Op internet is een wel heel vreemd reclamespotje verschenen. Wat heeft de Illuminati te maken met de waterproblematiek?
In een satirische video van de organisatie water.org, die bedoeld is om stil te staan bij de waterproblematiek, steken actrice Olivia Wilde, rockster Bono en ondernemer Richard Branson de draak met de Illuminati.
De actie werd twee jaar geleden bedacht door de Amerikaanse acteur Matt Damon. Hij kondigde begin dit jaar tijdens een geënsceneerde persconferentie aan dat hij in toiletstaking wilde gaan. Hij zou niet letterlijk elk toiletbezoek weigeren, maar wilde met deze opvallende uitspraak de aandacht vestigen op schoon water in de wereld.
“Het toilet heeft het leven gered van miljoenen mensen, daarom hebben we nog meer toiletten nodig,” zei hij. Hij voegde toe dat hij daarom geen toiletbezoeken meer zal plannen zolang niet iedereen over schoon water en de nodige sanitaire voorzieningen beschikt.
Ontwikkelingsfonds
Naast water.org doen ook Google, een aantal sociale netwerksites en Hollywood mee aan het initiatief. Damon vroeg zich af hoe hij kon helpen om de aandacht te vestigen op dit probleem, aldus directeur van water.org Chevenee Reavis. Dat is hem nu in ieder geval gelukt.
Of het initiatief ook daadwerkelijk zal leiden tot meer sanitaire voorzieningen en schoon drinkwater blijft nog maar de vraag. Zo blijkt het Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria, een ontwikkelingsfonds dat wordt gesteund door celebrities als Bono, te worden geplaagd door fraude en corruptie. Zo’n twee derde van de donaties verdween in eigen zak en een groot deel van de medicijnen werd verhandeld op de zwarte markt, zo ontdekte persbureau AP in 2011.
Bono lijkt de woede van de vele donateurs alweer te zijn vergeten. Hij zal zich nu ook zeker niet populair maken bij een andere grote groep mensen. Zolang de donaties blijven binnenstromen en genoeg mensen de andere kant opkijken, lijkt er geen vuiltje aan de lucht te zijn.
Bron: YouTube/water
Gerelateerd:
- ‘Alles is doorgestoken kaart’
- Vergeet Scientology, maak kennis met de Ordo Templi Orientis
- Rapper moest ‘offer brengen voor Illuminati in ruil voor roem’
- ‘Almere is een bolwerk van vrijmetselaars’
- Rechtbankstukken: schietpartij Aurora werk van politiechef en Illuminati
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






FBI-document bevat informatie over lichamen van aliens, ruimteschepen en planeet
Water: het grote mysterie (video)
Nieuwe partij Omtzigt gefileerd: ‘Het is allemaal toneelspel’
‘Wandelend wonder’ genas dankzij cannabisolie van kanker. In dit tv-interview doet ze haar verhaal
RIVM moet van de rechter modellen, aannames en data openbaar maken: ‘We komen er wel’
VN neemt het op voor terreurorganisatie Antifa: ‘Totaal van het padje, opheffen!’
Als in het najaar de lockdowns weer terugkomen, zijn de rechten van ongevaccineerden ‘allesbehalve zeker’
Jurist over vervolging Gideon van Meijeren door OM: ‘Absurde stap’
Succesvol zijn zit in je brein