In zijn boek ‘The Real Anthony Fauci’ heeft Robert F. Kennedy jr. het over Event 201, een pandemie-simulatie in oktober 2019 in New York. De bijeenkomst werd gefinancierd door Bill Gates, het World Economic Forum en het Chinese centrum voor ziektecontrole en -preventie.
De media waren vertegenwoordigd, evenals de grote farmaceutische bedrijven. Ook Avril Haines, de nationale inlichtingendirecteur, was aanwezig. Eerder was ze onderdirecteur van de CIA.
Bekijk de video:
RFK Jr Asks Why Bill Gates & the CIA Were Hosting Event 201 Together in 2019
“You have in New York City Bill Gates hosting a coronavirus pandemic simulation. His co-host is Avril Haines, the Deputy Director of the CIA. What is the CIA doing at a public health forum? They don’t… pic.twitter.com/MrQ4Mv1cxP
— Chief Nerd (@TheChiefNerd) December 22, 2024
(Video verwijderd? Klik hier...)
Staatsgrepen
Toen ze bij de CIA zat, liet Haines de marteltapes van Abu Ghraib en Guantanamo Bay verdwijnen.
“Waarom zit de topspion van president Biden bij een pandemie-simulatie?” vroeg Kennedy jr. eerder in een interview met The Epoch Times. “Wat heeft de CIA te zoeken bij een pandemie-simulatie?”
“Het is geen gezondheidsagentschap,” vervolgde hij. “Het is een agentschap dat staatsgrepen pleegt.”
Totalitaire controle
De simulatie had betrekking op de uitbraak van een coronavirus waarbij binnen 18 maanden 65 miljoen mensen zouden overlijden. Twee maanden later werd de wereld geconfronteerd met een corona-uitbraak. Kennedy jr. wees erop dat het virus in oktober 2019 al circuleerde.
In New York werd niet gesproken over de volksgezondheid, maar over het aangrijpen van de pandemie om totalitaire controle af te dwingen. Het eerste wat ze deden, was het inperken van de vrijheid van meningsuiting, aldus Kennedy jr.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





‘De beerput van het Lareb en het ministerie van VWS is nog veel dieper dan gedacht en nog lang niet leeg’
Indiase rapper maakt gehakt van Unilever: “Ruim je rotzooi op”
Ursula von der Leyen en haar virusvrienden spoelden 750 miljard door het putje en niemand weet waar het gebleven is
Advies Hoge Raad: veroordeling van Willem Engel voor oproep om te demonstreren tijdens corona is onjuist
Zwitserse oud-bankier ‘doet boekje open over onzichtbare macht Bilderberggroep’
Trump-regime blijft terreurgroep IS steunen. Schrijver en columnist onthult waarom de bevrijding van Syrië zo moeizaam verloopt
De Jonge beschuldigd van machtsspelletjes: ‘Covidmaatregelen ook in het najaar nog nodig’
“Vrije energietechnologie bestaat al, maar wordt doelbewust onder de pet gehouden”
De leugen begint te stinken. Baudet onthult hoe het kabinet Rutte jarenlang heeft gelogen over burgerdoden Irak