Sinds de invoering van de ‘QR-codes voor toegang’ worden groepen Nederlanders openlijk gediscrimineerd. Tweede Kamerlid Gideon van Meijeren vindt dat een kwalijke zaak. “Er is een staat van medische apartheid gecreëerd. Zeer zorgwekkend,” schrijft hij.
Hij diende er een motie over in. “Iemand die niet kan of wil bewijzen dat hij of zij is ‘gevaccineerd’ of getest, is toegang tot grote delen van het sociaal-maatschappelijk leven verboden,” zei Van Meijeren. Voor discotheken, sportwedstrijden, festivals en bepaalde evenementen heeft de overheid het gebruik van de app al verplicht gesteld.
Geen complottheorie meer
Organisatoren van overige bijeenkomsten kunnen er ook gebruik van maken en dit leidt er nu al toe dat mensen die weigeren om mee te werken aan deze tirannie, niet meer welkom zijn op bruiloften van hun naasten of op de wekelijkse vrijdagmiddagborrel op hun werk, aldus het Kamerlid.
“Er is definitief een staat van medische apartheid gecreëerd die met de dag verder wordt uitgebreid,” zei Van Meijeren. “Wat een jaar geleden nog een complottheorie werd genoemd, is nu de keiharde dagelijkse realiteit.”
Motie verworpen
Zijn motie om discriminatie op basis van medische persoonskenmerken te verbieden, werd verworpen. FVD kreeg alleen steun van SP, JA21, Groep Van Haga, PvdD, BBB en SGP.
“Onderwerpt u zich niet aan de experimentele gentherapie? Dan bent u een tweederangsburger. Deze discriminatie wordt door velen niet eens meer ontkend; men vindt het simpelweg prima. Zum kotzen,” reageert Van Meijeren.
Onderwerpt u zich niet aan de experimentele gentherapie? Hecht u aan uw lichamelijke integriteit? Zet u niet uw privacy bij het vuil?
Dan bent u een tweederangsburger.
Deze discriminatie wordt door velen niet eens meer ontkend; men vindt het simpelweg prima.
Zum kotzen. pic.twitter.com/BYkdKotmx4
— Gideon van Meijeren (@GideonvMeijeren) July 9, 2021
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Timmermans krijgt zijn zin, de burger levert in: ‘Zéér onverstandig’
Psychiatriebijbel dient vooral farmaceutische industrie
Vaccinatieschade niet langer taboe: ‘Ongelooflijk dat dit op tv komt’
‘Boem!’ Het gaat nu wel erg hard met de oversterfte
Waar is het Nederlandse goud?
Lily-Mae (3) weggerukt bij moeder en overgeplaatst naar ‘mishandelaar’: ‘Dit is wat Jeugdzorg doet’
Blijf NineForNews steunen
Veel geprikte stellen kunnen geen kinderen (meer) krijgen: ‘Artsen verklaren hardop dat het een regelrechte ramp is’
Zangeres zag ruimteschepen in de woestijn. In dit interview doet ze een boekje open