De SP heeft fel uitgehaald naar eurocommissaris Frans Timmermans. In een verkiezingsfilmpje wordt de lijsttrekker van de PvdA voor de aanstaande Europese verkiezingen te kijk gezet als een machtswellusteling die alleen maar op uit is op een dik salaris in Brussel.
Zijn naam wordt niet genoemd, maar hoofdrolspeler Hans Brusselmans lijkt sprekend op de politicus, die Jean-Claude Juncker wil gaan opvolgen als voorzitter van de Europese Commissie.
Terwijl Brusselmans zijn mond volstopt met taart, zegt de SP: ‘Laat ze Nederland niet opslokken’ en ‘Stop de Europese elite’.
Superstaat
In het filmpje is ook te zien hoe Brusselmans staat te urineren, om te laten zien hoe weinig waarde hij hecht aan de mening van Nederlanders die niet willen dat Brussel de baas over hen speelt.
De Europese elite wil zich bemoeien met onze pensioenen, ons openbaar vervoer en ons werk. Ze droomt over een Europese superstaat met één regering en één leger, aldus de SP.
Niet gebeuren
Steeds meer bevoegdheden worden overgedragen aan Brussel en Nederland heeft steeds minder te zeggen, stelt de partij.
Tegelijkertijd verdienen de Europese leiders 1300 euro per dag.
“Als we zo doorgaan wordt Nederland opgeslokt. Maar dat laten we niet gebeuren!” klinkt het.
Bekijk het filmpje hieronder:







Nieuwe iphone 17 een absolute aanrader
Er gebeurt iets vreemds met de YouTube-video over de schokkende onthullingen rond covidvaccins
Buitenaardsen in de Bijbel
Man in coma gebruikt gedachten om te zeggen dat hij geen pijn heeft
Zelfmedicatie in het dierenrijk
Poetin: ‘Chemische aanval’ in Syrië was false flag, meer in aantocht
Chronisch zieke vrouw van de medicijnen af nadat ze haar voedingspatroon drastisch omgooit
VS heeft Raqqa volledig van de kaart geveegd. Kijk hoe de Amerikanen hebben huisgehouden
Doorgewinterde journalist neemt ontslag en schrijft vernietigende brief over de mainstream media. Lees ‘m hier