat de elite wil uitlokken. Zijn dat niet de woorden die Swab zei : er moet onrust ontstaan bij de bevolking, zodat wij een eerlijker systeem kunnen aanbieden 🙈🙈. En de mensen zullen het nieuwe ( valse sinistere ) systeem met blijde handen ontvangen…

Zijn we niet in de laatste dagen waar Jezus ons voor waarschuwde … ??

We gaan het zien : staat veel te gebeuren. Maar er is hoop ! Stel u in het goede kamp 🎊👑⚔️

john
john
3 jaren geleden

Ze laten ons in de kou zitten en het interesseert ze niet laat ze maar komen met die tribunalen

totaljoy
totaljoy
3 jaren geleden

HOEVEEL AANKLACHTEN MOETEN ER WORDEN INGEDIEND VOORDAT DIT KABINET DOOR HEEFT DAT ZE OP EEN DOODLOPEND SPOOR ZITTEN.

Steve Schaisse
Steve Schaisse
3 jaren geleden

Die wat gisteren wegliepen dat zijn de zwaarste misdadigers, ze hadden beter rechtstreeks afgevoerd kunnen worden naar de EBi (extra beveilgde inrichting) !

K.j.j
K.j.j
3 jaren geleden

De Storm begint !!

L.Bakker
L.Bakker
3 jaren geleden

De WEF is een maligne kanker gezwel, jullie denken dat door het “opruimen” van deze WEF marionetten ( ministers) het allemaal weer goed zal komen? Heel de wereld is inmiddels geïnfecteerd met het WEF virus.Je zal niet alleen het maligne gezwel moeten uitsnijden, maar ook ruim daar omheen. Anders woekert het gezwel weer gewoon door. Met andere woorden, niet alleen ministers moeten weg, ook de ambtenaren, maar ook de kleinere ambtenaren, al die lui werken voor het WEF. Niet alleen hier, maar in al die “besmette” landen, een ware opgaaf. Of we dat redden? Alleen een zeer kundig chirurg kan een maligne kankergezwel de baas. Anders heb ik weinig hoop voor de patient.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
3 jaren geleden

Vindt Wilders ook iets van de medisch onnodige “vaccins”?

“Vaccins” die ze ons elk half jaar willen inspuiten. In Canada zelfs elke 3 maanden.

De prik souteneur voormalig minister van volks”gezondheid” en gen veranderende prikzaken heeft naar verluidt ingekocht tot 2028.

Dus de wanbestuurders weten dat de pandemie tot die datum duurt althans blijft gehandhaaft.

Hij mag dan wel een aanklacht indienen maar de Nederlandse justitie is door en door aangetast door de WEF rot.

Wilders weet ook wel dat die zogenaamde vaccins een samenhangend onderdeel zijn van het grotere plan great reset waarin de bevolking en samenleving met opzet gesloopt wordt.

Pandemie by design, energie tekort by design, voedsel schaarste by design, stikstof problemen by design, verdwenen kinderen by design, immigratie problematiek by design en een oorlog in Oekraïne by design.

Een oorlog waarvan de grote leugenaar met geen actieve herrinering zegt dat het ook onze oorlog is. Wat denkt deze moreel ontspoorde achterbakse psychopaat wel niet wie hij is.

Het is erg om te zien dat in het straatbeeld hier en daar uitgestoken Oekraïne vlaggen hangen.

Mijn lieve hemel wat worden deze verloren zielen bedonderd. Je mag ervan uitgaan dat de Oekraïne vlag uitstekers ook allemaal hun 5 gratis prikken gehaald hebben.

Poetin is nu op grote schaal aan het mobiliseren. Bedankt wersters vuil politiek WEF gajes.

Alles met het zogenaamde “democrtatische” westen (ook een leugen) in de hoofdrol.

Pieter
Pieter
3 jaren geleden

Blijkbaar weet Wilders nog niet dat de rechtspraak en Trias Politica ook al lang dood is. Het wordt dus een ‘wassen neus proces’ met die D66 krullenbol van de Raad van State en Willem zal z’n rug ook niet rechten.

Pieter van Leeuwen
Pieter van Leeuwen
3 jaren geleden

Die Wilders zit in het team.
‘Zij willen een volksopstand ‘en wel een die gierend uit de klauw loopt’.
En dan komt de cabal met een oplossing, en de schapen zeggen dank je wel.

Prometheus
Prometheus
3 jaren geleden

Als er tribunalen komen, zullen het volkstribunalen zijn. Wij hebben geen constitutioneel hof, dus zal er langs die weg nooit iets komen.

Bulletsforfreedom
Bulletsforfreedom
3 jaren geleden

Geert Wilders, dat typetje dat ook al met een keppeltje aan de klaagmuur in Israel stond?? Hahaha jongens toch… ze noemen dat Controlled Opposition. Hij gaat helemaal niets doen. Het VOLK moet dit oplossen… Iranian style!

charlie
charlie
3 jaren geleden

op weg naar wereld regering bestaande uit de daadwerkelijke daders hegeliaanse dialectiek

Lekker
Lekker
3 jaren geleden

Hoevaak gaan we nog lezen dat er tribunalen komen?

Never.
Never.
3 jaren geleden

Aanklachten, tribunalen en gevangenisstraffen.
Geen woorden, maar daden zingen ze in Rotterdam.
Ik wacht op de daden.
Dit hele zittende kabinet moet achter de tralies verdwijnen.
De burgers moeten opstaan om dit te bewerkstelligen.
Ook onze rechters zijn corrupt tot op het bot.
Daar hoeven we niets van te verwachten.
We krijgen dan showprocessen, die op niets uitdraaiien.
Ze zingen in koor: “WEF, WEF, WEF, WEF”.

ad boogers
ad boogers
3 jaren geleden

Deze politieke criminelen zijn ongrijpbaar voor de wet, daar hebben ze wel voor gezorgd. Ze hebben die wetten zelf geschreven. Vandaar dat het beter is als er tribunalen komen, met als richtlijnen de grondwet, het internationaal recht en de universele rechten van de mens.

Laatste Harmonicaan
Laatste Harmonicaan
3 jaren geleden

Lekker makkelijk, neuzelen over tribunalen. Die tribunalen hadden al gestart moeten zijn…

Jack Schlangen
Jack Schlangen
3 jaren geleden

De rechtsspraak is corrupt, die staat net zoals de msm media(leugenkast en fabeltjeskrant) onder controle vd Bilderberg Group, Rotschilds en Rockefellers. Dus zulke aangifte heeft weinig kans van slagen.

Helmi
Helmi
3 jaren geleden

Het zal worden verwirpen, de macht in Nederland is door en door slecht, inclusief de rechtelijke macht. Ik heb er geen vertrouwen in, net zo als in de kabinet.

nico
nico
3 jaren geleden

Uhm , klimaat,klimaat ,klimaat mensen wordt bang prikken, prikken eerst de 60 plussers dan vanaf 12 jaar . De misleidende angstcampagnes zijn al weer opgestart , mensen trap er toch niet in.Allemaal kneus schwab onzin. Kaag zal haar groep denkers wel weer benaderen na de aanvaring met baudet.

Redneck
Redneck
3 jaren geleden

Dat is mooie actie van Wilders, maar ik heb er weinig vertrouwen in. De reden hiervoor is simpel de rechtstaat is ook doordrenkt met WEF, de afgelopen 2 jaar is gebleken dat als dit kabinet iets niet zint dat dezelfde dag een uitspraak van een lagere rechter werd terug gedraaid denk maar aan de avondklok en uitspraken die allemaal ten gunste waren van die milieuclubjes. Die uitspraken kwam dit kabinet goed uit want dan konden ze zich daar achter verschuilen en hun plannen gewoon doorzetten. De president van de Hoge Raad werd in 2020 aangesteld, wel in een opvallende periode. Gezien waar de politieke voorkeur van veel rechters ligt, denk ik dat het met de Hoge raad niet anders zal zijn. Verwacht ook niet te veel van een tribunaal want die in Neurenberg werden alleen de mensen berecht die ze niet konden gebruiken. De mensen die ze wel konden gebruiken werden daar nooit berecht. Denk maar aan namen als Kurt Waldheim en Werner von Braun.

salvar
salvar
3 jaren geleden

we moeten het echt zelf gaan doen, dit snijdt geen hout.

de mensen hebben toch laten zien op prinsjes dag dat ze het niet leuk vonden en het moet een beetje harder worden , zodat ze vanzelf opgeven.

maar ik kan me vergissen en dat het toch gaat gebeuren , wie weet.

Albatros
Albatros
3 jaren geleden

ik denk het niet die tribunalen wie is minister van justitie en veiligheid daar moet je naar kijken die laat het niet gebeuren we leven niet meer in recht staat.

Tom
Tom
3 jaren geleden

Het is eigenlijk niet het verwaarlozen van een taak, het is het bewust veroorzaken dat mensen door het bestaansminimum heen gaan door mee te doen met de sancties.

Malion
Malion
3 jaren geleden

Het woord TRIBUNAAL of TRIBUNALEN moeten vanaf vandaag weer uit de kast gehaal worden, de kast staat op knappen, het is klaar met alle vuiligheid weg te stoppen, het is zo enorm aan het stinken dat de opruimingsdienst (tribunaal) dit nu moet aanpakken.

Gene
Gene
3 jaren geleden

“bestaanszekerheid van de bevolking ‘voorwerp van zorg der overheid’ is.” Wel is dan een ‘Universeel Basis Inkomen’ het doel van deze interventie? Waarom géén klachten gebaseerd op de depopulatie-spuiten? Dit is allemaal show beste mensen, het echte ‘hete hangijzer’ durven ze niet aanpakken!

Kans
Kans
3 jaren geleden

ha eindelijk, het einde van het “ Swabisme “ weg met dat zooitje ongeregeld, oppakken en berechten, dit mag niet zo doorgaan, het hele land storten zij bewust in chaos, het is ongelooflijk dat al die schapen nog steeds niets door hebben, ongelooflijk wat een land wat een minkukels !

BackBurger
BackBurger
3 jaren geleden

Geert Wilders begint steeds meer op een fluffer te lijken.

Ina Koning
Ina Koning
3 jaren geleden

Het lijkt ook allemaal theater want voor dat de debatten begonnen schudde Rutte iedereen lachend en amicaal de hand, ook Wilders en Wilders lachte precies zo terug.

Ron
Ron
3 jaren geleden

Met de D66 rechters, zie ik het somber in.

Havermout
Havermout
3 jaren geleden

Wilders, de PVV, is de meest inefficiënte politicus/partij. Met zoveel zetels heeft hij echt niets bereikt. Een stem op de PVV is een verloren stem.
Stemmen vind ik sowieso zinloos. Je versterkt daarmee alleen een corrupt systeem, vind ik.

Gandalph
Gandalph
3 jaren geleden

Wettelijk kansloos. Ze moeten er naar streven, het is een inspanningsplicht. Deze aangifte heeft echt geen kans van slagen. Ik had het graag anders gezien. Daarnaast heeft het partij kartel echt totaal niks te vrezen van D66 rechters.

Joop Visser
Joop Visser
3 jaren geleden

Rutte declareerde dat de Ukraineoorlog ook onze oorlog is. Rusland gaat volgende week echt beginnen. Volgend jaar oorlogsnoodtoestand. Helaas geen verkiezingen.

Hamalagerecht
Hamalagerecht
3 jaren geleden

Weg met dit onkundig kabinet en we moeten terug naar de gulden munt dat was veel beter!
We zijn beduveld door dit gedrogt en Kaag/Rutte/ernst/Jaap/Hugo moeten voor het gerecht komen!
Weg met democratie is al nu nog het geldverslindende Koningshuis schandalig wat gaat hier van uit? Niets!

Grens
Grens
3 jaren geleden

Het kabinet heeft dat dik en dik verdiend.
Met al dat kwaad wat het kabinet creëert is het een oprechte zaak dat alle leden van het kabinet terecht komen te staan.

charlie
charlie
3 jaren geleden

The world is a stage shakespear : er komt een tribunaal ja maar niet in deze wereld ! en maar weinigen hebben de advocaat aangenomen

charlie
charlie
3 jaren geleden

En de grondwet is gewijzigd sinds 1983 , nederland is geen koninkrijk maar staat in N,Y ingeschreven als corporatie een dode entiteit waar niemand aansprakelijk is dan het papier waarop het geschreven staat

Maakt niet uit
Maakt niet uit
3 jaren geleden

Mensen worden wakker en wakkerder. Het zogenaamde oppositie theater van de slaapkamers moet daarom ook steeds overtuigende worden gespeeld. Er komen echt geen tribunalen. Wilders zat op prinsjesdag naast zijn “vijand” nazi Paul Rosenmoller. Wie gaat er naast zijn vijand zitten bij een “plechtigheid”. Het is een grote familie. De regering is een bedrijf met Rutte en de koning aan de leiding. Er is geen oppositie, er is geen links, er is geen rechts. Dat moet de bevolking denken zodat ze het gevoel krijgen dat er wat te stemmen en te kiezen valt. Wij zullen echt zelf moeten op staan.

Pieternella
Pieternella
3 jaren geleden

Misdadigers voelen zich altijd bedreigd door de waarheid, dat ze misschien niet eens door hebben dat ze aan het afglijden zijn richting misdaden. Ik bedoel, het ging gelijk al mis met die 1,5 meter; er had gedegen onderzoek tegenover moeten staan en overleg in de Kamer, zogenaamd omdat er een noodtoestand zou zijn. Maar er vielen helemaal geen mensen om. Het werd gebracht als een bevel, een bevel die onze bewegingsvrijheid aantastte, onze mensenrechten. Daarom was dat al een misdaad.

mark
mark
3 jaren geleden

eindelijk

Lange Fries
Lange Fries
3 jaren geleden

Wat ik zou willen weten is wat is ze geboden? Wat hebben ze gekregen? Dan wel, waarmee zijn ze gechanteerd?

Barry Hoogerwaard
Barry Hoogerwaard
3 jaren geleden

Trubinaal

Rene
Rene
3 jaren geleden

Naar een tribunaal dat dacht je toch zelf niet .dit kabinet heeft steun uit Brussel

dit is een euro kabinet . Maar het zou wel heel lekker zijn als dit nazi gedrag stopt
Het motto is NEDERLAND ADEMT WEER. Laat je horen .

Back to top button
151
0
We lezen graag je reactie!x