Twee Amerikaanse sprekers geven volgend weekend in Amsterdam bij de Open Mind Conference een lezing over 9/11. Volgens hen waren de aanslagen in New York onderdeel van een zionistisch complot.
Oud-marinier Ken O’Keefe en journalist Christopher Bollyn hebben na hun eigen onderzoek geconcludeerd dat Israël achter de aanslagen op 11 september 2001 zit. Volgens O’Keefe veroorzaakt Israël daarnaast de instabiliteit in het Midden-Oosten uit expansiedrift.

Bollyn, die getrouwd is geweest met een Israëlische vrouw, ziet de aanslagen van 9/11 als een Israëlische staatsgreep. Hij is de auteur van Solving 9/11, een boekenreeks waarin hij zijn ideeën heeft uitgewerkt.
De Open Mind Conference wordt voor het eerst in Nederland gehouden, in zalencentrum Oldschool in de Rivierenbuurt. De voorgaande jaren werd de bijeenkomst in Denemarken gehouden.
Tijdens de bijeenkomst zullen ook de false flag-theorie van vlucht MH17, de gezondheidsproblematiek in de samenleving, geopolitiek, weermanipulatie, de vrijmetselaars en het monetaire systeem aan de orde komen. Het evenement is naar Nederland gehaald door voormalig KLM-piloot Willem Felderhof, die zijn werkgever aanklaagde omdat hij in het vliegtuig zou zijn vergiftigd door het zenuwgas TCP.
Ongecensureerde informatie
“Wie de waarheid spreekt, wordt al gauw beticht van het aanhangen van complottheorieën of antisemitisme, een manier om ons te diskwalificeren,” zei Felderhof. “Het zijn nota bene de Joden die het meest te lijden hebben onder het zionisme.”
“Het doel van de conferentie is om feitelijke en wetenschappelijke informatie toegankelijk te maken voor het grote publiek,” vertelde Felderhof aan NineForNews. “Deze informatie wordt veelal gemeden in de reguliere ‘mainstream media’. Er is onder de ontwakende massa (en vooral onder jongeren) een sterke behoefte aan meer ongecensureerde informatie om zodoende een beter beeld te kunnen krijgen van de realiteit.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Kardinaal over ‘uitroeiingsprogramma’ globalisten: ‘Iedereen die dit bekritiseert wordt een nazi genoemd’
Het ‘piept en kraakt’ op de Nederlandse IC’s en dus sturen we 43 artsen en verpleegkundigen naar Curaçao
Congreslid belooft hoorzitting te houden over chemtrails
Al Bielek: Een tijdreiziger die een kijkje nam in het jaar 2749?
De Andere Krant vraagt Bilderberggroep wat werd bedoeld met de term depopulatie en krijgt verbijsterend antwoord
“Wetenschappers staan op het punt de geheime tombe van koningin Nefertiti te vinden”
Terrorist krijgt meer geld van de Belgische overheid dan gepensioneerde
Klokkenluider: “Beste Elon Musk, er zijn al lang mensen op Mars”
Journalist onthult hoe ongevaccineerden worden vermoord in het ziekenhuis: ‘Het is misselijkmakend’