De Ierse professor Dolores Cahill van University College Dublin waarschuwde enkele dagen geleden in de Hello Irlandia Show voor de risico’s die de prikken met zich meebrengen. “Dit soort virussen zijn RNA-virussen en in de afgelopen 40-50 jaar is er nog nooit een middel tegen RNA-virussen goedgekeurd.”
Professor Cahill wees erop dat men al tientallen jaren probeert om een vaccin tegen RNA-virussen zoals het coronavirus te ontwikkelen. Zo was er een instituut in Groot-Brittannië dat moest sluiten omdat het er niet in slaagde een vaccin te maken tegen het coronavirus of verkoudheid en goedgekeurd te krijgen.
Over de reden waarom zo’n vaccin nooit goedgekeurd is, zei Cahill: “Deze vaccins lokken een immuunreactie uit die ervoor zorgt dat mensen die het vaccin krijgen heel ziek worden of sterven.” Ze wees erop dat er in de literatuur veel dierstudies zijn te vinden waarbij een groot deel van de dieren ernstig ziek werd of stierf, met als gevolg dat de coronavaccins niet goedgekeurd werden.
Ik zou het vaccin niet nemen
Wat je nu ziet gebeuren, is dat vaccinontwikkelaars de dierstudies overslaan en het vaccin gelijk testen op mensen. Professor Cahill verwacht dat veel mensen die het vaccin nemen, last zullen krijgen van ernstige bijwerkingen of mogelijk zelfs zullen sterven.
Ze zei dat een coronavaccin inderdaad een immuunreactie uitlokt, maar dat het lichaam in de lente – als het wordt geconfronteerd met het echte coronavirus – als gevolg van het vaccin nog veel heftiger kan reageren. “Mensen kunnen dan heel ziek worden. Al na enkele dagen kunnen hun organen uitvallen en binnen een week kunnen ze sterven.”
“Ik zou het vaccin niet nemen,” benadrukte ze.
Continued . . . pic.twitter.com/OKJrM1Oo3A
— Ian Lyne (@lyne_ian) December 7, 2020
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Schokkende cijfers uit Duitsland: ‘De zelfmoord van Europa is hiermee niet ver weg’
53 doden in Gibraltar: ‘Een massaslachting’
Politici, minister Brekelmans en Paternotte voorop, scheppen op over droneaanslagen Oekraïne in Rusland: ‘Fascinerend’
Van Haga trekt fel van leer: ‘Overheid ruïneert onze samenleving’
Media draaien er niet langer omheen: ‘Jullie worden uiteindelijk gechipt’
14.000 Britten zeggen invalide te zijn geraakt door de prik, maar volgens de overheid zijn ze niet invalide genoeg
We zijn misleid: 90% van de positieve tests zou negatief moeten zijn
Amerikaanse overheid ‘werkt samen met twee buitenaardsen’
De Indiase wijsgeer die 2600 jaar geleden de atoomtheorie ontwikkelde