
De Witte Helmen, de aan terroristen gelinkte club die jarenlang gesponsord werd door de Nederlandse overheid en die in ons land onderdak krijgt, hebben toegegeven gifgasaanvallen in scène te hebben gezet in Syrië. Dat blijkt uit een nieuwe studie die is voorgelegd aan de Verenigde Naties.
Tenminste 40 van deze Witte Helmen hebben gezegd dat ze chemische aanvallen ensceneerden om een wraakaanval op de Syrische overheid uit te lokken.
Tijdens de nepaanvallen werden vaak acteurs ingezet, die veelal in armoede leefden en op deze manier wat geld konden verdienen om voedsel te kopen voor hun familie.
Tandpasta
Zo vertelde een vrouw dat ze van de Witte Helmen een wit laken kreeg. Ze kreeg vervolgens de opdracht om zich in het laken te wikkelen en roerloos op de grond te gaan liggen.
De vrouw moest ook haar mond vullen met tandpasta zodat het leek alsof ze was vergiftigd met een zenuwgas.
Een man vertelde dat hij moest doen alsof hij dood was terwijl de Witte Helmen filmden hoe hij naar het ziekenhuis werd gebracht.
En in de stad Douma, waar vorig jaar een gifgasaanval zou hebben plaatsgevonden, kregen kinderen snoep aangeboden. In ruil daarvoor moesten ze op camera doen alsof ze ziek waren.
Geen spoor
Vlak na de vermeende aanval deed One America News Network onderzoek op locatie.
In het ziekenhuis waar de slachtoffers zouden zijn behandeld was geen spoor te bekennen van een gifgasaanval.
De artsen zeiden dat niemand in het ziekenhuis was behandeld voor vergiftiging en dat niemand was gestorven op de dag dat de aanval zou hebben plaatsgevonden.
BBC-producent
De Organisatie voor het Verbod op Chemische Wapens (OPCW) beweerde dat de Syrische president Assad verantwoordelijk is voor het vergassen van zijn eigen burgers.
De OPCW gaf daarbij toe dat het bewijs hiervoor was aangeleverd door leden van terreurorganisaties.
Eerder dit jaar bevestigde een BBC-producent na gesprekken met Witte Helmen dat de gifgasaanval in Douma in scène was gezet.
Bekijk de reportage hieronder:
[OANN]
Niet meer dansen met Janssen: ‘Schandalige en onnodige aanscherping van de coronamaatregelen’
Minister Kuipers openbaart data met batchnummers van vaccins en gerelateerde bijwerkingen niet
Bill Gates: ‘Jullie zullen pijn nog jaren voelen, dit is pas het begin’
Vrouw vertelt over de gruwelen die ze meemaakte toen ze op haar 6e aan een elitepedonetwerk werd verkocht
Kaag zegt dat Oekraïne ‘honderden miljarden’ nodig heeft: ‘Waanzin!’
‘Spoedwet kan Eerste Kamer buitenspel zetten: Ongehoord en gevaarlijk’
Zweedse parlementskandidaat strijdt tegen chemtrails
1000 jaar oude ‘buitenaardse’ schedel gevonden op kerkhof
Arts: corona moet per direct van de lijst A-ziekten worden gehaald