Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Grote adverteerders, zoals Google, Microsoft, Taboola en anderen wilden steeds meer bepalen wat wij wel en niet op onze site plaatsten. Zij zijn onmiskenbaar verbonden aan de elite die ziekmakende censuur toepast. Om die reden hebben wij alle samenwerking met dat soort criminele adverteerders per direct gestopt.
Om te kunnen blijven bestaan hebben wij financiële hulp nodig van de lezer. NineForNews is er vóór jou. Zonder jouw steun is er geen NineForNews.
Help ons financieel met een vrijwillige bijdrage, zodat we je kunnen blijven informeren over dingen die op social media en de mainstream media zwaar gecensureerd worden.
Help ons! Help jezelf! En help je medemens! Doe nu een vrijwillige bijdrage.
Overheidscorruptie wordt steeds erger. Websites en domeinen worden in beslag genomen, omdat de criminele regering geen tegengeluid duldt.
Ons Telegram kanaal staat los van onze websites. Daar krijg je een overzicht van onze berichten, ook als we 'ineens' verdwijnen en met een andere nieuwe domeinnaam/website terugkomen.
Blijf onafhankelijk! Weet ons altijd te vinden! Abonneer je nu gratis en vrijblijvend op ons telegramkanaal.
Marion Koopmans bekritiseerd om ‘gatenkaasmodel’ corona: ‘Ophouden met dit geneuzel’
De bovennatuurlijke Amazone: Machu Picchu en Terence McKenna (video)
Boer Wesley zit met tientallen zieke en 2 dode koeien na Bovaer-ramp: ‘Dit is niet normaal’
Rutte oogst kritiek met ‘schaamteloze’ uitspraken over Hongarije: ‘We moeten juist de EU op haar knieën krijgen’
Verslaggeving over bomaanslagen tijdens marathon Boston blijkt verzonnen. Deze Boston Globe-columnist loog alles bij elkaar
Magnesium, een onmisbaar maar vergeten mineraal
Van Haga laaiend: ‘Het is een groot drama en we moeten er snel wat aan doen’
Dit verandert er komende jaren aan je energierekening: ‘Hoelang pikken we dit nog?’
Marion Koopmans waarschuwt voor nieuwe coronavarianten en wordt overspoeld met kritiek: ‘We luisteren niet meer’