Tovenaars, magiërs en hemelse wezens die onvoorstelbare krachten bezitten. In de oude wereld werd magie gebruikt voor bijna alles, van genezing tot communicatie met de goden.
Bestond magie in de oudheid en maakte men er gebruik van om de kracht van de goden na te bootsen?
Zijn oude verhalen over magie bewijs voor hoogontwikkelde, wereldvreemde kennis? Werd deze kennis aan de vroege mensen gegeven om ze te helpen toegang te krijgen tot hun eigen goddelijkheid?
Bron: History.com
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





“Buitenaards ruimteschip op 55 jaar oude NASA-foto”
Vele duizenden Canadese vrouwen op spoedeisende hulp na HPV-vaccin
Minister Pam Bondi zet door met vervolging arts die tijdens pandemie duizenden mensen het leven redde
Vreemde UFO-activiteit boven militaire basis in Mexico (video)
Terwijl Nederlanders in de kou zitten gaat er 102 miljoen euro naar Oekraïne ‘om de winter door te komen’
Hoe de EU een Pfizer-proefpersoon die ernstige gezondheidsschade opliep de mond snoerde
Kijk even naar het stemgedrag van VVD, CDA en D66 in het Europees Parlement: ‘Dit stemt droevig’
PVV wil asielstop en ‘gooit al het tuig eruit’, maar stemt tégen motie om uit Vluchtelingenverdrag te stappen: ‘Waarom?’
Ontslag Zijlstra legt russofobie in hoogste regionen van Nederlandse politiek bloot. Dit is de dieperliggende oorzaak van de crisis