Mens en Dier

Bizarre onthullingen rond Obama: ‘Dit is de grootste misdaad uit de Amerikaanse geschiedenis’

Help mee door deze informatie met je kennissen op je socials te delen!

Tucker Carlson publiceert woensdag een interview met Larry Sinclair, die claimt dat hij in 1999 drugs heeft gebruikt en seks heeft gehad met Barack Obama.

In het interview beweert Sinclair dat hij 250 dollar aan Obama gaf om cocaïne te kopen. Hij zegt ook dat hij kon merken dat het niet de eerste keer was dat de toenmalige staatssenator seks had met een man.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/10/nfn-donatie-2.png

Tijdens de presidentsverkiezingen van 2008, die Obama won, begon Sinclair zich voor het eerst uit te spreken. Dat deed hij onder meer tijdens een persconferentie, waarna hij werd aangehouden wegens een uitstaand arrestatiebevel.

Zijn vrouw is een kerel

Dat gebeurde nadat enkele liberale bloggers die Obama steunden de politie hadden getipt. Meer dan een decennium werd Sinclair alleen serieus genomen door de zogenaamde ‘complotdenkers’.

De aankondiging van het interview maakt veel los. “Barack Obama is homoseksueel en zijn vrouw is een kerel,” reageert schrijver Brenden Dilley.

‘Topje’ van de ijsberg

Oud-generaal Mike Flynn noemt de leugens en misleiding tijdens het presidentschap van Barack Obama de grootste misdaad uit de Amerikaanse geschiedenis.

Het interview met Sinclair is slechts het ‘topje’ van de ijsberg, benadrukt Flynn. “Als je begrijpt wat ik bedoel.”

Interessant

Vond je deze info waardevol?
Deel het met vrienden op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.7 187 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

95 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
M M
M M
2 jaren geleden

Het gaat nu snel, afwachten wat de rest van de onthullingen zullen zijn tijdens het proces. Obama, het volgende doel staat nu in de belangstelling. Michelle Obama oftewel Michael Lavaughn Robinson is een tranny. Dit gaat al een tijdje online. Joan Rivers(actrice) die het o.a. heeft exposed is een paar maanden later onder verdachte omstandigheden om het leven gekomen. Nu kan niets de onthullingen stoppen. Haal de popcorn 😉

Rose
Rose
2 jaren geleden

Tja drugs, wapens, gender, pedofielen, klimaat beïnvloeding, verkeerde propaganda, covid en vaccinvergif, inpakken voor een prikje van huizen of gratis stelen van verbrande gronden met militaire bescherming , drugsvelden bvb in Afghanistan met US militairen ……moet er nog zand zijn???

ludo
ludo
2 jaren geleden

allemaal water onder de brug!
kan en zal nooit bewezen worden en één iemand zal nooit de boot doen kantelen!

Gerard
Gerard
2 jaren geleden

Obama is een homo, zijn ‘vrouw’ is een tranny en ‘hun kinderen’ zijn geadopteerd…

Nounou, is dat echt zo’n grote misdaad?? Dat ze erover (denken te moeten) liegen is meer een sociaal maatschappelijk ‘probleem’, niet een staatsgevaarlijke situatie waar de 3e WO voor moet worden gestreden, toch?

Anja Heij
Anja Heij
2 jaren geleden

Dat Obama homo is, eigenlijk niet eens Barack Obama heet, en dat zijn ‘vrouw’ geen vrouw is, kan mij niet zoveel schelen. Zijn veronderstelde connecties met zaken als Pizzagate, moord op zijn kok en moord op andere homo’s in zijn omgeving, dat is belangrijker om boven water te komen. Verder schijnt hij in het oortje van de namaak-Biden te spreken, dus ja, een heleboel popcorn alstublieft.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
2 jaren geleden

Obama is niet alleen homoseksueel (wat overigens geen misdaad is behalve als je dit kost wat kost verzwijgt voor miljoenen Amerikanen die op je gaan stemmen) en Michel Obama is een transgender.

In de USA ligt dit geheim al vele jaren op straat alleen de politiek correcte NPO die in alles mee heult met de Amerikaanse deepstate AKA de democratische oude KKK partij heeft er nooit aandacht aan besteedt.

Kortom Obama is een CIA asset perfect gechroomed en geselecteerd voor zijn job de USA te ondermijnen t.b.v. de NWO en heeft nauwe banden met de weathermen underground. Dat is een oude marxistische ondergrondse beweging die niet terug deinsden aanslagen te plegen.

Obama is de Manchurian Candidate en is op dit moment bezig aan zijn derde termijn achter de coulissen. Niemand geloofd toch dat pedo Joe Biden de klus zelf klaart.

Anne
Anne
2 jaren geleden

Eindelijk, de deksel springt los van de beerput, een hele, diepe en duistere beerput, moge het snel en hard gaan zodat iedereen wakker wordt en geen cent meer neerlegt voor deze oplichters der mensheid

laura
laura
2 jaren geleden

Michelle is a dude. Obama heeft zich meermaals missproken toen hij Michelle Michael noemde. En er zijn wel meer verdokken transmensen. Al eens een foto gezien van Kissingers vrouw?. Die kan het niet meer wegsteken want hoe ouder transmensen worden hoe minder ze het kunnen camoufleren. Ook in de showbis zitten er genoeg verdoken transies.

John
John
2 jaren geleden

Sex is geslachtsgemeenschap dit is sodomie of slaan ze soms de penissen tegen elkaar. Obama is een sodomiet en zijn “vrouw” is een kerel. Is al lang bekend.

Locke
Locke
2 jaren geleden

Diezelfde heeft over dit continent heel wat terreurshit gebracht, daar plukken we nu de vruchten van, het is wachten op het shit hits the Fan moment. Die zit nog steeds in de kelder orders uit te delen aan Bidet.

Eelke Piers
Eelke Piers
2 jaren geleden

Vergeleken met het Pizzagateschandaal is dit maar een dagelijkse zonden

dirk
dirk
2 jaren geleden

Afleiding

Pureblood
Pureblood
2 jaren geleden

Die zullen ze wel snel gezelfmoord ergens vinden.

Slivovits
Slivovits
2 jaren geleden

De bijnaam van Michelle is Big Mike

Mark
Mark
2 jaren geleden

Barack Obama is een Jezuïet en werd in Chicago getraind door de Jezuïet Greg Galluzzo. De Jezuïeten doen in het geheim alles wat God verboden heeft, dus dat Barack Obama homoseksueel is klinkt aannemelijk.

Michelle Obama ziet er gewoon uit als een vrouw. Dus dat deel van het verhaal lijkt mij niet waar.

Piet
Piet
2 jaren geleden

Wat een rotte leugenachtige kop heeft die vent toch…

Sardo
Sardo
2 jaren geleden

Alle narigheid in de wereld is en wordt veroorzaakt door die duivelse yankee.
En niet alleen door Obama.

Ga de historie maar na.
De yankee is duivelsgebroed.
En ze moeten oprotten uit de EU.

Marianna
Marianna
2 jaren geleden

toch vind ik deze uitspraken niet nodig.
het kan mij niet schelen met wie iemand sex heeft, als het maar niet met kinderen gebeurt.

Piet
Piet
2 jaren geleden

Wat een rottigheid zit er toch in de wereld. Zoveel rottigheid dat nu stap voor stap naar buiten komt. En dat blijkbaars vooral in de “hogere” sferen, waar het klootjesvolk tegenaan kijkt. Nog rotter dan rot.
Die rottigheid zit diep in elke laag van de maatschappij en velen worden gedekt door lieden uit hetzelfde cluppie.
Als een gewone burger dit zou flikken, dan zat ie allang op water en brood in de cel. Maar ja, de elite kliek….

H.R. van der Veen
H.R. van der Veen
2 jaren geleden

Het blijken allemaal stuk voor stuk smeerlappen te zijn en een menselijk moreel te hebben van een duitse bunker.

Tom Poes.
Tom Poes.
2 jaren geleden

Niets is wat het lijkt, niets is wat het schijnt.

Lotus
Lotus
2 jaren geleden

In aantal filmpjes is te horen hoe Obama per ongeluk Michael zegt i.p.v. Michelle en snel herstelt. Ik dacht dat het zo langzamerhand ‘een publieke geheim’ is inz. Obama. Waarom komt hij niet gewoon uit de kast en Michael, excuus Michelle een travestiet is, tenslotte hebben ze nu ook een travestiete/transgender, wat dan ook, assistent secretary for health, Admiral Rachel Levine die zich sterk maakt voor geslachtsverandering vanaf 12 jaar dacht ik.
https://www.dailymail.co.uk/news/article-12321933/Transgender-Assistant-Secretary-Health-Rachel-Levine-claims-children-wrong-puberty-argues-gender-affirming-care-kids-evidence-based-despite-critics.html

Trouwens laatst zag ik bij Redacted een bekende social media transgender die 32 operaties onderging en nu waarschuwt hij iedereen wat er aan de hand is, Oli London, hij schreef een boek Gender madness en zijn strijd om kinderen te beschermen.

https://youtu.be/k9Vd_IzEeRg?feature=shared

Vlinder
Vlinder
2 jaren geleden

Ik krijg toch sterk de indruk waarom alle politieke leiders een ernstig verkeerd ego hebben en desastreuze plannen hebben hoe de wereld er uit moet zien door het gebruik van zwaar verboden drugsgebruik. Dat soort drugsverslaafden zijn allemaal behept met bizarre ideeën en worden daardoor zwaar psychopatisch. Voor mij iniedergeval nou niet zo leuk om daar gezellig popcorn bij te smullen.

malion
malion
2 jaren geleden

Het aftakelen van de perverse beroemde mensen is begonnen of de waarheid drijft naar boven. Zijn de meeste mensen nou werkelijk zo simpel dat ze nu nog niets doorhebben. Perversiteit is er altijd al geweest maar nu schamen ze zich er helemaal niet meer voor.

Je begint bij de kinderen om het normaal te maken, ouders die er op deze manier mee omgaan sporen ook niet, en leerkrachten zijn al veel langer gehersenspoeld.

Wat het leven van Obama betreft, is al van kind voorbestemd geweest om President te woorden met alle gehersenspoelde drama’s erbij, alle klokkenluiders die nog leven vertellen hun verhalen nu, en die het vroeger vertelt hebben daarvan rollen nu alle geheime dossiers uit de kasten, geen stoppen meer aan.
Reken maar dat daar heel hard aan gewerkt is door mensen die met behulp van hun innerlijke Bronkrachten dit hebben laten gebeuren. Niets komt van niets doen.

Gggl
Gggl
2 jaren geleden

Kan niet begrijpen dat mensen hier van schrikken, ia alang bekend dat deze man homo is en dat zijn ( vrouw) een kerel is.
Alleen de schappen slapen nog zoals altijd .!!

Liegebeest
Liegebeest
2 jaren geleden

Obama is a niet in America geboren, dus Kan helemaal nooit president Worden. B is geronseld door de weatherman terrorist en groep die marxistisch communist en zijn die in amerika over Allen en aanslagen hebben gepleegd met dodelijke afloop. En ongetwijfeld weer een false flag zijn van de Cia. Je moet natuurlijk wel je eigen vijanden creeren om je eigen bestaansrecht te be houden.

Marcel
Marcel
2 jaren geleden

Het hele ambtenaren apparaat, inclusief CIA en FBI staat achter Obama. Wordt lastig om daartegen te vechten.
Alles zal naar het supreme court moeten, waar wel capabele, eerlijke mensen de meerderheid hebben.
Of die “generaal” moet een coupe plegen met zijn vriendjes.
Maar dat gebeurt ook niet.

tray de pum
tray de pum
2 jaren geleden

Maakt mij niet uit,al kruipt hij op een ezel,het gaat over z,n beleid,en mocht het waar wezen wat sinclair zegt,dan is het een mooi waswijf en uit op money,bah wat een afknappert!!!

Julia
Julia
2 jaren geleden

Obama is niet meer dan een oorlogsmisdadiger. Lees de geschiedenis over Obama de president die hier werd vereerd maar eens. Hij kwam met de belofte een eind te maken aan het oorlog voeren. Het liep anders. Onder geen enkele Amerikaanse president is zo lang oorlog gevoerd als onder Barack Obama.

Jack Schlangen
Jack Schlangen
2 jaren geleden

Dat Obama een homo zou zijn en zijn vrouw transseksueel is niet relevant. Dat Obama onderdeel is vd Amerikaanse Deepstate is wel relevant.

Nog niet!
Nog niet!
2 jaren geleden

Te zwak!. Ik zie alleen een topje maar zeker nog geen ijsberg.
We wachten erop. Wel duidelijk is dat we met een groot acteur te maken hebben.
Voordat hij vrede had gemaakt kreeg hij al de Nobelprijs voor de vrede. Heel vreemd.
Daarna ging hij door met oorlog voeren. Maar in Nederland prijst men hem nog steeds met de door hem gemaakte vrede. Blind en gelovig!

Harrie
Harrie
2 jaren geleden

Het enige dat mij verontrust is dat Obama Biden bestuurt en dus aan het hoofd staat van een tiranniek geworden staat die politieke tegenstanders vervolgt.

Droogrek
Droogrek
2 jaren geleden

Wat een aap! Zou mijn moeder 40 jaar geleden zeggen. Toen het nog mocht…

Edwin
Edwin
2 jaren geleden

Jemig hoe vaak moet ik het nog zeggen. De man heet Barry Soetoro en niet Barack Obama! Vraag Andrew Bassiago er maar naar.

Edwin
Edwin
2 jaren geleden

Zijn sexueele geaardheid is geen probleem ware het niet dat hij al jaren een show opvoert en alles zo nep is als maar kan van zijn geboorte tot nu. Vraag Andrew Bassiago nog maar eens. Presidentskandidaten worden al jaren opgeleid en gemaakt.

Yvonne
Yvonne
2 jaren geleden

Dan is hij toch met Michael getrouwd vóórdat huwelijken tussen dezelfde geslachten waren toegestaan?
Dan kan er nog een strafbaar feit aan de lange lijst worden toegevoegd.
Of misschien zijn ze helemaal niet getrouwd, dat kan natuurlijk ook.
Maar dat ‘Michelle’ een kerel is dat is zo klaar als een klontje, er is bewijs te over. Bah bah.

johan
johan
2 jaren geleden

Obama heeft meer bommen geworpen dan verteld is in in de MSM.
MSM naar Obama = super cool en heel democratisch.
De lijdedende slachtoffers van zijn beleid weten beter!

Ivo
Ivo
2 jaren geleden

Hè hè, eindelijk, Barack en Michael Obama, genoeg filmpjes te zien van hem/haar als zijnde een vent.

Gosse
Gosse
2 jaren geleden

Dankzij de hulp van misdadiger G. Soros is deze non-valeur tot twee keer toe president geweest. Heeft in die 8 jaar niets gepresteerd van enige importantie, dan alleen oorlog voeren en honderdduizenden Syriërs de dood in jagen. Afgezien dat er met zijn geboorte papieren gerotzooid is en dat hij zoizo geen president had kunnen worden, blijkt hij nu ook nog homoseksueel te zijn en is hij “getrouwd” met een omgebouwde man. Stelletje viezerikken.

Schapenkop
Schapenkop
2 jaren geleden

Volgens ook Soetoro/Obama’s heilige overtuiging zal de zeespiegel 7 meter stijgen.
Hij koopt wel heel dicht bij zee een paar miljoenen pandjes. !!!
???
Oftewel ook zo’n betaalde klimaatoplichter…

Anne
Anne
2 jaren geleden

Waar kan ik de link naar het interview vinden?

Geus
Geus
2 jaren geleden

Ideaal op de buhne de WEF plannetjes ondersteunen voor het moooie EU NaVO of ander NGO baantje straks. Alleen privejets verbieden gaat m opbreken Die mogen van Schwab juust wel… anders komt niemand naar Davo$

Tom Poes.
Tom Poes.
2 jaren geleden

Obama=Barry Soetoroe. Vervalst geboortebewijs. Moet ik nog meer zeggen dan.

novy
novy
2 jaren geleden

En Obama is ook geen werkelijke Amerikaan, maar in feite nog steeds een Indonesiër!!!!

C.J van der Nagel
C.J van der Nagel
2 jaren geleden

Wie wist het nog niet, Maar als de MSM niks meld ???? volg USA die Trump gaat ons redden. Valt de USA …….en wij moeten in een controle staat gaan leven………onze kinderen….dat mogen wij ze niet aandoen.

Pieter1
Pieter1
2 jaren geleden

Schandaal na schandaal en er wordt niemand opgepakt. Onze vrijheid van meningsuiting is met een wet afgenomen. Men staat weer klaar om dodelijk spuiten te gaan geven. Frauduleuze verkiezingen staan voor de deur. Financieel worden we totaal uitgekleed. En het enige wat wij hebben is, trust the plan en vertrouwen hebben in the white heads en naar god bidden. (alle drie nog nooit gezien 🙂

Anna
Anna
2 jaren geleden

De verhalen worden steeds gekker in de wereld. Maar waar rook is, is vuur…… en dit moest natuurlijk in de grote doofpot…… maar eerlijkheid komt altijd bovendrijven……

Back to top button
95
0
We lezen graag je reactie!x