Op 15 september start een nieuwe vaccinatieronde tegen corona. Ja, echt. De coronaprik is bedoeld om mensen met een verhoogd risico beter te blijven beschermen tegen ziekenhuisopname of overlijden door corona, beweert het RIVM.
De coronaprik is dit jaar beschikbaar voor risicogroepen, maar ook voor mensen die er op advies van een behandelend arts nog één willen halen. Vanaf eind augustus ontvangt iedereen van 60 jaar en ouder een uitnodigingsbrief van het RIVM. De vaccinatie wordt gegeven door de regionale GGD’en door het hele land. Er wordt geprikt met het mRNA-vaccin van Pfizer.
Sterftegolf
Huisarts Frank Peeters wijst erop dat quasi geen enkele persoon nog op de ic belandt of overlijdt door corona. “En de onverklaarde oversterfte komt hoogstwaarschijnlijk door de mRNA-prikken. Is er nog iemand die dit dan misdadig vindt?” vraagt hij.
Waarop statisticus Herman Steigstra zegt: “Je kunt de sterftegolf in september dus alvast intekenen.”
“De meeste mensen weten het inmiddels wel, maar ik zal het voor de mensen achteraan nogmaals herhalen: blijf koste wat kost uit de buurt van deze experimentele injecties, als je leven je lief is,” waarschuwt arts Paul van Hoek.
Je kunt de sterfte golf in september dus alvast intekenen pic.twitter.com/QiWlOzFq7n
— Herman Steigstra (@SteigstraHerman) July 2, 2025
Grove tekortkoming
“Waaruit blijkt dat risicopersonen beter beschermd zijn tegen ziekenhuisopname en overlijden?” vraagt ex-advocaat Carine Knapen aan het RIVM. “Niettegenstaande een tijdsverloop van vijf jaar bestaat daar geen enkel bewijs van.”
“Er bestaan daarentegen wel duizenden studies die ernstige bijwerkingen aantonen die tot overlijden kunnen leiden. Deze studies niet kennen en niet citeren is een grove tekortkoming,” vindt Knapen.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Rutte over complottheorieën rond Davos en Bilderberg: ‘Geloof niet in die onzin’
Mind control en telekinese veroorzaakten zelfmoorden. Welke krachten zitten hierachter?
Kerncentrale Zaporizja in brand na aanval: Jan Paternotte toetert dat de Russen het hebben gedaan
11 plekken op aarde waar je niet mag komen. Heb je hier ooit van gehoord?
De meedogenloze mondkapterreur van Alexander Pechtolds CBR: lak aan mensen met beperking
Mijlpaalvonnis in Frankrijk: ‘Er tekent zich een kentering af in de rechtspraak op wereldwijde schaal’
Zoetstof in ijs, pasta en gehakt blijkt uitermate schadelijk. Wetenschappers vinden link met deze besmettelijke bacterie
Shungite: de geheime Russische steen
Flashback: Bill Gates legt zich toe op weerbeheersing en het “kalmeren” van orkanen