De Amerikaanse senator Ron Johnson organiseerde woensdag een rondetafelgesprek over de coronavaccins en de risico’s die ze met zich meebrengen. Onderzoeksanalist Josh Stirling was één van de sprekers. Hij toonde een grafiek die ‘het hele verhaal vertelt’.
Tot de zomer publiceerde de Britse overheid cijfers over de relatieve sterfte onder gevaccineerden en ongevaccineerden per dosis. Stirling analyseerde de data en kwam tot de conclusie dat de sterfte onder gevaccineerde Britten 26 procent hoger ligt in vergelijking met ongevaccineerden.
600.000 sterfgevallen meer dan normaal
De sterfte onder mensen jonger dan 50 jaar die het vaccin hebben genomen, is 49 procent hoger. En erger nog: de sterfte onder mensen die slechts één prik hebben gehaald, ligt maar liefst 145 procent hoger.
Dat heeft te maken met het feit dat deze mensen na de eerste dosis zijn gestopt met vaccineren omdat ze vaccinatieschade hadden opgelopen, legde Stirling uit. Dus als je bent beschadigd door het vaccin en hebt besloten om geen prikken meer te halen, moeten we aannemen dat de sterfte 145 procent hoger zal liggen, zei hij.
Alleen al in de Verenigde Staten zou dat volgens hem neerkomen op 600.000 sterfgevallen meer dan normaal. Per jaar.
I’m at the @SenRonJohnson’s hearing on #COVID vaccines today.
The insurance industry data is striking. The slide👇 is by industry expert Josh Stirling—actual UK data. US not available. Using UK data, Sterling estimates 600K US excess deaths annually in the jabbed.
Live stream👇 pic.twitter.com/62hTf5PxMR
— Jan Jekielek (@JanJekielek) December 7, 2022
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Luister naar wat dit Amerikaanse congreslid te zeggen heeft over Syrië
Aap komt uit de mouw! CNN is maffia-achtige nepnieuwsfabriek en bedreigt nu ook individuen. Zie hier hoe de halve internetwereld reageert
Inval bij moederbedrijf AD, Volkskrant en Trouw: ‘Mooi zo, sloop de mediamacht’
EU wil al je bezittingen in kaart brengen (en straks afpakken om schulden af te betalen?)
Er wordt gepleit voor belasting op vlees en zuivel om ‘klimaatdoelen te halen’: ‘We moeten echt af van fout SDG-beleid’
Bedankt Bill Gates: er zijn nu meer poliogevallen door het vaccin dan het wilde virus. Wereldgezondheidsorganisatie trekt aan de bel
Raadselachtige ruimte ontdekt in Grote Piramide. Wat was het doel ervan?
Australische senator laaiend: ‘Hoe denken jullie hier in vredesnaam mee weg te komen?’
Professor: niet Rusland, maar DIT is de grootste bedreiging voor vrede in Oekraïne