De ME en politie hebben zondag in Venray een einde gemaakt aan een protestbijeenkomst van Burgerfront tegen de coronamaatregelen. Agenten vielen binnen in het pand waar de bijeenkomst werd gehouden. Daarbij werd het raam van de voordeur ingeslagen, schrijft Peel en Maas Venray.
De aanwezigen werden door de politie naar buiten gestuurd. De politie was met meerdere eenheden ter plaatse. Ook wethouder en locoburgemeester Cor Vervoort was aanwezig, bericht Omroep Venray. Tijdens de bijeenkomst sprak Jeroen Sloendregt van Burgerfront het publiek toe. Vanwege de harde lockdown zijn bijeenkomsten verboden.
?? De ME is bij een burgerfront meeting in Venray binnengevallen en heeft het pand ontruimd.
De dictatuur wordt steeds zichtbaarder!! pic.twitter.com/6C9eRuYBDA
— Kees71 (@Kees71234) December 19, 2021
Dit begint wel heel ernstig te worden
Op beelden is te horen hoe de voordeur van het pand wordt ingebeukt en te zien hoe er vervolgens ME’ers binnenkomen. Iemand zegt dat de politie ‘geen bevoegdheid heeft’. “Dit is ons gebouw, een besloten ruimte. Jullie hebben geen enkele bevoegdheid hier.” Ook roepen sommigen: “Oprotten.” Kort daarop worden de aanwezigen het pand uitgezet.
Regisseur en schrijver Dick Maas zegt: “Dit begint wel heel ernstig te worden. Deze overheid begint aardig dictatoriale trekjes te krijgen. Voor je het weet ontruimen ze de Tweede Kamer.”
Bruinhemden, anyone?
Martin Mourik uit Wolvega, die vorig jaar werd aangehouden tijdens een protest tegen mondkapjes, reageert: “De aanwezigen bij een lezing van Burgerfront in een private ruimte worden met geweld door de ME uit het pand verwijderd. Bruinhemden, anyone?”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






FBI lanceert nieuw onderzoek naar Clinton Foundation. Wat gaat er gebeuren met Hillary?
Waarom hennep een bedreiging vormt voor de gevestigde orde (video)
Cardioloog onthult schokkende oversterftecijfers uit Groot-Brittannië
VIDEO: “Terreuraanslag Tunesië is veroorzaakt door Groot-Brittannië”
Gigantische graancirkel verschijnt vlak voor zomerwende bij Stonehenge. Bekijk deze indrukwekkende beelden
Graanformaties: vier op ’n rij in Wiltshire
Diepe staat is ‘doodsbang’ voor wat er naar buiten gaat komen. Welke geheime memo’s zijn er nog meer?
Kijk snel! Klokkenluider maakt geheime opnames: ‘Overheid wil niet laten zien dat covidprik vol troep zit’
Zijn mensen buitenaards? 33 wetenschappers publiceren zeer opvallend onderzoek