De Volcán Popocatépetl, een actieve vulkaan in Mexico, heeft wereldwijd veel aandacht gekregen vanwege zijn spectaculaire uitbarstingen.
Volgens sommige mensen worden in de buurt van de vulkaan ongeïdentificeerde vliegende objecten gezien. Eergisteren werd een video op YouTube geplaatst waaruit deze UFO-activiteit zou blijken.
De nieuwe video, die door gebruiker Michael Morales werd geplaatst, is getiteld ‘UFO gaat de Volcán Popocatépetl binnen’.
In de beschrijving zegt hij:
De beelden zijn op donderdag 30 mei om 20.38 uur plaatselijke tijd gemaakt. Een licht vliegt over de vulkaan, keert om en gaat de krater in.
Eerdere onbekende vliegende objecten in de buurt van de vulkaan bleken vogels of meteorieten te zijn. Wat hebben mensen afgelopen donderdag bij de vulkaan gezien?
Bron: Openminds.tv
Gerelateerd:
- ‘Overdonderd’: UFO’s gezien boven Rotoruameer
- UFO’s gefilmd boven ‘intergalactische ontmoetingsplaats’
- Sigaarvormig object verdwijnt in vulkaan Popocatépetl (video)
- Marinepiloot: ‘Vreemd vliegend object boven Vietnam’ (video)
- Fototoestel weigert dienst na UFO boven historische boerderij
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Minister De Jonge gaat quarantaine verplichten: ‘Duivel van de democratie’
Mysterieuze vormen ontdekt voor de kust van Florida. Zijn dit twee piramides?
Is Michael Flynn het eerste slachtoffer van een coup door de ‘diepe staat’?
Cyborgs: Europese werknemers geïmplanteerd met microchips
Leven mogelijk veel ouder dan de aarde
Kijk: Wereldkampioen vaccineren kampt nu met een bevolkingscrisis
‘Voorwerpen museum Irak bewijs voor buitenaards leven’
Over 3 weken staat een arts die weigerde te buigen voor de immense druk van de inspectie voor de rechter
Kijk: Oud-kolonel doorprikt leugens over Oekraïneoorlog – ‘Dit is onzin, het is absurd’