De EU subsidieert met vele miljoenen het optreden van travestieten en transgenders op kleuterscholen. De VN heeft een document uitgebracht dat seks met kinderen wil legaliseren en dat het verwijderen van de geslachtsorganen van kinderen moet toestaan. Dat zegt Europarlementariër Marcel de Graaff (FVD) in een videoboodschap.
“Waarom moeten kinderen op school en daarbuiten geconfronteerd worden met transgenders, met een omgebouwde man of vrouw? Wat moet een kleuter met een als vrouw verklede man? Waarom zou een kind geleerd moeten worden hoe het orale seks moet geven, zoals het lesmateriaal Lentekriebels doet?” vraagt De Graaff zich hardop af.
Dit draait niet om het opvoeden of voorlichten van een kind. Het kind is voor deze volwassenen die seksualiteit en seks met kinderen nastreven slechts een instrument. Hoe het kind hierdoor beschadigd wordt, is totaal onbelangrijk, benadrukt het Europarlementslid.
Falend geweten
“Er is iets fundamenteel mis met de mensen in organisaties, overheden en internationale instellingen wanneer deze de legalisering, de acceptatie van seks met kinderen nastreven, wanneer deze seks met kinderen zelfs met miljoenen subsidies willen bevorderen of seksualisering van kinderen willen afdwingen.”
Deze pedofilie-nastrevende mensen missen de normale geestelijke ontwikkeling van een volwassene. Een gezonde volwassene streeft naar bescherming, leiding en begeleiding van het kind in het volle bewustzijn van de beperkingen die aan de leeftijd van het kind gebonden zijn, aldus De Graaff.
“Deze volwassenen met een falend geweten zijn totaal ongevoelig voor het lijden dat kinderen wordt aangedaan door seks met volwassenen, door geslachtsverminking of door misvorming van de eigen biologische identiteit,” voegt hij toe.
Totaal onacceptabel
Het is totaal onacceptabel dat dergelijke geestelijk beschadigde mensen leiding geven aan organisaties, overheden of instituten, die bepalen hoe de maatschappij eruitziet, en dat zij de ontwikkeling van een kind misbruiken om de eigen misvormde lusten naar kinderseks te rechtvaardigen, vindt de Europarlementariër.
“Ouders moeten hun verantwoordelijkheid nemen en zich keren tegen deze seksualisering van hun kinderen en tegen deze confrontatie met travestieten en transgenders,” stelt De Graaff.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.




Uitspraken Roland Pierik wekken irritatie: ‘Het is weer zover, niet-medici met een mening over vaccinatie’
Bernie Sanders belooft dat hij informatie over aliens zal vrijgeven als hij wint. Heeft hij toegang?
Commerciële hersenchip goedgekeurd: wat staat er op het spel voor de mensheid?
Regering over onderzoek naar oversterfte: bekijk het maar
Planten zien, voelen, ruiken, horen en proeven
Recordaantal mysterieuze signalen uit de ruimte opgepikt. Zoeken aliens contact?
In een oud landhuis is iets vreemds vastgelegd. Is dit de geest van een kind?
Onze democratie verkeert in een crisis. Kijk en huiver
Antidepressiva werken niet en dokters moeten patiënten ervan afhelpen. Deze arts laat geen spaan heel van veelbesproken onderzoek