In de Australische deelstaat Zuid-Australië staan nieuwe coronaregels op til. Die vervangen de huidige noodwet, zei premier Peter Malinauskas. Het is de bedoeling dat ze permanent worden verwerkt in de Wet publieke gezondheid. Ook in Nederland wordt zo’n permanente wet voorbereid.
De noodwet was verantwoordelijk voor onder meer verplichte quarantaine en mondkapjes. In het hogerhuis wordt veel verzet verwacht tegen het wetsvoorstel.
Australia is not OK… South Australian government plans to fine citizens $70,000 or two year’s imprisonment for any further covid breaches… pic.twitter.com/9s3w8XZZpO
— Pelham (@Resist_05) May 23, 2022
(Video verwijderd? Klik hier...)
De Law Society zegt dat de nieuwe wet de gouverneur, Frances Adamson, buitengewone permanente bevoegdheden geeft.
Gelekte documenten hebben naar verluidt onthuld dat de Liberale Partij zich zorgen maakt over zware straffen die komen te staan op het overtreden van coronaregels: tot 70.000 dollar en twee jaar gevangenisstraf. Het is de bedoeling dat de nieuwe regels op 30 juni ingaan.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Waarom een stem op de VVD een stem op D66 is (en dit willen ze)
Generaal Ramey moest liegen over Roswell crash
Bijna-doodervaringen en uittredingen zijn overweldigend vredig
Jack van Gelder maakt gehakt van Timmermans: ‘Als hij zijn zin niet krijgt, is hij binnen 1 minuut weer weg’
Dit is de speech die David Icke in Amsterdam gehouden zou hebben: ‘Het is nu of nooit’
Kardinaal Martini waarschuwde kerk 200 jaar achter te lopen
Het is nu wetenschappelijk bewezen dat meditatie de gezondheid van het brein verbetert. Kijk wat de effecten zijn
Aantal kankergevallen onder jonge mensen explodeert wereldwijd
Complete platforms worden inmiddels offline gehaald en u doet er niets aan: ‘Het is gedaan met uw online vrijheid’