In de geschiedenis komen we verhalen tegen over verloren en mysterieuze eilanden, hoogontwikkelde beschavingen en paradijzen die doen denken aan het Hof van Eden.
Is het mogelijk dat deze legenden op waarheid berusten? Werden afgelegen eilanden ooit bewoond door buitenaardse wezens?
Er zijn meldingen van ongeïdentificeerde vliegende objecten die in de buurt van vulkanische eilanden met ongelooflijke snelheden uit het water schieten. Op de oceaanbodem worden mystieke megalithische ruïnes gevonden.
Kan het zijn dat zich diep onder het wateroppervlak en voor de kust van eilanden UFO’s schuilhouden? Kan dit verklaren waarom de afgelopen honderden jaren zoveel onbekende vliegende objecten zijn gezien in de buurt van eilanden over de hele wereld?
Bron: History.com
Gerelateerd:
- Ancient Aliens 6: Buitenaardse operaties (video)
- Ancient Aliens 6: De kristallen schedels (video)
- Ancient Aliens 6: Magie van de goden (video)
- Ancient Aliens 6: De Anunnaki-reuzen (video)
- Ancient Aliens 6: Keizers, koningen en farao’s (video)
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





CDC-wetenschapper: “Documenten over verband tussen autisme en vaccins werden vernietigd”
Ex-luchtmachtofficier: ‘UFO’s schakelden kernraketten uit’
Vrij Nederland onthult hoe de Amerikanen vijanden creëren om oorlog te kunnen blijven voeren
CBS-journalist: “Wetenschapper geeft toe dat gegevens over vaccins en autisme werden vernietigd”
Sky News doet wat NOS nalaat: berichten over recordkou in Nederland
Vliegende spinnen of schotels? Het mysterie rond engelenhaar
‘Franse politieagenten sluiten zich aan bij protest tegen coronapas’
‘Spectaculaire vondst’ in graftomben Panama
Deze explosieve rechtbankdocumenten suggereren dat sommige 9/11-kapers CIA-agenten waren