De mensheid moet – net als gedurende de coronapandemie – persoonlijke vrijheden opofferen om klimaatverandering succesvol te kunnen bestrijden. Dat heeft het Duitse parlementslid Karl Lauterbach gezegd. De woordvoerder van de SPD op coronagebied voegde toe dat er ‘nooit’ een vaccin tegen CO2 zal zijn.
De vrijheidsbeperkende maatregelen die zijn afgekondigd om de pandemie te bestrijden, zijn volgens professor Lauterbach ook nodig om klimaatverandering aan te pakken. Hij zei te hopen dat klimaatverandering ‘een dominante rol’ zal spelen bij de verkiezingen van september 2021.
In een artikel voor de krant Die Welt schrijft hij ‘dat Duitsland, Europa en met name de VS niet in staat zouden zijn geweest om de coronapandemie te verslaan zonder de ontwikkeling van een vaccin’. En aangezien er nooit een vaccin tegen CO2 zal komen, moeten we persoonlijke vrijheden inperken om klimaatverandering te kunnen verslaan, aldus Lauterbach. Hij zei echter te betwijfelen of dit gaat lukken.
Fel verzet
De Duitse politicus zei dat mensen de pandemie hebben ‘onderschat’ en dat nog steeds doen. Volgens hem is het ‘noodzakelijk’ dat de lockdown in Duitsland van kracht blijft tot het aantal nieuwe gevallen daalt tot minder dan 50 per 100.000 mensen per week.
Veel Duitsers zullen zich hier fel tegen verzetten. In het land zijn meerdere gigantische protesten geweest tegen de coronabeperkingen. Nadat de overheid begin november een gedeeltelijke lockdown had aangekondigd, gingen opnieuw veel mensen de straat op.
[RT]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Hoe Big Pharma ziektes verzint en vervolgens met peperdure ‘geneesmiddelen’ komt
Piloot ziet vreemde UFO boven New York. Zie hier hoe de luchtverkeersleiding erop reageerde
Astronaut legt mysterieuze rode lichten in de atmosfeer vast vanuit de ruimte
Kodak had geheime kernreactor met hoogverrijkt uranium
Caroline van der Plas wil dat kabinet excuses maakt aan ongevaccineerden: ‘Families vielen uit elkaar’
Inval bij moederbedrijf AD, Volkskrant en Trouw: ‘Mooi zo, sloop de mediamacht’
ME staakt bij coronaprotest Museumplein: ‘Zondag wordt een gedenkwaardige dag’
Verontwaardigde reacties op berisping voor rechter wegens verspreiden ‘complottheorie’ MH17
Buitenaardsen bestaan echt en zien eruit als mensen. Deze Cambridge-wetenschapper heeft een unieke kijk op evolutie