Sammy Mahdi gaf als Belgische staatssecretaris voor Asiel en Migratie onder premier De Croo 500.000 euro uit aan een website om daar ‘correcte’ asielcijfers op te plaatsen.
De cijfers die de ronde deden waren volgens hem fake en klopten niet. “Ik denk dat de cijfers wel klopten, want wat blijkt? De website van 500.000 euro is nooit online geweest,” aldus het Vlaamse parlementslid Bart Van Opstal (Vlaams Belang).
Tijd voor een nieuw schandaal? Kijk eens hier hoe er 500.000€ belastinggeld zomaar in de vuilbak verdween…. (Delen!) pic.twitter.com/3Wlvf2T01O
— Bart Van Opstal (@vanopstalbart1) October 13, 2025
Nooit online geplaatst
Zijn collega Francesca Van Belleghem heeft de aanbesteding voor de website opgevraagd.
“Ze hebben hem nooit online geplaatst,” benadrukt Van Opstal. “Al dat geld uitgegeven voor niks.”
Nog meer smeerlapperij uit Brussel
Net nu ze u vragen om meer belastingen te betalen en om hogere btw te betalen, voegt hij eraan toe. “Net nu komt dat schandaal naar boven, dat ze het geld jarenlang door ramen en deuren hebben gemeten.”
Hij adviseert de mensen die nog meer smeerlapperij uit Brussel te weten willen komen om hem te volgen: “Er komt nog veel meer op u af.”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






VIDEO: “God is volslagen boosaardig, grillig en monsterlijk”
Voorzitter Vereniging voor Heelkunde: ook ver vóór corona werd geplande zorg al gecanceld
Wetenschappers linken vaccins aan neurologische problemen zoals ADHD en OCS
Ronald en Suzan vertellen over de vele UFO-ervaringen die ze hebben gehad. Luister hier naar hun verhaal
Buitengewone zonnepilaar boven Canada
Mensen in het Midden-Oosten zijn ontwaakt en nemen hun lot in eigen hand. Politiek analist legt uit waarom Amerika doodsbang is voor Iran
Belofte Hugo de Jonge: nooit 2G op het werk
Bill Gates vernietigt onze vrijheid. Zo komt de wereld eruit te zien als hij zijn zin krijgt
Pillen hebben de voorkeur boven paprika’s. Kijk hoe kabinet-Rutte gezond eten in junkfoodparadijs Nederland steeds moeilijker maakt