
De emotionele uitspraken van de 16-jarige Greta Thunberg over klimaatverandering op de klimaattop in New York gingen viral op social media. De mainstream media zetten de tiener neer als een held.
Het was allemaal in scène gezet. Het meisje is een actrice en heeft ervaring met het voorlezen van een script. Ze heeft zelfs een eigen IMDb-pagina. Het staat er letterlijk: ‘actrice’.
Wolter Berends schreef eerder voor website Novini hoe Greta naar voren werd geschoven en hoe deze hele show jaren geleden al is voorbereid:
De misvatting begint al eerder. Namelijk bij de veronderstelling dat de Fridays for Future-beweging door de jonge Zweedse in het leven zou zijn geroepen. Dat klopt niet, het plan is een paar jaar ouder. Terwijl de mediahype rond Greta Thunberg in 2018 losbarstte, hield de Plant for the Planet Foundation drie jaar eerder in Bonn reeds een mondiale jongerentop. Een uitkomst van deze bijeenkomst is op de website climastrike.net te vinden, waar het heet: “Op de Global Youth Summit in mei 2015 hebben we het idee van een mondiale schoolstaking voor klimaatbescherming bedacht.” Het duurde vervolgens drie jaar tot de mensen op de achtergrond Greta Thunberg als de geschikte woordvoerster gevonden hadden, om haar vervolgens het auteurschap van het idee voor de schoolstakingen toe te schrijven.
Cabal
Plant-for-the-Planet is een organisatie die kinderen hersenspoelt en verandert in activisten.
De stichting werkt samen met de Avina Foundation, de Club van Rome en het Global Marshall Plan.
Avina wordt gefinancierd door de Rockefeller Foundation en de Club van Rome is een cabal van de wereldelite en grote zakenmagnaten.
De club publiceerde in 1972 een rapport getiteld ‘The Limits to Growth’, waarin wordt voorgesteld om de bevolking terug te dringen als manier om de planeet te redden.
Twijfelachtig onderzoek
De Club van Rome is in 1968 opgericht tijdens een bijeenkomst in het huis van Rockefeller in Bellagio, Italië.
De bijeenkomst was georganiseerd door Aurelio Peccei, een Italiaanse industrieel die naar eigen zeggen wereldvrede wilde bereiken door middel van een Nieuwe Wereldorde, schrijft Derek Willis.
Onlangs publiceerde de organisatie een nieuw rapport getiteld ‘The Club of Rome: Climate Emergency Plan’, gebaseerd op twijfelachtig onderzoek van het VN-klimaatpanel IPCC.
In het rapport wordt gesteld dat de bevolking moet worden teruggedrongen en dat miljarden mensen moeten verarmen.
Strot
De organisatie stelt dat economische groei niet meer dan één procent mag bedragen.
Het German Marshall Fund is een denktank die in 1972 is opgericht, op de 25e verjaardag van het Marshallplan.
De organisatie zet vol in op klimaatverandering en pleit voor draconische maatregelen.
De wereldelite haalt alles uit de kast om de klimaatagenda door onze strot te duwen. Zelfs het uitbuiten van kinderen wordt daarbij niet geschuwd.
ze moet hoognodig haar scholgeld terughalen, blijkbaar heeft ze nog niks gelerd?
Het verminken van de kinderen door de Verenigde Naties.
Geeft aan dat de wet er niet is om kinderen te beschermen.
Want de wet werkt niet bij dit soort wangedrag door de elite.
Daarom hebben we hoogopgeleide activisten en laagopgeleide boeit het niet omdat ze wellicht beter weten.
ze kan aardig goed acteren vooral de gefakte emotie Ze lijkt zo uit een Stephen King film te zijn uit gelopen