Marnix Kolder (43) werd afgelopen zomer tijdens het sporten getroffen door een herseninfarct, zo gaf de oud-voetballer van Go Ahead Eagles aan in gesprek met RTV Noord.
“Op de eerste dag van de zomervakantie heb ik een herseninfarct gehad. Dat was wel even schrikken,” aldus Kolder. “Sinds een maand ben ik weer aardig hersteld en ben ik in de gelukkige omstandigheid dat ik weer op het voetbalveld kan staan.”
Geschokt en verbijsterd
Op de CT-scan was een bloedpropje in zijn hoofd te zien.
In juni overleed Kees Vierhouten, grootaandeelhouder van Go Ahead Eagles, plotseling aan een hartinfarct. “Geschokt en verbijsterd heeft Go Ahead Eagles dit nieuws ontvangen,” reageerde de club.
Dit gaat niet goed
In 2023 overleed de graag geziene Go Ahead Eagles-supporter Erwin Morsman plotseling en onverwacht. Hij kreeg een heftige longbloeding. “Dit gaat niet goed,” riep hij nog.
In 2021 overleed voormalig Go Ahead Eagles-speler Michel Lage Venterink plotseling in zijn slaap. Hij werd slechts 49 jaar. In het Twentse amateurvoetbal en in Oldenzaal in het bijzonder werd met verbijstering gereageerd op het zeer plotselinge overlijden van Lage Venterink.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.






Wat is er aan de hand in Israël en Palestina? ‘Dit is echt een raadsel’
Costa Rica sluit dierentuinen en bevrijdt alle dieren die in gevangenschap worden gehouden
EU-coronafonds: ‘Nederland krijgt NIETS, Italië 27,4 miljard!’
FEMA-medewerker die op Ground Zero was: “Bewijs dat Amerikaanse overheid betrokken was bij 9/11”
Pas op: De alternatieve media worden GEKAAPT
Kamervragen over ‘laffe intimidatiepogingen van de staat’ om huisarts de mond te snoeren
Minister Fleur Agema laat rechtszaken tegen opgejaagde artsen gewoon doorgaan: ‘Wat een blamage!’
Eerste Britse astronaut: ‘Intelligent buitenaards leven bestaat’
Reeks dramatische gebeurtenissen in Brazilië: ‘Dit is het keerpunt’