
Astronomen hebben vijftig nieuwe planeten buiten ons zonnestelsel ontdekt. Ze zijn waargenomen met een extreem gevoelig meetapparaat van de Europese Zuidelijke Sterrenwacht in Chili.
Zestien van de ontdekte exoplaneten hebben een samenstelling die lijkt op die van de aarde. Eén cirkelt rond zijn ster in de zogeheten leefbare zone, wat betekent dat er leven mogelijk is.
Astronomen hopen binnen afzienbare tijd in staat te zijn om tekenen van leven te zien bij exoplaneten, bijvoorbeeld de aanwezigheid van zuurstof. Inmiddels zijn er bijna 600 planeten buiten ons zonnestelsel ontdekt.
Bron: NOS.nl
Mainstream media spoelen laatste stukje geloofwaardigheid door de wc. Kijk wat voor onzin ze bedacht hebben
Advocaat: ik reisde fysiek terug in de tijd
“Invoering van basisinkomen is een kwestie van tijd”
‘Pas op voor desinformatie verspreid door wappies als Mark Rutte’
Wybren van Haga stapt naar rechter om ‘corona-doofpot-strategie’: ‘Volstrekt absurd’
De Jonge bevestigt hier dat gevaccineerden anderen kunnen besmetten: ‘Wordt steeds maller’
De Epstein-lijst: wat de media compleet onderbelicht laten
Cannabis heeft een breed scala aan antikankereffecten. Deze Duitse wetenschappers doorbreken het taboe
5000 jaar oude piramide gesloopt door Peruaanse bouwbedrijven