Op de crashplek van vlucht MH17 van Malaysia Airlines in het oosten van Oekraïne liggen nog altijd grote wrakstukken. Dat zegt journalist Eric van de Beek van Novini tegen persbureau TASS.
De site publiceerde onlangs een nieuw artikel met daarin een aantal foto’s en videobeelden van de wrakstukken.
Onder meer is een stuk van de staart te zien, een deel van een vleugel en een zuurstofgenerator.
Raadsel
“Ze zijn zo groot dat ze zelfs te zien zijn op Google Earth,” zegt Van de Beek. “Tot onze verbazing heeft geen enkele Nederlandse krant dit nieuws opgepikt.”
“Waarom de grote media in Nederland geen verslag doen van deze belangrijke ontdekking is mij een raadsel,” vervolgt hij.
Als de Nederlandse media en autoriteiten niet geïnteresseerd zijn in de wrakstukken, kunnen ze misschien beter worden overgedragen aan de Russen, zodat zij kunnen onderzoeken wat er met MH17 is gebeurd, aldus de journalist.
Veel scepsis
Wrakstukken kunnen erg belangrijk zijn bij het bepalen van de oorzaak van de crash. Zo kon men bijvoorbeeld aan de hand van de bouten vaststellen wat de oorzaak van de Bijlmerramp was.
Nederlandse onderzoekers zeggen dat de oorzaak van de MH17-crash bekend is, maar er heerst veel scepsis omdat niemand het wrak onderzoekt, dat er al jaren ligt.
Foto: Russavia Wikimedia Commons
[TASS]







Kort geding tegen staat om mondkapjesplicht op scholen!
Bijen kunnen ’tijd terugdraaien’ en verjongen
Mexicaanse oud-president roept op tot legalisering cannabis
Video toont ‘organisme’ uit lichaam van gevaccineerde soldaat
Dit was de ‘Russische spion’ die volgens de AIVD en alle media roebels uit het Kremlin naar Baudet bracht
Wakker worden. De grootste uitbuiter en crimineel is de overheid. Leeuwarden in de ban van gele hesjes
Messias vóór Jezus: mysterieuze Steen van Gabriël tentoongesteld
‘Onzalige ideeën’ Klaas Knot (WEF) stuiten op fel verzet: ‘Krankjorum’
Gideon van Meijeren legt in 8 minuten uit wat er schort aan de rechtspraak in Nederland