Voormalig directeur en bestuurslid van de Wall Street-firma Dillon, Read & Co Catherine Austin Fitts ving in 1984 een gesprek op toen ze op Wall Street werkte.
Tijdens het gesprek bespraken topmannen van verschillende bedrijven hoe subliminale boodschappen via de televisie zouden worden verspreid met behulp van audiovisuele entrainment.
Fitts, die tijdens de eerste termijn van president Bush werkzaam was voor het ministerie van Volkshuisvesting en Stedelijke ontwikkeling, was na het gesprek zo ontdaan dat ze haar televisie voorgoed de deur uit heeft gedaan.
Fitts waarschuwt dat de tv niet het enige telecommunicatiesysteem is waarbij deze technieken worden toegepast. Ook de mobiele telefoon, radio en het internet worden gebruikt om met behulp van geavanceerde technologieën consumenten over te halen, tegenstand de kop in te drukken en de status quo te behouden.
Financiële instellingen maken vaak gebruik van deze technologieën om de consument over te halen en in een bepaalde gemoedstoestand te krijgen. De Schumann-resonantie kan worden gebruikt om verlost te worden van de invloed van mind control.
Bron: Truthstreammedia.com
Gerelateerd:
- Mind control: kan de overheid ons brein beïnvloeden?
- Controversiële HAARP-installatie tijdelijk gesloten
- Zet de televisie uit
- Hersenspoeling: ‘MK-Ultra heerst in Hollywood’ (video)
- Meer dan 100 jaar mind control (video)
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Boston Marathon: explosievenhonden al voor de bomaanslagen ingezet
Pepijn van Houwelingen is witheet: ‘Totale quatsch deze bangmakerij op de voorpagina van de Volkskrant’
CO2 is tot grote boosdoener verheven, terwijl de wetenschappelijke onderbouwing voor deze stelling zwak is. Hoogleraar spreekt zich uit
Geheim Smart City-surveillanceprogramma in Nederland: ‘Het is nog veel erger’
Advocaat luidt noodklok over sterfgevallen na prik: ‘Deze geluiden moeten naar buiten komen’
Missie van ‘onze jongens’ in Mali was direct verbonden met zetel in VN-Veiligheidsraad. Historicus onthult echte reden achter militaire interventies
Elke euro Serious Request gaat naar het goede doel (maar niet heus). Kijk hoe de NPO zit te jokken
Oud-econoom Wereldbank: “Waren de aanslagen in Brussel een door het Westen gefabriceerde terreuraanval?”
Oversterfte weggemoffeld op coronadashboard: wat probeert men hier allemaal te verdoezelen?