De gepensioneerde luchtmachtmajoor George Filer III (82) heeft al veel bizarre dingen in de lucht gezien. Hij zegt dat hij persoonlijk viersterrengeneraals en -admiraals kent die geregeld worden bijgepraat over ongeïdentificeerde vliegende objecten oftewel UFO’s.
Toen Filer op het hoogtepunt van de Koude Oorlog was gestationeerd in Groot-Brittannië moest hij op een dag een onbekend object onderscheppen dat op de radar net zo groot leek als een brug.
“Toen we dichterbij kwamen konden we in de verte lichten zien, net zoals een cruiseschip dat ’s avonds verlicht is,” zei hij.
10 tot 20 keer
“Terwijl we het naderden schoot het opeens omhoog, de ruimte in,” vervolgde hij.
“We vlogen met een snelheid van zo’n 640 kilometer per uur en dit object haalde 10 tot 20 keer onze snelheid,” aldus Filer. “Het was een gigantisch object.”
“We waren ervan overtuigd dat het niet iets van ons was,” klonk het. “Het leek op een lange cilinder.”
Filer zegt niet te weten wie deze vaartuigen besturen. Hij heeft wel zo zijn theorieën.
Camoufleren
Als het bezoekers zijn van een andere planeet, gebruiken ze de oceanen mogelijk om zichzelf te camoufleren. Dat zou kunnen verklaren waarom er zoveel waarnemingen in de buurt van het water worden gedaan.
Filer zegt dat de meerderheid van de mensen UFO’s heeft gezien, maar dat de meesten er niet openlijk over durven te praten uit angst voor gek te worden verklaard.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Chemtrails zijn een realiteit en vormen een bedreiging. Het nieuwe boek van deze journalist mag je niet missen
Kijk: ‘Heerlijk zure reactie’ van Kaag op overwinning van de PVV
Oostenrijks parlementslid gaat los: jullie mogen gezondheid van mensen niet verwoesten met dit vaccin
Professor die beweert dat corona in lab is gemaakt wéér opgesloten
Planeet aarde is een slavenkolonie die wordt gerund en beheerd door één misdaadsyndicaat
‘Bilderbergconferentie laat het faillissement zien van de legitimiteit van onze politieke orde’
NASA heeft foto’s van paddenstoelen op Mars, zeggen wetenschappers. Bewijs voor buitenaards leven?
De gezondheidsvoordelen van hennep
In Australië doet de politie een wel heel bizar verzoek