Mens en Dier

Trump benoemt oorlogscrimineel Tony Blair tot lid van ‘Vredesraad’ Gaza

Help anderen door deze info met jouw vrienden op je social netwerk te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

De Britse oud-premier Tony Blair wordt genoemd in het Amerikaanse vredesplan voor Gaza. Zelf noemde hij dat voorstel ‘moedig en slim’. Blair bedankte president Trump voor zijn leiderschap, vastberadenheid en toewijding.

Het Witte Huis maakte het vredesvoorstel maandag openbaar. Het is de bedoeling dat een internationaal orgaan toezicht gaat houden op het dagelijks bestuur van Gaza.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Die zogeheten ‘Board of Peace’ wordt geleid en voorgezeten door president Trump. Ook Blair maakt deel uit van de vredesraad, kondigde hij aan.

Bloeddeal

Eerder bleek uit een memo van het Witte Huis dat Tony Blair in 2002 al zijn onvoorwaardelijke steun voor de Irakoorlog had betuigd aan de VS, hoewel toenmalig president George W. Bush het land pas een jaar later binnenviel.

De leiders spraken een jaar voor de invasie af om het land binnen te vallen. Ondertussen vertelde Blair aan zijn kiezers dat hij op zoek was naar een diplomatieke oplossing. “We stellen geen militair ingrijpen voor,” zei Blair, terwijl hij de ‘bloeddeal’ op dat moment al had gesloten.

Vastberaden

Saillant detail: de memo werd gevonden op de privéserver van Hillary Clinton, die haar mails op de server openbaar moest maken. In de geheime memo stelt Blair voor om het volk ervan te overtuigen dat Saddam Hoessein over massavernietigingswapens beschikt, wat niet het geval bleek te zijn.

Zuid-Afrikaanse experts die toegang kregen tot Irak troffen geen massavernietigingswapens aan. Toenmalig president van Zuid-Afrika Thabo Mbeki probeerde Blair en Bush ervan te overtuigen af te zien van de invasie, maar zij waren vastberaden om het land binnen te vallen.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vind je deze informatie belangrijk?
Deel het met iedereen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.8 43 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

40 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Mart
Mart
6 maanden geleden

Volgens mij wil Trump iedereen gek maken, hij heeft altijd minstens 5 dubbele bodems, dus afwachten maar weer, alles komt goed.

Henny
Henny
6 maanden geleden

Blaar en zijn zoon zitten achter het digitale banksysteem. Miljarden gaan daar in om.
Hij is van het WEF de gluiperd.

Marcow
Marcow
6 maanden geleden

Het is een groote gekkenhuis op aarde.

Ron Swart
Ron Swart
6 maanden geleden

Oorlogscrimineel Tony Blair is in juni 2022 op Garterday geïnstalleerd als ridder in de orde van de kousenband (1348), ondanks dat ruim een miljoen Britten een digitale petitie hebben ondertekend waarin de toenmalige koningin Elizabeth II werd verzocht hiervan af te zien.
Een saillant detail is dat Blairs vrouw, Cherie Booth afstamt vd persoon die president Abraham Lincoln op 15.04.1865 in het Ford Theatre in Washington DC heeft vermoord.

Annemarie
Annemarie
6 maanden geleden

De man is onnavolgbaar!

Robb
Robb
6 maanden geleden

De grootste gestoorde Der Aarde, zijn toch wel mensen die door Macht de smerigste dingen uithalen,ze denken vrede te bereiken,maar meestal werkt het averechts, en creëren ze juist daarmee het tegenover gestelde van wat ze willen bereiken,kan.ook.niet anders,Gestoortheid kan nooit en te nimmer een harmonie en evenwicht bereiken omdat hun gestoortheid een onevenwichtig balans is en daarmee een onevenwichtig resultaat bereiken en meer spanningen ermee veroorzaken en gestoorheid leiden vele leiders onder

Dirk
Dirk
6 maanden geleden

Follow the leader, leader, leader. Follow the leader! Het is je allemaal in kop gedrukt en je had het niet eens door.

Joost
Joost
6 maanden geleden

Ja, maar, tRusT tHe pLan. We worden zo verschrikkelijk in de maling genomen.

Prieelvogel
Prieelvogel
6 maanden geleden

Allemaal Anglo Saksische masons. Dit verbaast me niks. De wegbereiders van de antichrist.

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
6 maanden geleden

Blair en Bush jr kindermoordenaars die de doodstraf horen te krijgen.

Dubito
Dubito
6 maanden geleden

Blair weet dingen…..

Geurtje
Geurtje
6 maanden geleden

Wat zegt dit over Trump?

deze
deze
6 maanden geleden

Het is de nep Trump
1 van de 3 fakes, de middelste is de real Donald, tevens de langste..

Ron
Ron
6 maanden geleden

Tony Blair een gepatenteerde leugenaar, oorlogsmisdadiger en moordenaar. Satanist Trump kiest zijn medestanders en doet zich voor als God.

roro 237
roro 237
6 maanden geleden

Trump de sloophamer van de VS.

Kans
Kans
6 maanden geleden

Dat hele zooitje wat bovenin zit over de hele wereld, spelen een leuk spelletje ten koste van de gewone burger, ze horen allemaal bij elkaar, verdeel en heers van de elite all over the world en wij zijn de schapen die er niet toe doen, en dat klopt ook, als je om je heen kijkt dan weet je genoeg, wij gaan hier nooit iets aan veranderen mits wij ons organiseren maaaaarrrrrrrr, dan is er wel weer een infiltrant die zich om laat kopen en het is weer einde verhaal, dussssssss, we zijn gewoon de lul, nog 5 jaar en dan leven wij in een gevangenis waar je nooit meer uitkomt, mag je werkdagen maken van 15 uur voor niets, das dan een mooi slaven bestaan, ik verheug mij er al op !! 🎼🎶🎶🎶🎶🎶🎶🏴‍☠️🏴‍☠️🎶🎶🎼🎼👀👀👀👀👀🤖🤖🤖🤖🤖🤖🤖🏦🏦🏦🏦🏦🏦🏦🥶🥶🥶🥶🥶🥶🥶

hans
hans
6 maanden geleden

De Duivel met Be-elzebub uitdrijven, maar dan net andersom.

Dwd
Dwd
6 maanden geleden

Its a big club and you ain’t in it.

Tom Poes
Tom Poes
6 maanden geleden

Welke Trump, is nu de echte..? Ik vertrouw deze man, dus helemaal niet meer. De ene dag, zegt hij zus, de andere dag zo. Neen, hij is niet “de verlosser”, zoals velen hem zagen, ook hij is dus net als de anderen, XI van China, en Poetin van Rusland, volkomen ONBETROUWBAAR , naar mijn mening.

de leugen regeert
de leugen regeert
6 maanden geleden

Tony Blaar en Zoon alle bij Gluipers van het ergste soort en Donald Trump probeert ieder ëén gek te maken we leven echt in de omgekeerde waarheid wereld vol van leugens en bedrog

yvja
yvja
6 maanden geleden

Waarom stelde Trump dan nu weer dit over Tony leugenaar Blait he????

Jack
Jack
6 maanden geleden

Trump kan goed toneel spelen, maar de nuchter denkende mens kijkt inmiddels dwars door hem heen.

Politiek is alleen bedoeld om het gepeupel eindeloos aan het lijntje te houden.
Intussen gaat alles gewoon verder.

Jack Schlangen
Jack Schlangen
6 maanden geleden

Op deze manier kan Trump niet alleen controle uitoefenen op het zionistisch naziregime in Israhel, maar ook op de Angelsaksen(het VK), welken weer verbonden zijn met de Rotschilds en het financieel machtscentrum de City of London.

OATV
OATV
6 maanden geleden

Blanke klootzak.
Heeft ie nog slaven?

salvar
salvar
6 maanden geleden

het carrousel blijft draaien.

Proud 2 b wappie
Proud 2 b wappie
6 maanden geleden

Trump is een crimineel

Aswien
Aswien
6 maanden geleden

En zo komt hij steeds dichterbij de nobelprijs voor vrede. Iets waarvan wij al jaren weten dat hij deze gaat krijgen!

Anneke
Anneke
6 maanden geleden

Trump, satans laaste trompet?

Back to top button
40
0
We lezen graag je reactie!x